Kėdainių tragedijos atomazga: vaikžudė mergytę paliko mirti lauko tualete

Kauno apygardos teismas trečiadienį aštuonerių metų laisvės atėmimo bausme nuteisė moterį, nužudžiusią savo naujagimį, BNS informavo teismas.

Kėdainių nelaimė (tv3.lt fotomontažas)
5

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tragedija Kėdainiuose

32 metų kėdainiškė L. M. buvo teisiama už tai, kad sausį pagimdžiusi lauko tualete, tualeto duobėje paliko vos gimusį, gyvą savo kūdikį, kur jis ir mirė.

Bylos duomenimis, moteris suprato, ką padarė ir tyčia paliko naujagimį tualeto duobėje.

„Ikiteisminio tyrimo metu paaiškėjo, kad kaltinamoji apie nėštumą sužinojo pakankamai anksti. Moteris apie būsimą kūdikį viso nėštumo metu nepasakė nei sugyventiniui, nei kitiems artimiesiems. Kaltinamoji dėl padarytos nusikalstamos veikos prisipažįsta ir gailisi“, – perduodant bylą teismui apie ją sakė ikiteisminiam tyrimui vadovavęs prokuroras Andrius Kiuršinas.

Šis teismo sprendimas dar gali būti skundžiamas.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Kėdainių miesto Josvainių gatvėje esančiame lauko tualete buvo rastas moteriškos lyties mirusio naujagimio kūnas. Kūdikio motina gydoma ligoninėje. Moters artimieji skėsčioja rankomis ir teigia, kad nežino, kas įvyko. 

Pasak naujienų portalo „Rinkos aikštė“, tąkart apie baisią nelaimę polijos pareigūnai sužinojo iš greitosios medicinos pagalbos medikų. Jie buvo iškviesti į Josvainių gatvę dėl pablogėjusios moters sveikatos. Medikai nustatė, kad moteris neseniai gimdžiusi.

REKLAMA

Netrukus atvyko ir policjos pareigūnai, nes moteris kalbėjo neaiškiai, negalėjo paaiškinti, kur yra vaikas. Policijos pareigūnai išsiaiškino, kad vaikas gali būti lauko tualete. Vėliau ši informacija pasitvirtino.

Moters uošvis, vardu Robertas pasakojo, kad vos jis su sūnumi suprato, jog įvyko kažkas negero, iškart kvietė pagalbą.


Rašyti komentarą...
N
Nesvarbu
2019-11-20 14:45:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip nesąžininga, yra moterys kurios viską gali duoti ir atiduoti kad susilauktų vaikų nelemta, o kaikurios Ale efekto būsenos lengva ranka savo kun ir kraują nužudo.
Atsakyti
-3

K
Kristina
2019-11-20 16:10:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam reikia nera vaikelio kam nereikia gimdo meto zudo Palieka baisu Kaip galima sitaip pasielgti savo kunui ir kraujui tea ilsisi ramybėje Angeliukas pas dieva jeigu darosi Tokie baisus dalykai kam turet vaiku
Atsakyti
0

K
Kristina
2019-11-20 16:15:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ji degs pragare
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų