Juozas Statkevičius. Ponią Nausėdienę tikrai galėčiau aprengti daug geriau

Juozas Statkevičius – garsiausias lietuvių mados dizaineris. Asmenybė, kuri dažnai nevengia kritikuoti Lietuvos piliečius dėl jų aprangos. Lietuvai išsirinkus naująjį šalies prezidentą Gitaną Nausėdą visuomenė neretai prabyla apie pirmosios Lietuvos poros stilių.

Apie madą, prezidento Gitano Nausėdos ir ponios Dianos Nausėdienės aprangą TV3 studijoje kalbėjo žurnalistė Jolanta Svirnelytė ir Juozas Statkevičius.

Kaip rengtis moterims, pasižiūrėjus į tai, ką jūs pristatote?

Yra labai keistos tendencijos. Buvo etapas, kai visos moterys vaikščiojo labai aptemptais rūbais ir rodė savo figūrą. Ta tendencija išlikusi, tačiau tik ten, kur yra netikra krūtinė ar netikri sėdmenys. Tą madą visoms padovanojo Kardashian. Ji, sakysime, atrodo net nekultūringai, vulgariai.

Mes esame santūresni žmonės. Mums tinka ta mada, kur visi rūbai yra kiek didesni ir laisvi, bet tai yra labai gera išeitis pasislėpti ir būti madingam. Nėra nemadingų žmonių. 

Pastaruoju metu nenutyla kalbos apie mūsų pirmųjų šalies žmonių aprangą. Tarkime, ir pirmosios šalies ponios. Vieni labai giria, o kiti labai peikia. Kaip jūs žiūrite į mūsų pirmosios ponios Nausėdienės aprangą. Gal kažką derėtų patarti? 

Aš pasakysiu, kad gerbiu visų nuomonę. Ypatingai – ponios Dianos. Kaip ji nori atrodyti, taip ji ir atrodo, tačiau visada yra profesionali akis. Po 31-erių metų darbo madoje aš turiu ligą. Užmetu akį ir žinau, kur kaklas palaikytas ar švarkelio petys mažas. Aš kiaurai matau. Pagaliau matai net kokie apatiniai ir taip toliau. Aišku, mes negalime per daug aptarinėti prezidentų aprangos. Aš niekada nepasakiau kažkokio kritiško žodžio. Visada gerbiu ponios pasirinkimą, bet tie, kas ją rengia – atsiprašau. Aš tikrai galėčiau aprengti daug geriau ir daug profesionaliau. Manau, kad ponia Diana yra nepaprasto grožio moteris, tik trūksta to šlifuotojo, kad briliantas sublizgėtų. 

Daugiau žiūrėkite video reportaže.


Rašyti komentarą...
E
Edita
2019-11-08 20:55:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai taiklūs pastebėjimai, gerb. dizaineris J. Statkevičius tikrai padarytų, kad" deimantas tviskėte tviskėtų"
Atsakyti
-7

B
Be abejo
2019-11-08 21:53:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Statkevicius geriausias,nepadarytu gedos,o dabar stovi kaip vaikus pakavojus
Atsakyti
-7

A
Atsipeikėkit
2019-11-08 21:25:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atsipeikėkit - kas Prezidentūroje rūpinasi p. D. Nausėdienės išvaizda tikrai gero nelinki. Reikia kuo greičiau juos pakeisti talentingais įvaizdžio kūrėjais. Dabar atrodo kaip "juodoji našlė" - užuojauta.
Atsakyti
-9

SKAITYTI KOMENTARUS (24)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų