Ligoninė atsikrato nusižudžiusio gydytojo vadovo

Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės direktorė Jelena Kutkauskienė sako jau apsisprendusi dėl profesoriaus Narūno Porvanecko. Šiuo metu vyksta tarnybinis patikrinimas, bet jau dabar teigiama, kad Ortopedijos ir traumatologijos centro vadovas N. Porvaneckas ligoninėje nebedirbs, rašo lrt.lt.

Ligoninė (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Tokia yra ligoninės administracijos reakcija į įvykusią nelaimę, kai prieš kelias savaites šios ligoninės gydytojas traumatologas iš gyvenimo pasitraukė galimai išprovokuotas patyčių ir žeminimo darbe. Kalbama, kad paskutinis Anapilin išėjusio gydytojo susidūrimas su prof. N. Porvanecku buvo, kai šis pagrasino neleisiąs gydytojui pereiti dirbti į kitą skyrių.

Nusižudžiusio kolegos gydytojai, šeimos nariai pasakojo, kaip profesorius terorizavo šį ir kitus jaunus gydytojus. Atsivėrė ne tik mirusio gydytojo kolegos, bet ir kiti gydytojai – vadinamasis „mobingas“, žeminimas, „užsisėdimas“, patyčios Lietuvos gydymo įstaigose, ypač didžiosiose, yra giliai įleidę šaknis.

Tačiau RVUL gydytojai kalba apie tai, kad sąlygas jaunų gydytojų žeminimui ir nelygioms darbo sąlygoms sukuria šioje ligoninėje egzistuojanti darbo grafikų sudarymo, gydymo proceso organizavimo tvarka, kai visą krūvį veža rezidentai ir jauni gydytojai – jie verčiami ne tik konsultuoti, bet ir operuoti naktimis ir nedarbo metu ir iškart po budėjimų.

 


Rašyti komentarą...
t
taigi
2019-11-07 13:01:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iki ko dagyveno laisva lietuva...Negalima susilaukt, kol isvaziuos paskutinis gydytojas, begt ir kuo greiciau is cia, akivaizdu, koki poveiki daro vadziazmogiai, gaila, kad neturim tokio charakterio, kaip italai kokie, kurie jau senai butu nuverte tokius, kaip Veryga...
Atsakyti
-3

S
Skaitome
2019-11-07 12:59:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
OMG Dieve,kas vyksta Lietuvoje
Atsakyti
-2

V
Vaclovas
2019-11-07 13:34:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne Veryga sukūrė tokią sistemą - ji tęsiasi iš senesnių laikų.
Atsakyti
-8

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų