Svarbi diena vairuotojams – sankryžose keičiasi eismas

Penktadienis vairuotojus pasitinka naujove – jau nuo šiandien galios netenka Kelių eismo taisyklių (KET) 75 punktas, kuris pakoreguos vairuotojų įpročius važiuojant per sankryžas.

Eismas

Iki lapkričio 1-osios vairuotojams sankryžose, kuriose įrengta papildoma sekcija posūkiui į dešinę, buvo draudžiama atlikti manevrą, jei sekcijoje nedega žalia rodyklė.

O jau nuo šiandien vairuotojai turi galimybę sukti į dešinę trimis atvejais (žr. paveikslėlyje):

- degant žaliam signalui (be rodyklių) su išjungta papildoma sekcija (reikia praleisti pėsčiuosius ir dviratininkus);

- degant žaliam signalui su įjungta papildoma sekcija;

- degant raudonam signalui su įjungta papildoma sekcija.

Eismo pokyčiai

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad dar vieni eismo pokyčiai vairuotojų lauks ir nuo Naujųjų metų – nuo sausio 1-osios galios neteks ir 76 KET punktas, pagal kurį posūkį į dešinę leidžia atlikti prie šviesoforo pritvirtinta papildoma lentelė su žalia rodykle. 

Po sausio 1-osios papildomų lentelių prie šviesoforų neliks, todėl vairuotojai, norėdami pasukti į dešinę degant raudonai, į sankryžą važiuoti negalės ir turės laukti žalio šviesoforo signalo.

Naujienų portalas tv3.lt informuoja Jus svarbiausiomis eismo temomis ir visai neseniai rašė apie tvarką, kaip nežymėti policijos automobiliai patruliuoja keliuose.


Rašyti komentarą...
D
D
2019-11-01 11:03:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Is esmes visu portalu visuose straipsniuose pasigendu isaiskinimo, kad:

1. Pakeitimai su vaziavimu nedegant rodyklei galioja tik sukant i DESINE, ne kaire, ne apsisukant, o tik i desine.

2. Ar butina pilnai sustot, kai privaziavus sankryza tau nedega rodykle, bet dega pagrindinis apskritas zalias? Dabar prie lenteles juk privaloma sustot, o prie nedegancios sekcijos privaloma, ar visgi galima riedet negreit, jei nera pesciuju?

3. Ar nedegant rodyklei, bet degant bendram apskritam zaliam sukti i desine LEIDŽIAMA, ar PRIVALOMA? Tarkim atvaziavai pirmas, nedega rodykle, dega bendras apskritas zalias. Is paskos irgi prisirinoo masinu. Kurios nori pasukt i desine. Tu pirmas, tad kaip ir turi sukt ir netrukdyt eismo. Bet galbut gali nesukt, jei nesi tikras manevro saugumu. Tad sukti PRIVALOMA, ar gali luktelt savo rodykles, jei tai tik LEIDZIAMA?
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų