Įkalintos merginos drama: grobiko iš Panevėžio kaimynai papasakojo daugiau

Panevėžio daugiabutyje – jaunos moters, tapusios belaisve, drama. Jauna, 24 metų moteris beveik 2 paras buvo įkalinta pažįstamo bute. Į butą įsiveržę pareigūnai moterį rado sumuštą ir apsvaigintą. Išlaisvinta galvos traumą patyrusi belaisvė buvo nuvežta į ligoninę ir paguldyta tiesiai į reanimacijos skyrių.

Šiuo metu Danutės gatvės daugiabutyje Panevėžyje ramu ir tylu, tačiau trečiadienį vakare viename iš butų virė tikra drama. Sugužėjusi policija ir ugniagesiai laisvino beveik 2 paras vieno kambario bute kalintą, sumuštą ir apsvaigintą merginą iš Biržų rajono.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Panevėžyje rasta įkalinta mergina

„Policiją mačiau, bet aš jų neįsileidau, nors beldėsi ir į mano duris. Sakau, aš jūsų nekviečiau, todėl ir neleidžiu. Tai paskui jie čia atsidarė tas duris ir nuėjo, nežinau, kokios kalbos vyko. Bet daug jų buvo“, – sako kaimynė Bronė.

„Biržų rajone gyvenanti moteris pranešė, kad spalio 7 dienos vakarą jos 24 metų dukra išvažiavo ir tiesiog dingo. Nebegalėjo susisiekti, todėl spalio 8 dieną moteris kreipėsi į policiją. Buvo pradėta asmens paieška“, – pasakoja policijos atstovas Tadas Martinaitis.

24 metų biržietės iš tiesų pasigedo mama, kai dukra pirmadienio pavakarę, sėdusi į savo automobilį, trumpam išvyko į miestelio parduotuvę.

Kadangi dukra negrįžo, o telefonas buvo išjungtas, motina dar naktį kreipėsi į pareigūnus ir puolė jos ieškoti. Per socialinius tinklus moteris pagalbos kreipėsi ir į visuomenę. Bet jau kitą dieną pareigūnams pavyko merginą surasti. Dėl galvos traumos jauną moterį teko gelbėti ir medikams.

REKLAMA

„Vakar mačiau, kai policija išnešė ją iš kambario neštuvais į greitąja – tai aš mačiau. Galvojau, kad negyvas koks žmogus, bet žiūriu, kad juda. Ir pamačiau galvą, kad moteriški plaukai“, – liudija kaimynė Bronė.

„Moteris rasta Danutės g., kur galimai ją laikė 1983 m. gimimęs vyras. Kadangi moteris buvo gan stipriai apsvaigusi, tai su ja nebuvo galima bendrauti, ji perduota medikams. Jie nustatys, kas buvo – narkotinės medžiagos, alkoholis ar trauma“, – teigia T. Martinaitis.

Kokiu būdu mergina iš Biržų rajono atsidūrė Panevėžyje, pareigūnai dar aiškinasi, tačiau ligoninėje sutikta aukos mama pasakojo, kad dukra dingo netrukus po to, kai miestelyje susitiko su sugyventinio broliu ir jo pažįstamu.

Nors moteris į kamerą nesutiko kalbėti, ši patvirtino, kad dukra buvo per prievartą atvežta į Panevėžį ir apsvaiginta.

Bute policija įtariamąjį sulaikė dar tą patį vakarą, jis buvo blaivas.

„Pradėtas tyrimas dėl neteisėto laisvės atėmimo. Už šį nusižengimą gresia iki 3 metų nelaisvės“, – kalbėjo T. Martinaitis.

Į areštinę patupdytas pagrobėjas policijai žinomas už narkotikų laikymą ir dokumentų klastojimą.

Apie sulaikytą 36 metų vyrą ne kokios nuomonės ir kaimynai. Esą niekur nedirbęs sportiškos išvaizdos vyras elgėsi gana keistai – yra užpuolęs ir sumušęs kaimynės motiną.

„Ji išlipo iš mašinos ir sumušė. Aš pagrasinau, sakau, policiją iškviesiu, tai jis man langą išpylė“, – prisiminimais dalijasi kaimynė Ramutė.

Nukentėjusi jauna moteris yra vieniša mama. Ji mažametį sūnų augino pas tėvus.


Rašyti komentarą...
A
Ana
2019-10-10 20:29:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Turėtų, tokius agresyvius, kastruoti
Atsakyti
-3

V
VIVA
2019-10-10 21:02:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
kaip galima policijai durų neatidaryti?> tikiuosi už tai patuštins piniginę Bronė
Atsakyti
-6

R
Roma
2019-10-11 08:19:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks kaimynų abejingumas, dabar viską matė, prie lango sėdėjo, policijos neįsileido, kam tos problemos, juk ne man blogai, o kaip tą moterį į butą parvedė, tai niekas nematė.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų