Liepą iš griūvančio daugiabučio Kaune iškraustyti gyventojai dar negali grįžti namo

Vasarą iš pradėjusio griūti namo Kaune evakuoti apie pusšimtis gyventojų iki šiol negali grįžti į butus ir dar mažiausiai mėnesį turės glaustis kitur, pranešė LRT.

evakuojamas daugiabutis Kaune, V. Girčės nuotr.

Namo administratorius žada, kad netrukus bus pradėtas remontas, jis gali atsieiti apie 200 tūkst. eurų. Sumokėti turėsiantys viso namo gyventojai renka pinigus avansui. Kauno miesto savivaldybės atstovai sako, remontas ir pinigai – butų savininkų ir namo administratoriaus rūpestis, tačiau žada, kad pabaigus darbus, padengs iki 15 proc. išlaidų.

„Mes buvome suradę rangovą, kuris būtų pakankamai greitai galėjęs pradėti darbus, ir žmonės tikrai būtų galėję daug greičiau grįžti namo, bet vėlgi tie patys butų savininkai norėjo pasitikrinti situaciją rinkoje ir pažiūrėti, galbūt yra kokia nors statybų bendrovė, kuri galėtų pigiau atlikti tuos darbus“, – teigė namo administratoriaus „Civinity“ įmonių grupės atstovė žiniasklaidai Jolanta Venskutė.

Iš penkiaaukščio Biržiškų gatvėje pirmos laiptinės dėl skylančios sienos gyventojai evakuoti liepos 25 dieną. Ekspertai pirmoje laiptinėje nustatė avarinę būklę ir patvirtino, kad visos bėdos – dėl bute pirmame aukšte išgriautos sienos ir atraminės sijos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų