Vilniuje „Maxima“ uždaro 2 ilgai veikusias parduotuves

Dvi seniai veikusios mažmeninės prekybos tinklo Maxima parduotvės artimiausiu metu Vilniuje užvers duris. Tinklo atstovai tikina, kad permainos buvo suplanuotos, o darbuotojai darbo vietų nepraras.

„Maxima“ parduotuvė  (nuotr. Fotodiena.lt)

„Maximos“ komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė Ernesta Dapkienė portalui tv3.lt patvirtino, kad pirmoji duris rugsėjo 29 d. užvers Žaliųjų ežerų gatvėje 138 esanti „Maxima“ parduotuvė, o spalio 6 d. veiklą sustabdys ir Totorių g. įsikūręs prekybos centras.

Pašnekovė E. Dapkienė priduria, kad permainos buvo suplanuotas iš anksto, siekiant patenkinti vartotojų lūkesčius.

„Maximos“ parduotuves atnaujiname ir atidarome naujas visoje Lietuvoje. Planuodami parduotuvių tinklo plėtrą, taikome kompleksinį požiūrį, bet vienareikšmiškai svarbiausias veiksnys – mūsų klientai ir greitai besikeičiančių jų poreikių patenkinimas. Siekiame būti arčiau savo pirkėjų plačiąja prasme – tiek fiziškai, ten, kur pirkėjams būtų patogu, tiek ir kokybiškai – suteikdami pirkėjams tai, ko labiausiai reikia", – komentuoja E. Dapkienė.

REKLAMA

Taip pat tinklo atstovė tikina, kad darbuotojai ir toliau turės galimybę dirbti kitose šio tinklo parduotuvėse.

„Uždaromų parduotuvių darbuotojams pasiūlytos darbo vietos kitose mūsų tinklo parduotuvėse", – sako pašnekovė.

Uždaromose parduotuvėse paskutinėmis dienomis parduodamoms prekėms žadamos nuolaidos.

„Sodros“ liepos mėnesio duomenimis, šiuo metu tinklą valdančioje bendrovėje „Maxima LT“ vidutinis atlyginimas neatskaičius mokesčių siekia 883,05 euro. Prekybos tinklą sudaro daugiau kaip 200 parduotuvių, taip pat mažmeninės prekybos tinkle dirba 14669 apdrausti asmenys.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų