Po milijonieriaus Raimondo Karpavičiaus mirties jo buvusi žmona Audronė Karpavičienė testamente nerado nei savo, nei sūnaus pavardės. Didelę dalį „Marijampolės pieno konservų“ savininko turto, vertinamo daugiau nei 110 mln. eurų, paveldėjo šeimai nepažįstama moteris Aistė Grybauskienė. Šiai moteriai verslininkas savo nekilnojamąjį turtą Lietuvoje ir Ispanijoje užrašė dar šių metų pavasarį. Tada jam buvo likę gyventi vos keturi-penki mėnesiai. Laidai „Prieš srovę“ išskirtinį interviu davusi Audronė atskleis, kad iš 40-ties bendro gyvenimo metų su vyru nebendravo tik pastaruosius devynis mėnesius, kai medikai jam nustatė sunkią ligą – smegenų vėžį. Kas nutiko, kad vieną dieną vyras iš jos gyvenimo tiesiog dingo?

Audronė spėja, kad nauja mylimoji šalia Raimondo atsirado tada, kai jo sveikata ėmė sparčiai silpti. Ar galėjo nutikti taip, kad naująja milijonieriaus žmona tapusi kaunietė Aistė pasinaudojo bejėgiška vyro būkle ir tokiu būdu privertė jį perrašyti testamentą sau palankia linkme? 

REKLAMA

„Mes pamatėme jo neadekvatumą, nelogišką kalbėjimą, kalbėjo apie tai, ką jis mato, kad danguje atsiveria skylės, kaip ten kažkas išlįs. Tokius dalykus jis ir apsaugai kalbėjo, jie man viską papasakojo“, – apie stipriai pašlijusią Raimondo fizinę ir psichinę būklę po diagnozės prasitarė Audronė. 

Pasakodama apie paskutinę dieną, kada artimai bendravo su savo vyru, Audronė neslepia susijaudinimo. Dramatiškas poros išsiskyrimas įvyko Palangoje esančiame jų name. Tądien ji nenujautė, kad Raimondas jau po akimirkos paaiškinęs, kad turįs užsukti į ofisą susitikti su advokatu, tiesiogine ta žodžio prasme pabėgs su kita moterimi.  

„Užvažiavome į kiemą, jis išlipo ir aš išlipau. Pasakiau, kad einu rankas nusiplausiu, o jis sako einu į antrą aukštą. Aš įėjau į tą tualetą kokioms dviem, trims minutėms. Išeinu iš patalpos, žiūriu kieme mašinos nebėra: nei vairuotojo, nei mūsų mašinos, nei jo. Mane ištiko šokas, buvo pietų pertrauka, – atsisveikinimo su vyru dieną prisimena Audronė. – Aš puoliau jam skambinti, jis atmetinėjo. Žinokite, man pakirto kojas, aš nebegalėjau…. Nežinau, kaip atsidūriau prie taksi, nes aš be mašinos savo buvau. Man jau aišku buvo, kad kažkas ne taip. Atmetinėja skambučius, nekelia ragelio. Žodžiu pabėgo… Įsivaizduoajate, vat viskas, mūsų išsiskyrimas toks buvo… Nei viso gero, nei nieko. Daugiau aš jo nebemačiau. Daugiau jis man neskambino, mano telefonus užblokavo, kad aš neskambinčiau. Telefonai mano buvo užblokuoti, tik vaikų nebuvo, nes jų angliški numeriai“. 

REKLAMA

Pasak Audronės, po šio išsiskyrimo Raimondas retsykiais bendravo tik su savo sūnumi Roku ir anūkėmis, o sūnus ne kartą bandė prašyti jo sugrįžti į pas jo mamą. 

Šiandien Audronė į savo namą gali žvelgti tik pro sūnaus namo langus. Šiuo metu jos kartu su vyru statytas prabangus namas areštuotas, kaip ir kiti milijonieriaus verslai. Kaip paaiškėjo po vyro mirties, jis savo turtą padalijo antrajai žmonai Aistei Karpavičienei ir broliui Henrikui. Nors moteris teigė, kad ją ir R. Karpavičių siejo šilti santykiai, bet ligos patale atsidūręs vyras pasirašė dokumentą, kuriame nurodė neteikti informacijos apie jo sveikatą nei pirmai žmonai, nei sūnui.

A. Karpavičienė dar vyrui esant gyvam, bet jau sunkiai sergant, padavė jį į teismą dėl turto prisiteisimo. 

Į savo vyro laidotuves atvykusi Audronė teigė pasijutusi nelaukta viešnia, o visa atsisveikinimo su velioniu ceremonija jai priminė gerai surežisuotą spektaklį. 

„Ji turi du vaikus, aš mačiau juos sėdint laidojimo namuose prie mano vyro urnos, man taip juokingai atrodė tas visas spektaklis. Ji sėdėjo su savo vaikais, kurie man atrodo ar 17-os, ar 18-os metų pametinukai, mergaitė ir berniukas. Jie reiškias gedi mano vyro… Jūs neįsivaizduojate kaip atrodė juokinga. Jie gyvenime jo nepažinojo… Jie pažinojo jį pusę metų, kai jinai jį atsivežė į Kauną nuo lapkričio mėnesio, – su ašaromis akyse pasakos Audronė, kuri iki šiol negali patikėti, kas nutiko su jos gyvenimu. – Sėdėjome ne mes, ne mano vaikai, ne mano vaikas, ne anūkai… Mūsų niekur nebuvo, mūsų neliko niekur. Mes išbraukti iš jo gyvenimo, atrodo mūsų nebuvo. Čia yra baisu, įsivaizduokite, pavogtas gyvenimas tavo…Juk aš tai gyvenau su juo 40-imt metų. Ji pavogė iš manęs mano vyrą ir mano gyvenimą“. 

REKLAMA

Viena pagrindinių kliūčių, kodėl Audronė nebegali pretenduoti į vyro palikimą – dar prieš beveik 30 metų nutraukta judviejų civilinė santuoka. Sovietmečiu verslininkas buvo atsidūręs už grotų. Tai kad Audronė su Raimondu civiliškai yra išsiskyrę žinojo tik patys artimiausi žmonės. Dėl ko pora vos po penkerių santuokos metų nunešė pareiškimą skyryboms?

„Mes išsiskyrėme dėl to, kad turtui grėsė pilna konfiskacija ir aš jį perspėjau. Mes grynai išsiskyrėme, todėl kad kažkokį išsaugoti tą turtą, aš juk ir baldus išvežiau iš namų, nes juk būtų atėję ir atėmę, ką turėjome, – skyrybų aplinkybes prisiminė moteris. Anot jos, daug svarbesnė už civilnę Raimondui visą gyvenimą buvo bažnytinė santuoka – Jam labai reikalingas buvo įžadų atnaujinimas, jis pats mane nusitempė ir tada jau buvo nepriklausoma Lietuva, nes buvo 2003-ieji metai. Bažnytinę santuoką mes priėmėme 1978 metais, kai tarybiniais metais labai mažai kas ėjo į bažnyčią. Jis labai tikėjo tuo, jam nereikėjo civilinės, nes pilnai buvome vyras ir žmona“. 

Pirmoji Karpavičiaus žmona: „Ji pavogė iš manęs mano vyrą ir mano gyvenimą“

Pirmoji Karpavičiaus žmona: „Ji pavogė iš manęs mano vyrą ir mano gyvenimą“

Dabar moteris gailisi, kad atkūrus Lietuvos nepriklausomybę ji nenuėjo į metrikacijos biurą ir neužregistravo civilinės santuokos.

„Aš galėjau, tada jau buvo įstatymas priimtas, kad bažnytinė santuoka galioja. Ir aš galėjau iš bažnyčios pasėmusi tą popieriuką nueiti per mėnesį į metrikacijos biurą ir užsiregistruoti. Bet aš to nepadariau, nes man nebuvo poreikio… Aš galėjau ir be jo nueiti. Aš pasitikėjau juo, galvojau, kad jam tai yra viskas. Žinojau, kad jam ta bažnytinė santuoka yra labai svarbi“, – šiandien gailisi buvusi milijonieriaus žmona. 

REKLAMA

Laidos „Prieš srovę“ redaktorė Audrė Kudabienė pabandė susisiekti su netikėtai praturtėjusia naująja R. Karpavičiaus našle Aiste Karpavičiene. Kokius jausmus vienas kitam puoselėjo vos keturis mėnesius kartu civilinėje santuokoje spėjusi pagyventi pora?

„Kadangi šiuo metu gedžiu, tai nenoriu nei dalintis, nei kalbėtis, noriu viską išgyventi savyje, taip kad atsiprašau – niekuo jums negalėsiu padėti", – sakė moteris.

A. Kudabienė: Kai jūs ištekėjote, juk jis sunkiai sirgo?

Aistė Karpavičienė: Aš jums pasikartosiu, šiuo metu išgyvenu gedulą ir jį noriu išgyventi savyje ir tikrai iš to nenoriu daryti šou.

A. Kudabienė: Tai yra artimųjų klausimai, kurie aš galvoju, kad jie verti po viso gyvenimo su šituo žmogum, jie verti, kad būtų atsakyti?

Aistė Karpavičienė: Aš šiuo metu nieko negalvoju. 

A. Kudabienė: Gal galėtumėme rasti kokį nors kompromisą ir arba paneigti, arba palikti tuos įtarimus, kaip kad sako artimieji, kad jums rūpėjo jo turtas ir dėl to jūs taip greitai pasiūlėte jam tuoktis ar kažkaip kitaip tai įvyko? Tam kad paveldėtumėte jo turtus, nes jau žinojote, kad jis sunkiai serga?

„Šiuo metu yra netinkamas man metas ir aš prašau gerbti mano privatumą. Ir dar galėčiau pasakyti, norėdama pradėti tokį pokalbį, galėtumėte bent užuojatą išreikšti man“, – žurnalistei sakė Metų kauniete 2015-ais metais išrinkta Aistė. 

Visą pokalbį su Aiste Karpavičiene žiūrėkite:

 

 

kristė
2019-09-17 20:11:54
Gera kurviska ta ponia Aistė, moralė kaip pas moliuską... Tfu, pasišlykštėjau
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Artur Jusinski 2020-03-30 16:43:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tikrai taip. Teismas priims sprendimą ir bus taškas.    ATSAKYTI
Advokatas Artur Jusinski 2020-03-30 16:43:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Byla nagrinėjama iš esmės pirmos instancijos teisme. Teismas detaliai aiškinasi visas faktines aplinkybes. Akivaizdu, jog bus nustatyta tiesa byloje. Laukiam ir matysime...    ATSAKYTI
Gene 2019-11-02 21:12:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Labai džiaugėsi p. Norvaišienė Jūratė ir priiminėjo sveikinimus, kad su mafijos pagalba pavyko pasidaryti milijonierius.Bet Kaune yra pavyzdžių kaip dėl turto galima ir nuo laiptų nugriūti.Vargsas ata Karpavičius, smegenų auglio paveiktas ir morfijaus tikriausiai net ir nesuprato kad tuokiasi bažnyčioje, juk net ir Aistute tvirtino, kad tik palaiminti atejo! O Kauno kunigui plikbajorei parašyti špargalką be buvusios bažnytines santuokos nutraukimo argi sunku .Dievas viską atleidžia kai turi pinigų .Tai kovo dabar kalbėti kaip uždirbo pinigus?Aistutei-,Heniukui ir mafijozams jų geriau reikia? ir tada jau bus gerai ir teisinga?   ATSAKYTI
As 2019-09-30 17:59:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
O kur p. Audronės namai tada jei ji negyveno su vyru visus tuos metus iki kol brolis ja iskrauste?? Gal ir susisuko keliems mėnesiams karpaviciui galvele dėl jaunos pasijos kas ten žino, bet visa sekanti istorija suprantama ir durniui, moteriškė puikiai net sakyčiau tobulai sudėliojo scenarijų! Faktai kalba patys už save. Ir kodėl dabar p. Audronė turi palikti visa gyvenimo darbą kažkokiai kelių mėnesių meilužė kuri šitaip įžūliai net nusikalstamai veikė. Aš ne palikčiau, nei už ką. Tai yra jos bendras turtas uzguventas. Ir jei nebus papirkti teismai ji ta irodys   ATSAKYTI
siūstu,lieptu ka sakyti,gyvenime,padorus 2019-09-26 09:12:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kas tie pinigai,jei gyvenima tvarko ir seima apkalba ,varo is namu brolis dar kas..Nu siaubinga geda turetu buti artimiems uz tokius skandalu atvejus pries seima,patiko ji ar ne.Koks ju reikalas?Tai jo gyvenimas buvo.Jis ji issisprest turejo,o ne brolis aiskinti spaudose ar jo namuose,kaii gyveno,kam iseiti!Tai toks zemas sios seimos lygis,kad tie milijonai ir verslai cia komedija.Rimtas vyras tikrai butu tai apejes:)Pacio brolis sedejo ne siaip sau-kitus replikuoja.Saves zmones nemato,elgesio.Jei apsauginiai net pelenus,ar ta zmona sergejo,tai ir perdetas sou.Pusesere aplinkui vaiksciojo mat pagedeti zmogaus,prie kurio neprileido:)Kas tie jo turtai,kad i padavimus pavirto.Visi kas ten liks ir vaikscios taip p.numirs ir tik apkalbami visu bus.Velionis sunu i teisma padave?Komedija.Tevas sunu auklet turejo,susikalbeti ir suvokti,kad ir pats buvo teisiamas kazkada.O ,kad mire svetimu rankose, su apsaugom tai teatras.Įrodymas,kad pinigu baimese gyveno ir taip tokiose keistuose dalybose pasimire.Jei jo brolis gerbtu ji,suvoktu sia problema,bent jis nesikistu kur jo seima gyvena ir kieno tai namai.   ATSAKYTI
L 2019-09-20 20:32:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Eduardas tiesiog “advokatas”... Na,nesvarbu kaip jau amžinatelsi tas vyriškis mylėjo ar jį? Dabar tik apie turta ir belieka joms tesikalbėti..Nemanau,kad budamas ligos veikiamas jis taip stipriai,lyginant nei jaunas galėjo tiek mylėti ir išmylėti..Jei jis nebutu tos pirmos žmoneles mylejes,tikrai butu per toki ilga gyvenima pasprukes ,dinges,atsijunges tel.išsizadejes ir nebutu nei ziemu Ispanijohe kartu leides..tiesiog gyvenes savo gyvenima ir visi butume mate ir nebutu cia ko mums tuos zmones aptarineti..P.Audrone sunu jam pagimde,abu tevais buvo ir seimomis dziaugesi.Anukaus!Visi mes skiriame pelus nuo grudu:).. galime cia postringauti ir pletkais uzsimineti.Tai kur zmonos namai?Bename?Po tiek metu, kartu vaiksciojo su vyru,gyveno? Tai zmoniu gyvenimai!Bet atimti is seimos tiek turto ir i tai zvelgti vien formaliai-baisu! Tai dalis jos gyvenimo!Ramybes jiems! Isivaizduoti galima kiek teks dar rupintis ir teistis.Pamoka moterims ir vaikams!   ATSAKYTI
eduardas 2019-09-20 14:50:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Audrone jau 30metu kaip ne seimos narys, tik sunaus motina. Zinom kaip po skyrybu- motinos leidze aukleti vaikus tevui (daugumoj nelabai), pagal mamu duda vaikai auga. Po baznytiniu vedybu, poto issiskyrus- nors kasmet nauja zmona gali vesti (jai isgali tam) ta baznytine per skyrybas pasiima kas priklauso, kaip ir kitos poto. Paskutine vale yra paskutine vale.   ATSAKYTI
Gg 2019-09-20 17:18:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Jus arba kompleksuotas žmogus arba nuomonė padrika ir tikrai neitin iki galo suprantama!P.Audrone ,tikiu,turi pakankamai įrodymu,kad ji gyveno su vyru.O ginčytis,kad žmoniu santykiai bėgant laikui tai šyla tai šala,būtu pernelyg jau subtilus mūsu visu reikalas.Aš matau du skirtumus kada gyveno,o kada nusprendė negyventi pats!Nuotrauka šeimyniškai nusiteikę ir vyras pats apsikabinęs savo visiems žinoma oficialiai žmona šiltai nuotraukoje ,o kita versija per trumpa laika netikėtai isaiskejusi..Tai ar išsiskyręs vyras bus šeimos nuotraukose taip gerenoriškai ir šiltai palinkęs prie žmonos?Kažin,jei jau atsižada net jos lankymo vėliau..Tai žmoniu reikalas!Linkiu ramybės ir pergalės tiems kas šale jo pragyveno tiek metu!  
eduardas 2019-09-20 19:38:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
matai nuotraukose kartu gali su bet kuo papulti, su klasioku, kaimynu, senu pazystamu, ar buvusiu vyru, ar tiesiok su gatves praeiviu pasiselfint, tai nereiskia, kad jau amzinai kartu. jie issiskere jam isejus is kalejimo, tai toli grazu, ne delto kad buta isaugoti kaip Audrone teige. na buna ivairiu skyrybu: 1.kaip zmona varo ant vyro- kat jis narkomanas, pijokas ir tt, bet tai atkrinta, nes jai is jo gyventi(numelsti) reikejo. 2. buna kat paliktas vyras, savo vaikus pilnai islaiko (neskaitant elementu) gimtadieniams dovanas nuperka, i keliones vezasi, mokslus isperka ir tt. 3. Buna kad tiesiok draugiskai issiskire, susikure ar nesusikure po to naujas savo semas, bet buna kad susitinka po to, bendrai sventes svencia, dalinai islaiko, tiesiog draugais lieka. Bet tai neduoda teises i palikima. kaip Audrone parode- kad Raimunda dar gyva i teisma padave del turto, na tai parodo jos dirbtiniu asareliu verte.  
eduardas 2019-09-20 19:40:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
matai nuotraukose kartu gali su bet kuo papulti, su klasioku, kaimynu, senu pazystamu, ar buvusiu vyru, ar tiesiok su gatves praeiviu pasiselfint, tai nereiskia, kad jau amzinai kartu. jie issiskere jam isejus is kalejimo, tai toli grazu, ne delto kad buta isaugoti kaip Audrone teige. na buna ivairiu skyrybu: 1.kaip zmona varo ant vyro- kat jis narkomanas, pijokas ir tt, bet tai atkrinta, nes jai is jo gyventi(numelsti) reikejo. 2. buna kat paliktas vyras, savo vaikus pilnai islaiko (neskaitant elementu) gimtadieniams dovanas nuperka, i keliones vezasi, mokslus isperka ir tt. 3. Buna kad tiesiok draugiskai issiskire, susikure ar nesusikure po to naujas savo semas, bet buna kad susitinka po to, bendrai sventes svencia, dalinai islaiko, tiesiog draugais lieka. Bet tai neduoda teises i palikima. kaip Audrone parode- kad Raimunda dar gyva i teisma padave del turto, na tai parodo jos dirbtiniu asareliu verte.  
K 2019-09-20 14:01:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Jei buvo tikintis ir tiek skyrė dėmesio tam,ko šeimai buvo bijot?Tai jis tegu ir būtu išaiškinęs šeimai prieš mirtį,kodėl staiga tik kažko užsinorėjęs šeima neramybėje ir pykčiuose paliko? Ar Audronė turėjo tikėtis,kad ligoje ir tokiame amžiuje jis tiek šeima numes,kad ka tik prašventes jubilieju,kaip šeimoje staiga telefonus blokuoja.Tai moralinė pusė, ir kam tie spektakliai bažnytiniai,jei turtuoliai ir ten kanonus keičia kaip nežemiški patys!
O dėl sūnaus,ne motinai likus reikia aiškintis prieš visa tauta,kur ir kodėl jis baustas,ar kodėl verslo nežiūrėjo?O tėvas apart apie vaika verslui,visad tiek versle pasinėręs dėmesio jam suteikė?Patogiu vaiku reta!Čia tiek pat jo atsakomybės kiek ir Audronės.Bet dauguma ne į kaip šeimos žmogu cia žiūri ,o kaip į verslininka.Jis buvo tėvu ir vyru,su žmona prie vieno stalo sėdėjo ir jubilieju šventė!Ko bėgt ir ko pykt?Jam taškus dėti reikėjo ne verslo gailint ,o šeimos.Deja kai bažnyčioje ženijiesi,verslas ten neaptariamas kam ja paliks jei nepatiks!Ten prisiekia mylintys ir tikintys!!!Nekeiskit moralės pagal Raimondo uždirbtus pinigus.Tie pinigai buvo bendras jo šeimos turtas!O žmona į viska turi teisę,kai buvo tikinti ir jo žodžiu nusivesta ten.Per prievarta jo taip p.tikinčio ten ji nesivedė.Manau negarbingas poelgis kas liečia šeima.Gaila žmonos pirmos.Stiprybės ir vienybės likusioje šeimoje Audrone!   ATSAKYTI
Gig 2019-09-20 13:40:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Audrone kovok!   ATSAKYTI
Jo jo 2019-09-20 10:59:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Tai faktas,kad apvogta!cia turetu ir STT ta notare drauge ir kitus patikrinti,tiksliau ispurtyti gerai.Barakuda gerai prasisuko,bet tikiuosi neissisuks.Nenusileisciau testamentas sudarytas jau kaip jis buvo nedekvatus,dar turbut ta drauge notare atbuline data surase,visai nenustebciau.   ATSAKYTI
eduardas 2019-09-20 11:22:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
kat nedekvatus- tik buvusi zmona bando itikineti, su savo komanda. toliau visiem kitiem, giminei ir panasei (isskyrus pusesere) buvo pilnai, normaliai mastantis zmogus.  
Saule 2019-09-20 10:45:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-16
Brangioji Audrone,,,,
Ko cia verkti? Poslie boja kulakami niemasut! Tik nereikia cia Aistes kaltinti! Jeigu p. Raimondas butu visiskai isitikines santykiu tvirtumu ir tikrumu, butu seniai dar karta vedes!!! Nepadare! Kodel? Todel, NENOREJO! Ach, tu vargsele, nenunesei 2003 m. patvirtinti santuokos. Hmmm...jis toks valdingas! Jeigu jis nesutikes butu, jau seniai tavo ir jo santykiai butu pabaigti. Bet tu taip sau priestarauji savo interviu, pries tai atseit jis tave ikalbejo atnaujinti santuokos izadus. Kokia nesamone! Tai ko dabar verkti, tu pati nenorejai, jis turejo tave ikalbineti, tai ko cia dabar verkti? Neteisinu Aistes, bet ji mano akimis ziurint nepadare jokios klaidos, suzaide gyvenimo loterijoje puiku zaidima!!! Tarp meiles, motetiskumo gudrumo, tinkamu metu, tinkamoje vietoje buti, zinojo ko nori, ji atrado ir suprato save ir savo potenciala, kuri tinkamai panaudojo! O toki vyra per trumpa laika itikinti ir uzkariauti, padaryti laimingu, cia yra KOMPLIMENTAS!!! Paziurekite i ju nuotrskas kartu! Ponas svyti, juokiasi!!! Laimingas. Su Audrone, susimastes, susirupines, liudnas. Audrone, nepadarei jo laimingu, savo darbo kaip moters neatlikai. Vyrams ne to reikia, jis nebuvo laimingas su tavim, atliko pareiga? Galbut. Jis tave vertino kaip savo sunaus motina, ten irgi nebuvo be problemu....kad tu rupiniesi, gerai, bet svarbu rezultatas, o rezultatas, kad sunus buvo narkotiku platintojas stambiu mastu, jis „zude“zmones!!!!! Aiste to nedare, ji padare Raimonda laimingu. Galbut Raimondas paskutini sprendima prieme iseiti, nes jaute kiek mazai liko gyventi ir norejo padidziaugti gyvenimu su grazia ir charizmatiska moterimi! Paziurekite i Aiste,,akys grazios, dideles kaip stirnos, figura kaip nulieta, metu kauniete!,, O ponia kuom gali pasididziuoti? Kiekvienam savos vertybes, p. Audronei seima, kuria ir dabar turi, p. Aistei meile.....tai va...reikia zinot ko nori ir ka darai! Jeigu jau sakai, kad ji tavo gyvenima ir vyra pavoge, tai nemokejai saugoti. Turta reikia saugoti! Tai to nepadarei...tai ko cia zliumbti pries visa lietuva ir Aiste smeizti???? Aistes vietoje uz izeidinejima viesumoje dar i teisma paduociau. Ponia Audrone tegul neverkia, kad neturi kur gyventi, 40 metu dziaugesi graziu gyvenimu, o kai paziuriu i ja, neatrodo, kad skursta. Tik vargse paskutiniame lemtingame momente pralaimejo kova del turto, viskas. Cia ponia Audrone yra barakuda, kai jos buves vyras sirgo, ji nuleke i teisma del jo turto....tai kas cia per MORALE? O dabar b“ndo is ituzio ir savo durnumo Aistei kersyti, nes Raimondo jau nera, o jeigu butu, tai ji jo bijotu.
Brangioji, Audrone, MEILE yra!!!! Is pirmo zvilgsnio, vyrai jaucia sviesia ir mokancia myleti sirdi....Aistes tokia yra, Raimondas pasirinko paskutiniu metu meile. Jis tave vertino, kaip motina...o ten irgi DAUG klaidu pridarei, vyrai silpni, jie nori matyti rezultata, patys savu klaidu nenori pripazinti, deja.,.jie tokie yra (dauguma). Ji „uzkniso“ ir jis isejo, su viskuom...i Aistes atvira glebi, nes ji buvo pasiruosusi...
(Parasiau, nes patyriau labai daug panasaus. Tik buvau jauna, dar turejau laiko sutvarkyti save ir gyvenima, dariau begales klaidu, dideles, ieskojau meiles, rupinausi vaiku, is paskutiniuju, su manimmano seima buvo visus kontaktus artimus nutraukusi. Meile yra, as asmeniskai laukiau jos ilgai. Ji buna viena karta gyvenime. Visa kita interesai ir patyrimas. Kai ateina tikrai Meile, jos neimanoma neatpazinti...).
O ar Aiste gerai ar blogai padare Dievulis viska mato. Veliau ar anksciau viskas bus aisku, kam tie ISANKSTINIAI ZMONIU VERTINIMAI?    ATSAKYTI
Šerlokas H. 2019-09-23 23:20:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Aistė, čia tu?  
Dana 2019-09-24 17:28:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Aiškiai kad barakůdos darbas,.....nes skirdamasis žmogus (milijonierius) bůtu padalinęs teisingai nenuskriausdamas nieko, kaip bebůtu, anůku, senelis niekada nenuskriaustu,....čia aiškiai kažkas netaip  
Marius 2019-09-28 09:16:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
pigios barakudos Komentaras ..   
eduardas 2019-09-20 10:17:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
matai, as paziurejas laida pagooglinau ir paskaiciau abi puses, faktais atsizvelgiu, o ne pasakelem. vardas mano tikras ir visur tas pats, o kat ir senden ryto-Viktorija, Antanas, Gražvydas, Gertruda, Peravičius ir tt, keliu minuciu skirtumu, nuo virsaus zemyn, ar tai atsitiktumas? tikrai NEMANAU! tai tokia isvada kat beveik visi neigemi komentarai buvusios zmonos ratelio darbas, be keksmazodziu ir tt neapseina, tai parodot savo lygi.   ATSAKYTI
Antanavičius 2019-09-20 07:54:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Mokesčiai, STT, teisesauga turi užsiimti ta gamykla. Ten yra nusleptas pelnas, plaunami pinigai, nesumoketa milijoniniai mokesčiai ir begale kitų pažeidimų. Laikas papurtyti tu milijonierių vagystes. Sakau nes žinau, kad slepiami pelnai ir nemokami tvarkingai mokesčiai.    ATSAKYTI
eduardas 2019-09-20 08:59:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
gal padejai :D  
Viktorija 2019-09-20 07:33:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Ta gyvate vis tiek viena kartą klups. Ji kaip maitvanagis. - barakudos užuodžia milijonierių galą ir tuoj prisistato. Nenustebčiau jei ta iškrypele, vagis dar ir prisidejo prie greitesnio išejimo anapilin. Ta sterva, ko gero palaiko ryšius su mafijozu Svinium, kaip tas paršas, galejo sakyti kalbą prie kapo. Teisesauga turetų rimtai užsiimti.    ATSAKYTI
H 2019-09-20 00:48:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Sauni ir protinga moteris! Kur matyta?!!! Tiek pragyventi ,uzauginti vaika,laukti vyro is kalemo,isgyventi tiek ,dabar cia apkalbamu niuancu, rupintis namais!!! Ir!! Atsirado mat “sventesne”,pries kuria po tiek gyvenimo metu aiskintis reikia kiek ji svarbi buvo,kas ji -zmona ar ne?Atsibuskit komentatoriai ir i savo seimas atsigrezkit?Kazin ar velionio brolis ,ar jo zmona itin tyletu ,kaip jis begyvenes butu,jei tokioje situacijoje visa turta is seimos nusienautu!Na ne metus ir ne 4men.bunant “zmonai” cia aiskinti pries Lietuva ka ji tiek daug apie seima zino ir tikrai nepakelus galva ,po svetima turta vaikscioti ir namus rakineti.Visi supranta-buvusios seimos ten gyvenimas ir namai.Pirma zmona gal ju ir nesukaupe vuena,bet ji juos puoselejo ir ji ten savo ir savaip gyvenima gyveno!Nesamone teisti ir nesamone butu jai tyleti!Ji sunu turi!Niekeno reikalas kas jis ir kaip su tevu ka sprendesi.Butu garbinga moteris tikrai vyro to gedetu ir nesikesintu i tai ,jei jau gedi,kaii sako,gyventu ramybeje ir suprastu dar labiau,kad jos visa tai uzgyvenant tikrai jau ten nebuvo!Nei jos meiles!Ligota zmogu imti i vyrus kam?Ar meile saldesne patapi?Ji daug ka numatyti galejo!O ir numate!As linkiu sekmes jo seimai susigrazinti tai ,kas jiems priklauso!Ji visas teises turi i ta vyra ir turta,o ka ligotas zmogus nusprende,visa gyvenima gyvenes kitaip,tai turi ir dangui suvokti,jog buvo tikintis,tuo didziavosi ir tuo pasiremdamas seimoje gyveno!Nereikia cia vartyti barakudu.   ATSAKYTI
eduardas 2019-09-20 09:46:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
as maciau filma kaip apsizenijo su mergina, kuri sirgo veziu nors vienai dienai! bet jie buvo vede. su broliu jie ikure ta versla, o ne i jugoslavija beleka veze.   
eduardas 2019-09-19 22:53:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
-10
Nuo geros zmonos vyro neimanoma nei pavogti, nei atimti nei nuvilioti! Lai ieško problemu savyje, jei toki ispudinga vyra prarado!
Maziau reikejo sunaus versle dalyvauti, daugiau vyru rupintis!!!
O dabar jos asaros nieko nejaudina, durnos bobos pasakos! Lai anukams jas o ne Lietuvai seka ...   ATSAKYTI
Mykolas 2019-09-20 09:57:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tai matyt kartu sukurpete turto užgrobimą ir sapalioji bile ką. Ir tave reikia griebti už klyno.   
eduardas 2019-09-19 22:36:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
abejotini tie bilietu foto PNG formatu, PNG formatas daznausei naudojamas "Photoshop" tai galima daryti isvada kad datas ir vardus gali isirasyti kokius nori su "Photoshop" programa. tas bendras gyvenimas galejo buti tik per anuku gimtadienius. tai nereiske kad Audronė Karpavičienė po 30 metu skirybu vis dar Raimondo Karpavičiaus zmona. kad baznycioje zenijosi, tai nereiske kad busi amzina boba, per skyrybas savo paseme, toliau jisai rinkosi savo gyvenimui artimus zmones.   ATSAKYTI
Viktorija 2019-09-20 07:38:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Eduardai, ar tave ta vagylka, barakuda pasamde kad lotum kaip p id er as tas. Iškrypes ir tu kaip ta maitvanage. O ko gi šliuže vardą pakeitei bijai žmoniu pažeminimo  
eduardas 2019-09-20 10:15:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
matai, as paziurejas laida pagooglinau ir paskaiciau abi puses, faktais atsizvelgiu, o ne pasakelem. vardas mano tikras ir visur tas pats, o kat ir senden ryto-Viktorija, Antanas, Gražvydas, Gertruda, Peravičius ir tt, keliu minuciu skirtumu, nuo virsaus zemyn, ar tai atsitiktumas? tikrai NEMANAU! tai tokia isvada kat beveik visi neigemi komentarai buvusios zmonos ratelio darbas, be keksmazodziu ir tt neapseina, tai parodot savo lygi.  
eduardas 2019-09-19 19:34:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
buvusios zmonos pasakojimai-nelabai remiasi realybe, pati jau maisosi skirtinguose straipsnuose, melo kojos trumpos, nors kokia ji buvuse zmona save skaito, kaip gyveno tik penkis metus, po penkiu metu jam isejus is kalejimo nenorejo gyventi su nuteistuoju, tai apie koki isaugojima buto ji pleiskanoja jai issiskyre jam isejus is kalejimo, ir tt...

   ATSAKYTI
R 2019-09-23 17:28:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O Jūs toks Karpavičių reikalų žinovas, p. 'Eduardai' :) Gal ir į teismą norėtumėt ateiti paliudyti?  
piu 2019-09-24 09:30:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Eduardai,koks tavo reikalas pliauški nesąmones Šioje situacijoje viskas labai aišku kas padaryta ir durnam aišku ,kad aistė blogas žmogus,o tie milijonai tai ir nešvarūs jie laimės tikrai neatneš Pagalvotų apie sūnų kur jam akis deti turint tokią motiną
  
eduardas 2019-09-19 18:07:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
man jusu komentarai kaskaip primena- pirmos zmonos advokatu darbeliu, kuri 30metu issiskyrusi, pleiskanoja apie baznytine sntuoka o ne civiline, jai ir suneliui "narkotiku baronui" jis manau net niekados neketino palikti savo sunkiai uzdirbto turto. paliko savo broliui ir tikrai zmonai, matydamas kat veltui nenueis jo vargai.   ATSAKYTI
Antanas 2019-09-20 07:40:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Debile tikrai k u r v a i ir vagiui  
eduardas 2019-09-20 10:25:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
ar bandei, ar vokt padejai, kat taip nurodai:D  
Fui 2019-09-19 13:35:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Svetima gėda. O kudabienès raudos nu ir eina sau. Nebeimanoma.apkurst galima   ATSAKYTI
Gražvydas 2019-09-20 07:41:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O ką Kudabiene padus pakuteno?   

Top Video

Policininką nužudžiusio vyro žmona: jis sirgo depresija, bet daug metų nesigydė
DABAR RODOMA
Policininką nužudžiusio vyro žmona: jis sirgo depresija, bet daug metų nesigydė
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Narkevičius – vėl įvykių sūkuryje: Trakų rajone sustabdytas keliuko remontas kelia daug klausimų
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Skaičiai gąsdina: per karantiną 11400 į septintą dešimtį įkopusių asmenų neteko darbo
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Žada masinį tyrimą dėl Covid-19: aiškinsis, kokį imunitetą sugebėjome įgyti
DABAR RODOMA
Farai. Klaipėdoje BMW lėkė tarsi viesulas: taranavo automobilį ir išrovė medį
DABAR RODOMA
„Pasikalbėkim #IŠNAMŲ“ su Zuokiene apie savanorystę COVID-19 židinyje ir nemalonų vyro akibrokštą
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Nausėda gimtadienį sutiko Nidoje, keturių žvaigždučių viešbutyje
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Lietuvoje savaitgalį – susirgimų koronavirusu šuolis
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Egzaminai prasidės birželio 22 d.: aiškėja tvarka, kaip jie vyks
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Koronaviruso židiniai plečiasi globos namuose: sergančiųjų daugėja Antaviliuose, Širvintose
REKLAMA
Pamoka (nuotr. SCANPIX)
Švelnėjant karantino reguliavimams, šalies mokyklų mokiniams leista mokslo metus baigti klasėse. Pedagogė Milda Survilienė ir psichologė Elena Sokolovskaitė dalijasi ...
Traukinys  (nuotr. Organizatorių)
„Lietuvos geležinkelių“ grupės keleivių vežimo bendrovė „LG Keleiviams“, atsižvelgdama į palaipsniui švelnėjantį karantiną ir Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) atnaujintas ...
Seimo posėdis (Paulius Peleckis/Fotobankas)
Seime skinasi kelią svarbiausias valstybės teritorijų planavimo iki 2050-ųjų dokumentas, numatantis administracinę pertvarką.   Seimas praėjusią savaitę po svarstymo ...
Rimvydas Petrauskas (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
Šiaulių universitetas prie Vilniaus universiteto turėtų būti prijungtas iki metų pabaigos. Tai numato Šiaulių universiteto prijungimo planas, jį patvirtino Vilniaus ...
Vilniaus oro uostas (Martyno Jaugelavičiaus nuotr.)
Sveikatos apsaugos ministerija pirmadienį paskelbė sąrašą šalių, iš kurių leidžiama atvykti užsieniečiams – į jį įtrauktos 27 valstybės. Atvykus iš 24 iš jų nebus būtina dviejų ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų