Vaizdai iš tragiškos avarijos Pasvalio rajone – iš BMW nieko neliko

Baisi nelaimė sukrėtė Pumpėnų kaimą, esantį Pasvalio rajone. Prieš pat vidurnaktį buvo gautas pranešimas, kad kaimelyje kaktomuša susidūrė automobilis BMW ir du sunkvežimiai.

TV3 žinių tarnyba užfiksavo avarijos vaizdus. Iš automobilio BMW – nieko neliko. Jame per avariją buvo pora ir trys vaikai. Deja, per šią avariją žuvo BMW automobiliu važiavusi pora iš Suomijos.

Taip pat patvirtinta, kad per šią avariją buvo sužaloti trys BMW važiavę vaikai – 2008 m., 2010 m. ir 2016 m. gimimo. Jie buvo išvežti į Panevėžio ligoninę ir paguldyti į reanimacijos skyrių.

Kelių policijos tarnybos duomenimis, automobilis buvo registruotas Suomijoje, jo vairuotojas – Turkijos pilietis, o moteris – suomė.

Paaiškėjo, kad vieną iš dviejų į avariją patekusių vilkikų taip pat vairavo 1980 m. gimęs Suomijos pilietis. Jis taip pat patyrė sužalojimų, tiesa, jie nepavojingi gyvybei.

Pareigūnai patvirtino, kad, pirminiais duomenimis, avariją sukėlė saugaus greičio nepasirinkęs BMW vairuotojas. Jis nesuvaldė savo transporto priemonės, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su vilkiku „Volvo“.

Po smūgio BMW buvo nublokštas atgal į savo juostą, kur jį taranavo iš paskos važiavęs kitas vilkikas. Į įvykio vietą buvo išsiųstos Pasvalio priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Panevėžio greitosios medicinos pagalbos stočiai, bei Panevėžio vyriausiajam policijos komisariatui.

 


Rašyti komentarą...
m
mo
2019-08-20 11:52:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
viskas gaunasi per greiti, gaila visu
Atsakyti
-2

A
Auris
2019-08-20 13:48:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
babajau tu babajau.. lietuvoj avariju nėra..tik babajai atvaziave jas daro ane??
Atsakyti
-5

P
Pamiršo
2019-08-20 15:08:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
paminėti, kad įvyko ši baisi nelaimė Via Baltikos kelyje
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų