Šeimos drama Suvalkijoje: siaubingai apdegusio vaiko močiutė prabilo apie tragišką įvykį

Šeimos drama Suvalkijoje: tėvui mėginant užkurti šašlykinę, jo paties 6-metis sūnus virto gyvu fakelu. Mat ant greta bėgiojusio vaiko užtiško degaus skysčio. Apdegė beveik 70 procentų vaiko kūnelio. Medikų prireikė ir vaiką iš liepsnų puolusiai gelbėti mamai.

Nelaimė įvyko atokiame Kalvarijos savivaldybės kaime. Šiame kieme visai neseniai bandymas išsikepti šašlykų baigėsi baisia nelaime. Stipriai apdegė šešerių berniukas. Vaiko močiutė pasakoja, kad viskas įvyko akimirksniu. Šešiametis bėgiojo aplink. O kai tėvas pylė degų skystį į šašlykinę, vėjo gūsis esą liepsną ir degius lašus nunešė ant berniuko. Apdegė ir motina, kai plėšė degančius drabužius.

„Jisai žaidė. Žaidė kokie penki metrai daugiau buvo. Tas vėjas, pylė ir ta ugnis visa ant to vaiko. Paskui gesino. Paskui žiūriu, kad dukros veidas. Paskui parvažiuoja, kad ir rankos užbintuotos“, – sako močiutė Liuda.

Šešiametis patyrė labai sunkią traumą. Apdegė beveik 70 procentų kūnelio.

„Jau žentui sakau – nereikės mums tų šašlykų gyvenime. Viskas. Neduok Dieve. Tik ne vaikui. Taip jis laukė į mokyklėlę vėl eit“, – sako močiutė.

REKLAMA

Iš pradžių berniukas nuvežtas į Marijampolės ligoninę, paskui pervežtas į Kauno klinikas. Laimei, berniuko gyvybei pavojus nebegresia. Ugniagesiai gelbėtojai perspėja: jokiu būdu bet kokio degaus skysčio negalima pilti ant jau įsižiebusios ugnies.

„Su degiais skysčiais yra didžiausias pavojus tada, kai bandoma juos pilti jau į degantį arba bandant uždegti laužą. Nepavykus, bandoma antrą kartą pilti degų skystį. Tada įvyksta liepsnos pliūpsnis ir tada tas žmogus, kuris pila skystį, apdega“, – teigia inspektorius Alfonsas Girtas. 

Ugniagesių gelbėtojų teigimu, žmonės degiais skysčiais ar net benzinu bando ne tik šašlykines, bet ir krosnis užkurti. Neretai tokie bandymai baigiasi nelaime – gaisru visuose namuose.


Rašyti komentarą...
A
Ana
2019-08-14 22:09:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Duok Dieve,kad niekam nebūtų tokių nelaimių. Vaikai švenčiausia. O kas rašot tokias nesąmones,pagalvokit ar esat apsaugoti jūs nuo nelaimių. Ta šeima tvarkinga ir nekažkokie prasigėrę. Taip kad neteikit to ko nežinote
Atsakyti
-2

E
Ema
2019-08-14 11:35:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Skaitai ir nesupranti zmogau kas rasoma,vaikas norejo i mokykla eit,ir kokia jam kolonija
Atsakyti
0

m
mama
2019-08-15 01:02:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
KomentarasStiprybės Jums ir sveikatos Jūsų sūneliui. Tikėkit viskas bus gerai, o į kvailus komentarus nekreipkit dėmesio, kiekvienas rašo pagal savo sugedimo laipsnį... Stiprybės.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (19)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų