Griežta teismo nutartis žiauriai 17-metę jurbarkiškę sumušusiam budeliui – ant kojos vėl mūvės apykoję papildyta 14:33 val.

Visuomenės pasipiktinimo sulaukęs teismo sprendimas sušvelninti nepilnamečiui jurbarkiškiui kardomąsias priemones, kuris po pasikėsinimo išžaginti 17-metę merginą ją žiauriai sumušė, regis, davė vaisių.

Jurbarkas (Andrius Ufartas/fotobankas.lt)

Antradienį teismas įtariamąjam nusprendė grąžinti intensyvią priežiūrą – ant kojos bus grąžinta apykojė, jis negalės išvykti iš Lietuvos ir bendrauti su asmenimis, nurodytais teismo nutartyje.

Antradienį Klaipėdos apygardos teismas nagrinėjo nepilnametės advokato skundą, kuriame buvo reikalaujama grąžinti įtariamajam kardomąją priemonę.

Teismo atstovė Gintarė Daugėlaitė portalui tv3.lt patvirtino, kad Tauragės apylinkės sušvelnintą teismo nutartį Klaipėdos apygardos teismas panaikino ir dabar nusikaltusiam jaunuoliui bus taikoma intensyvi priežiūra.

Nukentėjusios merginos advokatas Mindaugas Vasiliauskas patikino, kad toks priimtas teismo sprendimas tenkina.

„Toks sprendimas mus tenkina. Mes manėme, kad pirmosios instancijos nutartis yra nepagrįsta. Apygardos teismas, peržiūrėjęs skundą, mūsų argumentus palaikė tinkamais ir pagrįstais, tad nutartį panaikino“, – kalba advokatas.

REKLAMA

M. Vasiliauskas pridūrė, kad nukentėjusios merginos būklė šiuo metu gerėja, tačiau ji yra psichologiškai palaužta.

Advokatas sako, kad artimiausiu metu vyks papildomos liudytojų apklausos.

Kardomoji priemonė jaunuoliui po šios teismo nutarties bus taikoma iki pat rugpjūčio mėnesio pabaigos, o vėliau prokuroras, atsižvelgdamas į ikiteisminio tyrimo duomenis, amžių, spręs, kaip minėta kardomoji priemonė bus pratęsiama, kad jaunuolis galėtų grįžti į mokyklą.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad jaunuolis, kuris nepilnametei merginai sulaužė žandikaulį po pasikėsinimo ją išžaginti, ilgą laiką praleido namuose su uždėta apykoje.

Be to, liepos pabaigoje Tauragės apylinkės teismas buvo priėmęs sprendimą sušvelninti kardomąsias priemones įtariamajam, kuris yra Jurbarko politikės sūnus.

Kraupus įvykis prieš 17-metę buvo įvykdytas gegužės 26-osios rytą, kaimo turizmo sodyboje.

Mergina iš ligoninės buvo išleista tik po 18 dienų Kauno medikų nuolatinės priežiūros.

Neblaivus paauglys, smurtavęs ir siekęs išžaginti nepilnametę, tąkart nukentėjusiajai pažeidė trachėją, išmušė dantį, sužalojo žandikaulį.

Sulaikytam jaunuoliui policijos pareigūnai siaubingo įvykio vakarą nustatė girtumą – 1,12 prom. alkoholio.


Rašyti komentarą...
R
Reda82
2019-08-13 14:37:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasakyt galesiu, kad nera korupcijos, tik tuo atvieju kada jis gaus ko nusipelne, turi sesti ilgam, o kad apykoja nesioja ir namu aresta turi tai nepasako daugiau nieko, tai gal tik taip padaryta kad tautai butu ramiau, as kazkaip netikiu, kad sitas parazitas gaus ko nusipelne, vargse mergaite ir jos seima, stiprybes didziausios jai linkiu, nes gyvenima suzalojo visam gyvenimui
Atsakyti
0

D
Dangutė
2019-08-13 14:58:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jam ne apykoję uždėti, bet suimti ir uždaryti, kad šviesos nematytų ! Mat jam į mokyklą reikia eiti. Kur tai matyta, o apie mergaitę nereikia galvoti? Tam banditai ne vieta mokykloj, jį išmest reikia !
Atsakyti
-3

l
limpo pympo
2019-08-13 14:41:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ant pympos dėt apyrankę spygliuotą kad net anonizmum neužsiimtu visam gyvenimui.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (48)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų