Aiškėja, kaip įvyko tragedija Vilniuje – vaikas iškrito iš 6 aukšto, kai auklė vėdino namus

Baisi tragedija Vilniuje: vos akimirkai auklei nusisukus nuo mažo vaiko, šis iškrito pro pravirą langą iš šešto aukšto.

Ant kojų buvo sukeltos policijos ir gelbėtojų pajėgos, o mažametis vaikas nukrito ant terasos pirmame aukšte, į kurią nebuvo galima iškart patekti.

Baisi nelaimė įvyko vidury Vilniaus esančiame daugiabučių rajone. Pavakarę apie pusę penkių policijai paskambino moteris, ji pranešė, kad jos prižiūrimas vaikas nukrito iš šešto aukšto ant terasos pirmame aukšte.

Į įvykio vietą pirmieji atskubėjo policijos pareigūnai, atsiųsti ir gelbėtojai su kopėčiomis.

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniuje iš 6 aukšto iškrito kūdikis

Bute, ant kurio terasos nukrito vos vienerių vaikas, nieko nebuvo. Tačiau prie nukritusio mažylio be gyvybės ženklų policininkai pateko ugniagesiams net nespėjus pakelti kopėčių. Pareigūnai į terasą perlipo iš gretimo buto.

Ant terasos patekę medikai konstatavo, kad vaikas nebegyvas. Panašu, kad pačios nelaimės niekas, išskyrus pačią auklę, ir nematė.

Kalbinti žmonės sako apie nelaimę supratę tik tada, kai suvažiavo tarnybos.

Kai įvyko tragedija, tėvų nebuvo. Į įvykio vietą atvažiavo gausybė policijos pareigūnų, tyrėjų. Nuodugniai apžiūrima nelaimės vieta, apklausiami liudininkai. Medikų pagalbos prireikė šoko ištiktai vaiko auklei.

REKLAMA

Aplinkybės kol kas nėra aiškios. Prie pat grindų esantį langą, greičiausiai atidarė auklė, norėdama pravėdinti įkaitusį kambarį. Su vaiku buvusi moteris nusisuko vos akimirkai, o vaikas priropojo prie atviro lango ir iškrito.

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą, auklei greičiausiai bus iškelta baudžiamoji byla.


Rašyti komentarą...
P
Prašau
2019-08-08 10:35:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Auklei buvo šokas, pati iškvietė tarnybas. Kalte ji prisiims. Ir kaip buvo minėta traumą visam gyvenimui turės. Tai didelė nelaimė visiems.... Tiek vaiko giminei tiek pačiai auklei. Taigi, mieli komentatorei, būkit paprastesni, susilaikykit nuo įžeidinėjimų, nes net neįsivaizduojate kaip jiems dabar sunku...
Atsakyti
-7

K
Kestas
2019-08-07 22:13:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne aukle kalta,o tevai durni,jei turi toki langa ir neuzdeje jokiu apsaugu...
Atsakyti
-22

K
Kosmaras
2019-08-08 22:47:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teveliai neuztikrino vaiko saugumo , turejo numatyti visas imanomas rizikas o tarp ju, o jeigu netycia aukle atidarys langa, o jei nubegs trumpam pamaisyti kose, o gal paskambins kazkas ir uzsimirs... teveliu aplaidumas, nesmerkit aukles, jau turbut baisiau buti ir nebegali...tik nebauskit tos vargses moters, manau ja iki gyvenimo galo ir taip slegs kancia
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (89)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų