Vieši vienos Klaipėdos medikės pasisakymai apie chemoterapijos žalą ir „elito“ bandymą šiuo gydymų sumažinti gyventojų skaičių pykdo ne tik medikų bendruomenę, bet ir pačios moters darbovietę.

Gydytojai (nuotr. Fotodiena.lt)

Gydytojai (nuotr. Fotodiena.lt)

Chemoterapija yra tokia nuodinga, kad keli lašai vaisto, užlašėję ant jūsų rankos, gali labai ją nudeginti“, „Liga yra natūralus organizmo būdas save išgydyti, šiuolaikinis gydymas yra tik pakenkti ar net sunaikinti šį gebėjimą“, „Elitas nori sumažinti gyventojų skaičių, todėl reikia, kad žmonės kentėtų ir mirtų anksčiau laiko“.

Būtent tokiais kontroversiškais pastebėjimais socialiniame tinkle „Facebook“ dalinasi viena Klaipėdos sveikatos priežiūros centro vidaus ligų gydytoja.

Kolegos niršta

Šie pasisakymai papiktino jos kolegas medikus, kurie suabejojo, ar už šias sąmokslo teorijas nereikėtų panaikinti medikės licencijos.

„Reiktų svarstyti dėl licencijos sustabdymo. Galimai reikia gydymo moteriai. Jokiu būdu negali dirbti su tokiomis idėjomis“, – gydytojos įrašą komentavo viena medikė.

„Manau, žmogus turėtų privalomai praeiti psichiatrinę ekspertizę, būti patrauktas baudžiamojon atsakomybėn, o licencija atimta“, – piktinosi kita.

REKLAMA

„Dėl tokių postų UK (Jungtinės Karalystės – aut. past.) gydytoja turėtų bėdų su licencija, etc. Jei ji iš tikrųjų gydytoja. Nežinau ar Lietuvoje SAM/akreditavimo tarnybai tai būtų įdomu“, – stebėjosi vienas gydytojas.

„Labai sudėtingas žmogus“

Klaipėdos sveikatos priežiūros centro vyriausioji gydytoja Loreta Venckienė taip pat skaitė savo darbuotojos teiginius ir pripažįsta, kad tai yra „labai sudėtingas žmogus, labai sudėtingas“.

„Mes turėjome ir teisminį procesą su ja. Ji profsąjungos lyderė, prisidengė profsąjunga. Sunku. Buvom pradėję atleidimo procesą, bet nepavyko. Bet tai buvo jau senokai, prieš kokius 15 metų. Dabar mes jau taip įstaigoje darbinius reikalus su ja sutvarkome ramiau. Bet va pasitaiko ir skundų, ir va tokių...“, – tv3.lt pasakojo L. Venckienė.

Gydytoja nuogąstauja, kad tokie darbuotojos pasisakymai gali griauti įstaigos reputaciją, tačiau „tai nėra pagrindas nutraukti darbinius santykius“. Vis tik ji teigia, ketinanti pasikalbėti su darbuotoja.

Portalas tv3.lt bandė susisiekti su pareiškimus paskelbusia Klaipėdos medike, tačiau moteris į užduotus klausimus dar neatsakė.

Įsitikinimais negali kenkti pacientui

Sveikatos apsaugos ministerijai pavaldaus Lietuvos bioetikos komiteto laikinoji direktorė Asta Čekanauskaitė teigia, kad gydytojai, kaip numato profesinė etika, teikdami sveikatos priežiūros paslaugas yra nepriklausomi, tačiau savo autonomiją turi derinti su pareiga vadovautis šiuolaikinėmis medicinos žiniomis. Be to, asmeniniai gydytojo įsitikinimai neturi pakenkti pacientui.

REKLAMA

„Jei vadovaujantis įrodymais grįstomis žiniomis, chemoterapinis gydymas yra laikomas optimaliu gydymu tam tikriems pacientams ar jų grupėms, gydytojo išsakomos abejonės šiuo gydymo metodu turėtų būti pagrįstos moksliniais tyrimais ir praktika. Priešingu atveju gydytojo teikiama ar viešai skleidžiama informacija gali klaidinti pacientus, jų šeimas ir visuomenę, kelti nerimą“, – atsakyme tv3.lt rašė A. Čekanauskaitė.

Ji pažymi, kad gydytojo vaidmuo yra ypatingai svarbus veiksnys, lemiantis pacientų pasirinkimus dėl gydymosi, profilaktikos ar gyvenimo būdo.

„Gydytojas ar kitas sveikatos priežiūros specialistas yra pagrindinis informacijos šaltinis, gyventojams ieškant informacijos apie sveikatą ir priimant su sveikata susijusius sprendimus. Todėl ir Lietuvos gydytojo profesinės etikos kodekse įtvirtinta nuostata, kad, atlikdamas profesines pareigas, gydytojas savo elgesiu formuoja profesijos įvaizdį visuomenėje, todėl net ir neatlikdamas profesinių pareigų, turi vengti elgesio ir viešų pasisakymų, kurie galėtų diskredituoti gydytojo vardą, kenkti jo asmeniniam ir gydytojo profesijos prestižui ir taip silpninti visuomenės pasitikėjimą gydytojo profesija“, – teigė A. Čekanauskaitė.

Paprastos ląstelės po chemoterapijos atsigauna

Chemoterapija – sergančiųjų onkologine liga gydymas vaistais, kurie slopina vėžio ląstelių savybę greitai ir nekontroliuojamai dalintis. Praradusios dauginimosi galimybę vėžio ląstelės žūva, navikas nebeauga, informuoja Nacionalinis vėžio institutas.

Labiausiai šių vaistų poveikiui jautrios greitai besidauginančios ląstelės. Kadangi vėžio ląstelės dauginasi ir auga daug greičiau nei sveikos organizmo ląstelės, jas vaistai nuo vėžio paveikia pirmiausia ir labiausiai. Tačiau ir sveikos, normalios organizmo ląstelės neišvengiamai pažeidžiamos, tačiau silpniau, todėl jos sugeba atsigauti.

Tradicinė chemoterapija ir dabar išlieka vienu iš svarbiausių įvairių organų vėžio gydymo būdų. Chemoterapija pirmą kartą pradėta taikyti 1950 metais.

Tralialai
2019-07-31 15:09:37
Šaunuolė gydytoja, bent kas drįso pasakyti teisybę.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Angele. 2019-10-19 21:55:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Seniai jau buvo aisku ,tik nebuvo viesai .Saunuole daktare ,daugiau tokiu reiktu.   ATSAKYTI
Lina 2019-10-15 18:19:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Chemoterapija tikrai kenksminga vyresnio amziaus zmonems,taciau tie profesionalus gydytojai sitokiu metodu gydo,todel mineti ligoniniai labai greitai mirsta.   ATSAKYTI
Aš. 2019-10-12 11:22:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Sutinku su gydytoja. Mano sesuo patirusi didelę dozę chemoterapijos jau mirties patale. Baisu pagalvoti, gydytojai kiša dideles dozes. Už nieką jie neatsako. Baisu susirgti.   ATSAKYTI
Gabrielė 2019-10-12 09:42:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Gydytoja yra visiškai teisi ir drąsi. Globalinis elitas jau seniai suprato, kad žmonės pradėjo daugiau domėtis kas yra kas ir sunkiau juos mulkinti. Jau JAV, kitose vakarų šalyse chemoterapija yra pripažinta kenksminga ligoniui ir labai brangi procedūra. Taip,
kad mūsų medikai turėtų pradėti domėtis kas vyksta medicinos korumpuotame pasaulyje ir nebijoti drąsiai pareikšti savo abejonių ar nuomonės.   ATSAKYTI
Anksčiau buvo 2019-10-12 08:40:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Buvo laikas, kai medicina dar tik buvo i pradinėje stadijoje, o hirurgamas dar tada atrode kad po lavino skridimo ranku plauti anera būtina ir jie tom pačiom rankom priimdavo gimdymus (dažnai mirdavo nuo infekciju gimdyves) atsiradus jaunam daktarui su patarimu kad gal reiketu rankas plauti. Jis buvo isjuoktas senu vilkų kurie viską žinojo.    ATSAKYTI
Kristina 2019-10-12 07:40:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Visiems postringautojams reiktu susirgti sia liga ir, manau, pirmi atsidurtu prie chemoterapeuto duru. Susirgau, praejau devynis pragaro ratus, ir gyvenu. Didelis aciu chemoterapeutei   ATSAKYTI
GIEDRIUS 2019-10-11 22:27:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Konstituciją leidžia žmogui turėti savo įsitikinimus .
Čia kaip kokiam sovietmetį bando ją nuteisti . SIAUBAS
   ATSAKYTI
ju 2019-10-08 11:56:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Šaunuolė gydytoja,manau premjireui to cheminio sudo nenudos ,ce tik runkeliams skirta.   ATSAKYTI
Marytė 2019-10-04 23:27:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Mano sesuo neseniai nuo perteklinės senoviškos chemoterapijos mirė   ATSAKYTI
Luna 2019-09-05 16:08:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Niekas nevercia gydytis chemija, gydykites zolelem, kanapem ar grybais, ko kreipiaties i medikus.    ATSAKYTI
dr. Watson 2019-08-07 20:33:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Apie kokia įstaigos reputacija dar postringauja vyr. gydytoja vadovaudama nukvakusių gydytojų prieglaudai, kurioje vis dar apsimetinėjama, kad gydomi žmonės. Kaip galima pavadinti procesą kai gydytoja senesnė už seniausią klinikos pacientą.
O daktarei R siūlyčiau kritiškiau vertinti ir adekvačiau reaguoti į YOUTUBE filmukų rusų kalba apie pasaulinė valdžiam, naująją tvarką ir kitas svaičiojančias sąmokslo teorijas turinį   ATSAKYTI
Vilma 2019-08-06 14:48:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Aš sutinku su gydytojos pasisakymu    ATSAKYTI
Rima 2019-08-05 16:07:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
komentare, kurį parašė pasivadines/ usi, 'As' visa tiesa parasyta. Gydytojai negali sakyti tiesos. O cia atsirado drasus zmogus, kaip gydytoja kuri paviesino tiesa. taip ir yra , as sergu 14 m , manes niekas neisgyde, tik nualino organizma, jau vezys visuose organuose isplites, o jie kalba, kad jau sitiek metu prailgino mano gyvenima. koks cia gyvenimas, cia tik egzistavimas, ...darzoves egzistavimas....   ATSAKYTI
Q army 2019-10-05 06:59:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Tai pabandykit sveika šarmine mityba. Detokcikacines programas. Naudokit soda bet uzsisakykit organine be priemaisu. Tai isgydoma. Ji ne viena medike, kuri kalba pasaulyje jau daug mediku ir zmoniu kalba ir irodineja. Tad skleiskit ir domekites. Nes Q atejo ir jau nebeiseis. Tai ne samokslas, tai realybe jau. Jie ginasi, nes nebeturi kur trauktis.  
Valdas 2019-08-04 19:19:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Jeigu tik pradėsi eiti prieš sistemas ir nebūtinai medicinoje,visur,farmacijos ,vakcinacijos,maisto pramonės,politikos netgi religijos sferose tave visaip stengsis padaryt iškrypusiu,nepilnavertčiu psichopatu,visuomenės kiršintoju,liaudies priešu.Manau čia žmonijos pabudino reikalas,kol kas laimi tamsa.   ATSAKYTI
Vida 2019-08-04 06:22:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Per prievarta niekas nevercia gydytis,nori gydaisi chemija,nori zolelemis ar eini pas aiskiaregius,o ar pasveiksi,tai cia tik vienas Dievas zino   ATSAKYTI
Q army 2019-10-05 07:03:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Tai, kad yra mediku daug kurie kalba ir išmano. Dėja čia yra siatema. Nenorit matyt nes nebandot. Q yra alijancas. Trump atėjimas išvarinėja apsimetėlius ir korumpuotus žmones. Jis atstatinėja moralines vertybes ir žmonių orumą ir garbe. O dėl chemo , tai yra jau pasenusi veikimo sistema. Jeigu nežinojot yra elektromganetiniu dažniu aparatai, kurie veikia ir kalba ir įrodinėja Kanados mokslininkai. Harvardo universiteto. Tad ką čia kalbam.  
As 2019-08-03 21:58:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Sakykite, kiek ilgiau zmogus,sergantis veziu, isgyvena gaudamas chemoterapijas ir be ju- gal badaudamas, gal kanapes naudodamas? Niekas nieko neaiskina, nes gydytoju prioritetas-chemoterapijos, uz jas gaunamos lesos. Zmogus-tik antraeilis dalykas, kam jis rupi? Jei serganciajam, taikant chemoterapijas, gydytojai numato 4-5 gyvenimo metus, tai galbut tiek pat jis isgyventu gydydamasis naturaliai? Kiek atveju isgydyta vien badavimu, po to organizmo stiprinimu? Jei gydantis naturaliai pacientas isgyventu tuos pacius 4-5 metus-ir tai butu geriau nei chemoterapijos, kuriu metu zmogus ypatingai nualinamas, susilpninamas, pereina devynis pragaro ratus. Del sios gydytojos: laisvu nuo darbo metu ji- ne gydytoja, o eilinis zmogus ir facebook'e gali rasyti ka tik nori. Jos laisve- kalbeti ir rasyti tai, ka galvoja. Kas kita, jei ji taip kalbetu ligonineje savo pacientams. Gal Lietuveleje, pilnoje isakymu, draudimu, mustro ir gasdinimu, laikas atsipeiketi-juk visi dabar galime apginti savo teises... Visiems sveikatos!   ATSAKYTI
Marija 2019-08-04 16:27:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Po chemijos,jeigu rimtas vezys,ne menesio neisgyvena,chemo terapijos metu vezys pasiseja po visa organizma.Tad tikimybe nuline.
Zmogus nebaige ne kurso chemoterapijos ir mire.  
Q army 2019-10-05 07:08:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Šaunuolis. Daugiau tokiu žmonių. Visi bundame ir greit. Q army. Bėja. Nebereikia bijoti jie tai žino, tik Lietuvoje dar viskas vyksta lėtai.   
Įdomu... 2019-10-16 15:44:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Pritariu 100%...  
Tony 2019-08-03 17:14:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Ei jūs vėžininkai, gojai kvailos avys, atsipeikėkit, ar nepastebėjote, jog jums visa gyvenimą zulino smegenis apie tą vėžį kaip apie kažką labai baisaus...
ŽINAU N ATVĖJU KAI ŽMONĖS PASVEIKSTA NUO TO VĖŽIO PER KELETĄ MĖNESIŲ TIK NATŪRALIŲ BŪDU, TAS GYDIMAS YRA TIKROJI TIESA.. JŪS GYVENATE MELO PASAULYJE, MELO SISTEMOJE, VISKAS KĄ ŽINOTE, NUO MAISTO, GYDIMO BŪDU, ISTORIJOS, IKI PAT KOSMOSO TĖRA TIK PASAKOS IR MELAS, LABAI DIDELIS MELAS, KURI NE KIEKVIENAS SUGEBA SUVOKTI...    ATSAKYTI
Aktinija 2019-08-02 22:36:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Manau, kad hemoterapija tikrai ne gydo, o tik naikina, naikina ir žmogų, gal būt ir vėžį, bet negydo.
O bausti, už tai, jog žmogus-gydytojas, ar ne gydytojas, turi savo požiūrį ar nuomonę yra tolygu Leninui, už kitokį požiūrį, siekį, vežti į Sibirą. Ne jau, medikai, laikantis save inteligentais, aukštuomenės dalimi, nori susilyginti su Leninu ar Stalinu ar Hitleriu, dėl kito požiūrio į gydymą?. Kita vertus, jie bijojo, kad kitaip mąstantis, gali juos "aplenkti", todėl visaip kaip baudė , žūdė.
Gal būt, reikia ieškoti kitų būdų, kas gali gydyti žmogų, nuo vėžio, o ne žūdyti. O gal žmogui reikia priimti savo ligą ir gyventi su ja, tiek kiek Dievas leis, o nepulti su hemoterapija naikinti viską?
Gal būt yra ir kitų nuomonių, ir tai yra puiku, nes negalime visi vienodai mąstyti. Juk esame skirtingi, skirtingas patirtis, žinias, būdą turime.   ATSAKYTI
Įsivaizduokit 2019-08-03 10:02:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Įsivaizduokit, kad esat suergančio kūdikio mama. Kuri žino, kad nieko nedarant max keli mėnesiai. Paliktumėt viską „kiek Dievas leis?” ir nebandytumėt, žinodami, kad viena (taip, sunki) priemonė pabandymui dar yra? Ir tai nėra „daugiau nei Dievas leido”. Jei jau žmogus religingas, tai protą irgi laiko Dievo dovana. Med. pasiekimai iš to ir atsiranda. Reikia tai vertinti, kad nesigautų kaip tam alegoriniam pasakojime, kur ištikus potvyniui žmogus paskendo, nors Dievas jam siuntė tris gelbėtojus. Žmogelis gi jų atsisakė, taip bandydamas parodyti savo didį tikėjimą Dievo pagalba. Ir jos neatpažino/nepriėmė. Taip ir su mumis. Pasikliauti Dievu ne tas pats, kas nieko nedaryti.  
Tiesa 2019-08-04 02:13:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Komentaras butu toks i oponenta jog kokios tecio ir mamos mintys - pagarba vienas kitam toks ir vaikas. Kas del chemo tai taip ir yra. Mylet vienas kita is tikro turi tiek pabut kartu tiek galvot ir kaip galvot apie viens kita ir jaust butent taip kaip ir turi jaust. Be kaukiu, be blokadu!   
Melanija 2019-08-01 13:04:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Šaunuolė gydytoja...Tiesą pasakė. O šundaktariai elitiniai ją puola dabar. Žmones suneša savo visus pinigelius, kad pasveiktų, o viena onkologiniame dirba daktare, tai dar nusivaipo Klaipedoje.    ATSAKYTI
Vezys 2019-08-01 12:53:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Sveiki, gi visi žinome kad chemija yra pavojinga ir sveikiems organams. Mano vaikas serga ir seselės ateina lašiniai chemija su specialiais akiniais, specialiomis pirštinėmis ir specialius chalatus turi vilkėti.
Chemija niekad nepagydys paciento, chemija tik kai kam prailgins keliu mėnesių gyvenimą, o kitam chemija padės greiciau numirt išneš medis į sveikus organus, ir žmogus tikrai ilgai neišgyvens.   ATSAKYTI
Sveikatos 2019-08-03 10:09:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Žinau vaikų, lankančių mokyklą. Kurie nieko nedarant ko gero ir pirmojo gimtadienio būtų nesulaukę. Pažįstu žmonių, besidžiaugiančių jaunyste, pasiekusių remisijos, nors vaikystėj sergant artimieji jau ne kartą buvo praradę viltį. Taip, po chemijos. Ne visiems ta kova baigiasi taip, kaip norėtųsi, bet net nepabandyti, tai pačiam atsisakyti šanso. Sveikatos jums.  

Top Video

Dietistas atskleidė, kodėl stengiasi nevartoti pieno produktų
DABAR RODOMA
Dietistas atskleidė, kodėl stengiasi nevartoti pieno produktų
DABAR RODOMA
Automobilių mokestis Lietuvoje: koks scenarijus yra realiausiais
DABAR RODOMA
32 Valančiūno taškai neišgelbėjo „Grizzlies“
DABAR RODOMA
Kulvinskytė prakalbo apie šeimos pagausėjimą: to laukia visa šeima
DABAR RODOMA
Bijojo judėti net automobilyje: „ledo bombos“ talžė automobilio langą
DABAR RODOMA
Vyras nufilmavo, kaip degalinė apgavo ir priskaičiavo daugiau už kurą
DABAR RODOMA
Paviešinta: apsvaigintą moterį nusitempė nepažįstamas, o apsauga nieko nesiėmė
DABAR RODOMA
In memoriam Vitalijus Cololo: draugai ir bendražygiai apie mirusį vyrą
DABAR RODOMA
„X faktoriuje“ – pirmoji kritika Gerdai: teisėjai pasakė, ko nori iš jos
DABAR RODOMA
Paviešintas įžūlus moters poelgis parduotuvėje: ją teisė 4 milijonai internautų
REKLAMA
(nuotr. stop kadras)
Kelios intensyvios atostogų ar švenčių dienos, jas lydintis be perstojo trunkantis valgymo ir gėrimo maratonas – tiesus kelias į ūminį pankreatitą, kuris gali baigtis ir labai ...
Čiuožykla Klaipėdoje (nuotr. stop kadras)
Klaipėdoje vyrauja pliusinė temperatūra ir lyja lietus, tačiau pačiame miesto centre žmonės džiaugiasi ledo čiuožykla po atviru dangumi. Ji – šių Kalėdų uostamiesčio akcentas. ...
Pinigai (nuotr. Fotodiena.lt)
Panašu, kad pigiausiu S. Dariaus ir S. Girėno stadiono rekonstrukcijos pasiūlymu susiviliojusi Kauno savivaldybė galėjo nusipirkti katę maiše. Turkijos statybų bendrovės „Kayi ...
Pirma tokia operacija Lietuvoje (nuotr. stop kadras)
Kauno klinikose, atliekant šuntavimo operaciją, pirmą kartą Lietuvoje sėkmingai implantuota plakančios širdies donoro kraujagyslė. Ši sudėtinga operacija išgelbėjo lazdijiškį ...
Panevėžį sukrėtė baisus vienuoliktoko nužudymas
Panevėžyje išaiškinta prieš 2 metus žiauriai peiliu gatvėje nudurto 11-toko gimnazisto žmogžudystė. Prieš teismą stos 19-metis vaikinas, kuris iki šiol savo kaltės nei ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

TVPlay

Top Video

Dietistas atskleidė, kodėl stengiasi nevartoti pieno produktų
DABAR RODOMA
Dietistas atskleidė, kodėl stengiasi nevartoti pieno produktų
DABAR RODOMA
Automobilių mokestis Lietuvoje: koks scenarijus yra realiausiais
DABAR RODOMA
32 Valančiūno taškai neišgelbėjo „Grizzlies“
DABAR RODOMA
Kulvinskytė prakalbo apie šeimos pagausėjimą: to laukia visa šeima
DABAR RODOMA
Bijojo judėti net automobilyje: „ledo bombos“ talžė automobilio langą
DABAR RODOMA
Vyras nufilmavo, kaip degalinė apgavo ir priskaičiavo daugiau už kurą
DABAR RODOMA
Paviešinta: apsvaigintą moterį nusitempė nepažįstamas, o apsauga nieko nesiėmė
DABAR RODOMA
In memoriam Vitalijus Cololo: draugai ir bendražygiai apie mirusį vyrą
DABAR RODOMA
„X faktoriuje“ – pirmoji kritika Gerdai: teisėjai pasakė, ko nori iš jos
DABAR RODOMA
Paviešintas įžūlus moters poelgis parduotuvėje: ją teisė 4 milijonai internautų
Per šimtas dalyvių mitinge ragino neprivatizuoti Kauno centrinio pašto
DABAR RODOMA
Per šimtas dalyvių mitinge ragino neprivatizuoti Kauno centrinio pašto
DABAR RODOMA
Kaimynė papasakojo apie lemtingą akimirką, kai rado negyvą kūdikį Klaipėdoje
DABAR RODOMA
Taršių automobilių mokestis Seime tampa žaisliuku: vėl keičia idėją
DABAR RODOMA
Neteisėtos priemokos: gydymo įstaigos dvigubai uždirba iš pacientų ir ligonių kasų
DABAR RODOMA
17-mečio žūties Panevėžyje sutapimas: paleidus įtariamąjį – dar vienas nužudymas
DABAR RODOMA
Pirmą kartą tokia operacija Lietuvoje: ateityje leis išvengti drastiškų pasekmių
DABAR RODOMA
Lengvina sąlygas imigrantams iš rytų gyventi ir dirbti Lietuvoje
DABAR RODOMA
Klaipėdos Kalėdų akcentas – jau miesto centre
DABAR RODOMA
Išgirskite: Cololo dukra tėčiui padovanojo paskutinę dainą
DABAR RODOMA
„Dienos komentare“ – Dainius Dundulis
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų