Prabilo su ekskavatoriumi susidūrusio BMW vairuotojas: maniau, kad mane mato

Aiškėja naujos kraupios avarijos Kėdainių rajone detalės. Keturi žmonės sužaloti BMW susidūrus su ekskavatoriumi. Vaizdo įraše galite pamatyti nufilmuotą šiurpų susidūrimą. Liudininkai viliasi, kad įrašas padės nustatyti tikruosius kaltininkus.

Vaizdo įraše matyti, kaip lengvasis automobilis BMW važiuoja Kėdainių rajone Kalnaberžėje remontuojamu keliu. Iš paskos važiuoja kitas automobilis su vaizdo registratoriumi, kurio įrašą ir matote.

Ir štai netikėtai šalia kelio dirbęs ekskavatorius savo kaušą atsuka į kelią ir įvyksta susidūrimas. Sužalojami keturi mašinoje važiavę žmonės. Šis įrašas gali pakeisti prieš savaitę įvykusios avarijos tyrimo eigą.

Vietos žiniasklaidoje skelbta, kad BMW galėjo važiuoti apie 150 km per valandą greičiu. Tačiau ligoninėje tebegulintis mašinos vairuotojas tai neigia. Jis tvirtina, kad ne jis atsitrenkė į ekskavatorių, o ekskavatorius kaušu trenkė į važiuojančią mašiną.

„Gal buvo 90 (važiavimo greitis – aut. past.), buvo žalias šviesoforas, ant manęs kaušas nusileido, ne aš įvažiavau. Buvo reguliuotojas, šviesoforas, degė žalia. Tikrai nebuvo 50, gal 80-90 km/val. greitis. Nepasakysiu tiksliai. Aš iš tolo mačiau, kad jis sukinėjasi, yra veidrodėliai, langas, buvau įsitikinęs, kad jis mato. Kaušas nebuvo ant kelio tuo momentu, kai privažinėjau. Man prieš nosį iškišo kaušą, neturėjau kada stabdyti“, – teigė vairuotojas Nerijus.

Tiek ekskavatoriaus, tiek ir BMW vairuotojai buvo neblaivūs. Kelininkui nustatytas 0,6 promilės girtumas, o BMW vairuotojo girtumas dar neskelbiamas. Tačiau vietos gyventojai nuogąstauja, kad dėl avarijos kaltę galimai mėginama suversti BMW vairuotojui. Žmonės skundžiasi, kad jau po įvykio naktį vietos policija nereagavo į prašymus atvykti prie ekskavatoriaus, kurį darbininkai buvo užvedę ir galimai naikino nusikaltimo pėdsakus.

REKLAMA

„Fokusas, kad policija neranda adreso, nejuokinga. Pasakė adresą, kuriuos atvažiuoti. Sodybos kieme, kur ekskavatorius stovėjo. Kažką darė, strėlę kilnojo, kažką montavo. Policija po 1,5 val. pranešė – mes nerandame adreso, nes tamsu. Kėdainiuose užtenka paskambinti iš Kauno ir pasakyti – nelįskite“, – svarstė vietos gyventojas Raimondas.

Iš keturių mašinoje sužalotų žmonių du jau paleisti iš ligoninės. Tuo metu 38-erių metų vairuotojo ir ypač šalia sėdėjusios moters būklė dar sunki – jie tebegydomi ligoninėje.


Rašyti komentarą...
T
Taip
2019-07-21 12:01:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tegul nevažinėja girti ir. nebus tokių avarijų girtuoklems atimat teisės visam gyvenimui ir bus ramu
Atsakyti
-13

Žiauru
2019-07-21 15:52:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vairuotojas kaltas kad vaziavo girtas ir dideliu greičiu, bet dėl nelaimės akivaizdžiai kaltas ekskavatorininkas. Labiausiai bausti reikia virsininkus ir ekskavatorininka kurie nori viska nuslėpti.
Atsakyti
-5

U
Uz..sai
2019-07-21 22:30:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pridusk pamokslininke
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (20)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų