Jauno kauniečio nužudymas užfiksuotas filmuotoje medžiagoje – vaizdai gali šokiruoti

Tragiška naktis sukrėtė Romainių gyventojus. Čia prieš vidurnaktį peiliu nudurtas jaunas vyras. Manoma, kad su drauge ėjęs kaunietis bandė sutramdyti ant parduotuvės sienų besišlapinantį kitą vyrą. Kilo konfliktas, kurio metu pažeidėjas griebėsi peilio – dūriai buvo mirtini.

TV3 Žinių žurnalistams pavyko gauti vaizdo stebėjimo kamerų įrašus. Juose matyti, kaip be ketvirčio vienuoliktą valandą vakaro du vaikinai, tarp jų ir nusikaltimo auka, eina pakele, už kelių minučių prie parduotuvės stabteli automobilis, matyti ir grįžtantys vaikinai. Kaip spėjama, būtent tuomet vienas jų greičiausiai sugėdija ant parduotuvės sienų besišlapinantį vyrą. Kameros fiksuoja, kaip įvyksta grumtynės. Jų metu jaunam vyrui ir durta peiliu. Matyti, kad susikibusius vyrus dar bando lyg skirti mergina. Tada jie visi pradingsta iš kamerų fiksavimo zonos.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Romainiuose nudurtas jaunas vyras
Už kelių akimirkų krauju paplūdęs vyras vėl pasirodo. Jis šlubuoja ir krenta ant grindinio.

Išvydę gatvėje gulintį žmogų, padėti jam stoja vairuotojai, sulekia greitosios ir policija.

„Priėjau prie lango ir pamačiau, kad guli žmogus ir jau sustojusios mašinos jį gaivina. Ir atvažiavo greitoji. Paskui policijos labai daug, su kinologais čia ieškojo, gal ar peilio“, – pasakoja įvykį matęs žmogus.

29-erių vyras dar ilgai gaivinamas, deja, medikų pastangos bevaisės, mat sužeidimai mirtini – durta į kairę pusę – perdurta koja, širdis, dūris siekė net plaučius.

Nelaimės vietoje šiandien degamos žvakelės, Nužudytojo draugai su ašaromis akyse, vos gali kalbėti apie tragediją.

„Žvakutę atėjau padėti. Jis mano draugas“, – su ašaromis akyse prasitarė nužudytą vaikiną pažinojęs jaunuolis.

Apie tragiškus nakties įvykius Romainių gatvėje liudija likęs telkšoti didžiulis kraujo klanas. Vietiniai sukrėsti. Zuja ir gausios policijos pajėgos, apklausiami prie žudynių vietos gyvenantys žmonės.

Prie išvažiavimų iš miesto ketvirtadienį visa dieną vyko reidai, tikrinti automobiliai. Ieškoma žudiko. Pirminiais duomenimis, tai vyras iki 35-erių metų.

REKLAMA

Šalia tragedijos vietos gyvenantys žmonės sako, kad sujudimas naktį buvo didžiulis, aidėjo klyksmai.

„Aš išgirdau, kad kažkas vyksta. Ir kad moteris tokia šaukia: „Ką darai?“ Ir ten kažkoks nuvažiuojančios mašinos garsas“, – teigia kalbintas liudininkas.

Spėjama, kad „Volkswagen Golf 5“, iš įvykio vietos spruko žudikas su drauge. Automobilį galimai vairavimo mergina – jis pastebėtas ir kitoje jau Šilagirio gatvėje. Dėl nužudymo pardėtas ikiteisminis tyrimas – policija prašo atsiliepti mačiusius įvykį ar turinčius reikšmingos informacijos.


Rašyti komentarą...
A
Artūras
2019-07-18 20:49:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
...pamatei peilį traukis nedelsdamas.Duok durniui kelią..!.Liksi gyvas.
Bet koks daiktas girto rankoj ginklas,peilis juolab.
Su girtu nereikia nieko aiškintis,tam yra tarnybos.
Na jei jau nori būti didvyris-duok kad nepakiltų.Jei nesugebi...bėk !!!!Liksi gyvas.Galvokit apie tėvus jaunikliai....!!!Užuojauta.
Atsakyti
-3

S
Str
2019-07-18 20:48:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Toki zmoguti pagavus jokiu sodinimu.sulyg riesais rankutes patrumpini kad peilio nebeturetu su kuo paimt ir laimingo kelio.
Atsakyti
-1

D
Donatas
2019-07-19 11:16:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
O tai kur dingo aukos draugas?? Keistas draugas
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (40)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų