Vėsintuvų ir ventiliatorių medžioklėje laimikis – itin retas

Jau visą savaitę kaitra kankina Lietuvą, karštis darosi nepakeliamas, todėl žmonės šluoja parduotuves ir perka kondicionierius, vėsintuvus ir ventiliatorius. Pavėlavusių nusipirkti vėsintuvą prekybininkai neguodžia – šiandien daugelyje vietų jų jau nėra, o likusieji išgraibstomi greičiau nei šviežios bandelės.

 „Elektromarkt“  (nuotr. bendrovės)

Tik kondicionieriais prekiaujantys verslininkai sako, kad pirkimo bumą pajuto vos prasidėjus vasarai, bet pastarosios savaitės buvo itin geros, oro vėsintuvai ir kondicionieriai graibstomi, kada jų vėl bus sandėliuose – nežinoma.

„Žinokite neturime, gal dar paieškojus sandėlyje rastume kokį, bet šiaip viską išpirko“, – sakė tik oro kondicionieriais ir vėsinimo sistemomis prekiaujantys „BSVK projektai“ atstovas.

Jis paaiškino, kad nežino, kada vėl turės užtektinai mobilių kondicionierių.

Įvairia buitine technika prekiaujanti parduotuvė „Ogmina“ taip pat negali paguosti sukaitusi lietuvaičių. Jų parduotuvių lentynos – iššluotos.

„Nebeturime nieko. Ryt gal vėl turėsime, bet dabar nebėra kondicionierių, vėsintuvų ir net ventiliatorių. Viską išpirko, vien šiandien per pusę dienos nupirko 80 vienetų“, – sakė „Ogminos“, esančios Vilniaus Šiaurės miestelyje atstovas.

Kitoje šio tinklo parduotuvėje pradžiuginti taip pat negalėjo – Vilniaus Viršuliškių rajone esančioje „Ogminoje“, pasak jos darbuotojų, viskas it iššluota. Išpirko viską, nuo 20 eurų kainuojančių ventiliatorių iki kelis šimtus eurų kainuojančių kondicionierių.

REKLAMA

„Prietaisų kainos įvairios, bet, išties neliko nieko. Ventiliatoriai, kurie kainuoja nuo 20 iki 80 eurų jau dingo iš lentynų, vėsintuvai, kainuojantys apie 100 eurų – taip pat. Kondicionieriai, tie, kurie išties vėsiną orą ir kuriems reikia „išvedimo“ į lauką, montavimo kainuoja nuo 300 eurų, bet jų irgi nėra“, – sakė „Ogminos“ parduotuvės Viršuliškėse atstovas.

„Elektromarkt“ parduotuvių atstovai sukaitusiems žmonėms taip pat niekuo negali padėti, jokių karštį nugalėti padedančių prietaisų jau nėra.

„Dar turėjome ventiliatorių, bet ir jau dabar jau nebėra. Jie kainavo nuo 30 eurų, viską išgraibstė. Kondicionierių ir vėsintuvų butams taip pat neliko“, – sakė buitine technika sostinės Akropolyje prekiaujantis pardavėjas.

Panaši padėtis ir „Elektromarkt“ parduotuvėje „Nordica“ prekybos centre Vilniuje, taip pat ir kitose tinklo parduotuvėse. 

Tai, kad žmonės desperatiškai ieško vėsintuvų ir ventiliatorių junta net tie, kurie jais neprekiauja. Vilniaus Žirmūnų rajone esančios buitinės technikos parduotuvė buitis.lt kondicionieriais neprekiauja, bet kasdien sulaukia žmonių, kurie jų desperatiškai ieško.


Rašyti komentarą...
B
Brianna
2019-06-14 04:05:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tu cia biski ne i tema,kazka sapalioji
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų