Kaune pavyko atstatyti vandenį, bet ne visi vartotojai juo džiaugiasi

„Kauno vandenų“ ketvirtadienio duomenimis, kai kuriuose rajonuose, kur buvo fiksuojami vandens sutrikimai, padidėjo vandens slėgis. Tačiau tikslių duomenų, kiek žmonių vis dar neturi vandens, bendrovė neturi.

Dalis Kauno gyventojų vis dar neturi vandens (nuotr. stop kadras)

Anksčiau skelbta, jog vandens neturi apie tūkstantį gyventojų, nuo trečiadienio į bendrovę dėl to kreipėsi dar kelios dešimtys kauniečių.

Tačiau, pasak „Kauno vandenų“ laikinojo vadovo Ramūno Šulskaus, situacija mieste tikrai neblogėja.

Tiems gyventojams, kurių namuose vandens tiekimo atstatyti nepavyko, „Kauno vandenys“ nemokamai pristato geriamojo vandens talpas, jos jau pasiekė dėl to besikreipusius Vilijampolės gyventojus.

Pasak R. Šulskaus, vyraujant karščiams buvo pristabdyti vamzdynų rekonstrukcijos darbai.

„Po užbaigtų rekonstrukcijos darbų pildomas vandens rezervuaras, esantis Aukštaičių gatvėje, iš kurio į mikrorajonus papildomai bus tiekiamas vanduo. Papildomai tiekiamas vanduo ir iš Apuolės gatvėje esančio vandens rezervuaro“, – sakė „Kauno vandenų“ vadovas.

Pasak jo, vandens suvartojimas besitęsiant karščiams nekinta ir kai kur paaugo nuo 140 iki 340 kubinių metrų per valandą, todėl miestiečių vis dar prašoma susilaikyti nuo nebūtino vandens vartojimo vakarais.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų