Remigijus Žemaitaitis. Norime dviejų ministrų kėdžių

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos, Lietuvos socialdemokratų darbo partijos ir partijos „Tvarka ir teisingumas“ pasirašė memorandą dėl naujos valdančiosios koalicijos. Ką apie valdančiosios koalicijos ateitį mano partijos „Tvarka ir teisingumas“ lyderis Remigijus Žemaitaitis? TV3 Žinių „Dienos komentare“ kalbina Vladimiras Laučius. 

Praėjusią savaitę pasirašėte memorandumą dėl valdančiosios koalicijos. Kodėl jūs būtent dabar, praėjus dviem su puse metų šios Seimo kadencijos, nusprendėte jungtis? Ar anksčiau jūs nenorėjote, ar jūsų nenorėjo?

Jei pažiūrėsime priešistorę, iš pradžių valstiečiai buvo pasakę, kad su „Tvarka ir teisingumu“ bei Darbo partija, jie neturi planų jungtis, nes, matyt, dar mūsų partijos vadovybė buvo nepasikeitusi, tai ta nuomonė buvo nusistovėjusi. Laikui bėgant, per tuos metus mes įrodėme, kad galime būti pakankamai rimta ir konstruktyvi politinė jėga Seime. Kurie sprendimai buvo geri ir tinkami – mūsų partija visuomet palaikydavo. Kurie buvo blogi – mes aiškiai ir kritikuodavom, ir pasakydavom, kad mes jums nepritarsime.

Dabar iš esmės valstiečiams prireikė, kad gelbėtumėt valdančiąją koaliciją?

Aš manau, kad taip. Reikia suprasti aritmetiką ir skaičiuoti aritmetiką. Kai socialdemokratai skilo į dvi dalis, dabar matematinio skaičiaus trūksta.

Bet ir su jumis trūksta. Kaip manot, Lietuvos lenkų rinkimų akcija prisijungs galų gale prie valdančiosios koalicijos, ar ne?

REKLAMA

Aš manau, kad ir lenkai, kaip ir mes, palaikydavo gerus, teisingus sprendimus. Tai aš manau, kad jie tikrai prisijungs. Šiandien dienai aš skaičiuoju, kad be Lietuvos lenkų rinkimų akcijos, Seime yra 73-74 žmonės, kurie dažniausiai palaiko valdančiąją daugumą.

Tai manote, kad Lietuvos lenkų rinkimų akcija dalyvaus valdančiojoje koalicijoje?

Aš manyčiau, kad taip.

Kokie jūsų programiniai reikalavimai? Kokie dėl postų?

Pirmiausia mums svarbu programiniai dalykai. Dėl ministrų, pagal nusistovėjusią praktiką, keturi Seimo nariai yra lygu vienam ministrui, todėl „Tvarkai ir teisingumui“ priklausytų du ministrai. 

 

Kokių ministerijų kėdes norėtų užimti „Tvarkos ir teisingumo“ partija bei ką Remigijus Žemaitaitis mano apie Viktoro Pranckiečio ateitį – apie visa tai žiūrėkite vaizdo įraše. 


Rašyti komentarą...
T
Taip
2019-06-05 00:09:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ką tu Remigijiau gali
pasiūlyti tavo partije vagių melagių nu jio karbauskio melagių tinka kolicije kaip ce viskas tinka Valio !?!?!?
Atsakyti
-1

Y
Yes (Taip)
2019-06-05 21:57:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na, kam taip kuklintis. Reikia imti kokius keturis postus arba visus šešis. Ką su tais 2 varganais veikti?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų