Įtariamajam pasikėsinimu išžaginti nepilnametę jurbarkietę ir jos sumušimu penktadienį prokurorų prašymu paskirtas namų areštas ir intensyvi priežiūra.

Kardomoji priemonė (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

Kardomoji priemonė (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

„Kardomosios priemonės paskirtos dviejų mėnesių laikotarpiui, uždraudžiant įtariamajam išeiti iš namų ir tai kontroliuojant elektroninėmis stebėjimo priemonėmis“, – spaudos konferencijoje pranešė Klaipėdos apygardos prokuratūros vyriausiojo prokuroro pavaduotojas Aurelijus Stanislovaitis.

Pasak jo, kardomosios priemonės sugriežtintos siekiant užtikrinti nukentėjusiosios saugumą, paaiškėjus, kad įtariamasis po įvykio grasino savo aukai.

„Per savaitę, šiandien šešta tyrimo diena, buvo nustatytos faktinės aplinkybės, kurių deja, bet nebuvo nustatyta pirmąją parą po nusikaltimo, kad nukentėjusiajai tuoj po nusikalstamos veikos buvo grasinta reikalaujant tylėti, neatskleisti jokių aplinkybių“, – sakė prokuroras.

Tačiau šiuo metu, jo teigimu, teisėsauga nėra gavusi jokios informacijos apie kokį nors poveikį, kuris būtų daromas nukentėjusiajai ar liudininkams.

REKLAMA

Prokuroras pabrėžė, kad kardomosios priemonės tikslas nėra atkeršyti ar nubausti, o švelnesnės nei suėmimas priemonės skyrimas nereiškia įtariamojo išteisinimo.

Sprendimas nesikreipti dėl suėmimo įtariamajam priimtas atsižvelgus į jo amžių.

„Asmuo nebuvo teistas, nebuvo padaręs jokios nusikalstamos veikos, turi šeimą, mokosi, gyvena su tėvais – šios aplinkybės neleido priimti sprendimo dėl griežčiausios kardomosios priemonės“, – sakė prokuroras.

„Manėme, kad kitos kardomosios priemonės pasieks tikslus, kuriuos kelia įstatymas“, – sakė jis.

Ikiteisminis tyrimas dėl nepilnametės sužalojimo ir galimo pasikėsinimo išžaginti gegužės 26 dieną pradėtas Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate, gavus pranešimą, kad Tauragės rajone esančiame Keterių kaime sodyboje vaikinas smurtavo prieš nepilnametę.

Įtariamasis buvo neblaivus – po nusikaltimo jam nustatytas 1,12 promilės girtumas.

Savo kaltės jis nepripažįsta, o penktadienį teismo posėdyje dėl kardomųjų priemonių pasinaudojo teise parodymų neduoti.

Pagalbos prašę merginos iš Jurbarko artimieji socialiniame tinkle skelbė, jog nusikaltimas įvykdytas klasės vakarėlio metu, o dešimtokė buvo sunkiai sužalota: jai pažeista trachėja, traumuotas kaklas, sulaužytas žandikaulis bei išmušti dantys.

Tačiau prokuroras A. Stanislovaitis teigė, jog šiuo metu nėra duomenų, kad mergina būtų nukentėjusi sunkiai.

„Faktinė aplinkybė minima, kad mergina buvo sunkiai sužalota – šiai dienai teisinių pagrindų teigti, kad sužalojimai yra sunkūs, nėra, priešingai: nustatyta, kad sužalojimai šiai dienai kvalifikuojami kaip nesunkūs“, – sakė prokuroras.

REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt anksčiau skelbė, kad vaikino motina nebuvo eilinė Darbo partijos narė, ji priklausė partijos tarybai, bet jos nuotrauka iš partijos internetinio puslapio skubiai dingo, vos ėmė plisti informacija, kad moteris priklauso šiai partijai.

A. Stanislovaitis sakė, kad yra grasinama, kurstoma smurtauti prieš įtariamojo šeimą bei tyrimą vykdančią prokurorę. Jis įspėjo, kad tokie veiksmai sulauks teisinių pasekmių.

Vaikinas buvo sulaikytas, o vėliau paleistas iš laikinojo sulaikymo paskyrus kelias kardomąsias priemones.

Pasak prokuratūros, šiuo metu tyrime renkami visi reikalingi duomenys, kad nusikaltimas būtų ištirtas kuo objektyviau ir greičiau.

Teisėsauga prašo turinčius duomenų apie bet kokį mėginimą daryti įtaką nukentėjusiosios ar liudytojų valiai dėl parodymų procese informuoti apie tai Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariatą, Klaipėdos apygardos prokuratūrą arba skambinti pagalbos telefonu 112.

Ingi
2019-05-31 17:14:48
Faktinė aplinkybė minima, kad mergina buvo sunkiai sužalota – šiai dienai teisinių pagrindų teigti, kad sužalojimai yra sunkūs, nėra, priešingai: nustatyta, kad sužalojimai šiai dienai kvalifikuojami kaip nesunkūs“, – sakė prokuroras.

Jus proto turite???? Tai tada, kokie buna sunkus suzalojimai???? Tokie prokurorai ir policijos pareigunai tik vaiku dazelyje gali vadovaut, o ne gint, saugot, padet...
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Idomu 2019-06-02 23:16:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O jai jam ir tik lengva kuno suzalojima padaryti? Dantys isdauzyti, zandykauli sutrupinti? Manau, turetu nieko nebuti? Pavyzdi turim.   ATSAKYTI
Gediminas 2019-06-01 08:59:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Ta apykojė nėra nenuimamas dalykas. Pats mačiau praeitą savaitę, kaip policininkai aplink mūsų daugiabutį po pievas, krumynus ir gėlynus braidė - kažko ieškojo ir tai man žiauriai keistai atrodė. Ogi pasirodo, jog turiu kaimyną iš kitos laiptinės, kuris tą šūdą ant kojos nusimaut sugebėjo. O pagal ploto dydį, kuriame buvo ieškoma, darau išvada, kad policija toli gražu ne metro tikslumu, o tik ~50m spinduliu gali matyt kur randasi ta apykojė. Šiais, tikslios technikos laikais, paleist nusikaltėlį ant tokio ilgo pavadžio į laisvę, o paskui braidyt po patvorius kaip durniams...
Alio, policininkai ir prokurorai! Jums su galvom viskas gerai??? Tas dalbajobas, juk pats save gimnazijoje po to įvykio "slidininku" vadino.
Ir apskritai - KODĖL JISAI NAMIE, O KAROLINA LIGONINĖJE TURI BŪT (retorinis klausimas).   ATSAKYTI
CharleneDenton 2019-06-01 08:13:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
„Google“ už kiekviena menesi mokejo internetini darba nuo 18000 iki 26000 doleriu. Iš „Google“ praejusi menesi gavau $ 25386, dirbdamas namuose 2–3 valandas per diena. kiekvienas žmogus gali prisijungti prie šio darbo ir pradeti uždirbti internete, kaip ir aš.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­J­­o­­b­­9­­9.C­­o­­m   ATSAKYTI
sos 2019-06-01 06:27:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tokie banditėliai ateityje ir degins merginas bagažinėse, jei liks nenubausti.   ATSAKYTI
Kubas 2019-05-31 23:23:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Reikia kovoti teisinėmis priemonėmis. Svarbu geras advokatas, kuris priverstų policiją dirbti, o ne tik kalbėti, kad jie kontroliuoja situaciją. O kodėl neapklausti visi liudininkai? Rašoma, kad apklaustas tik vienas! Kodėl delsiama? Smurtautojas ir būdamas namuose šiais laikas nesunkiai gali rasti būdų, kaip bauginti liudininkus? Gal yra baudžiamosios teisės specialistas, galintis paaiškinti?    ATSAKYTI
Labas 2019-05-31 22:31:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Perskaiciau straipsni ir negera pasidare. Prokurorui su galva negerai. Idomu taip sudauzius manto icikeviciaus motinele.
Vargse nesunkus susizalojimas. Ar jau cia pas mus visai teisybes nera. Ziauru   ATSAKYTI
virgis 2019-05-31 22:14:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
atvarysiu pagaidyt iskrypeli.   ATSAKYTI
... 2019-05-31 20:14:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
O jo kruvinus drabuzius paeme, kazin, kaip ikalcius? Nuotraukos buvo paviesintos kai sueme: kruvinos rankos, kruvini drabuziai...   ATSAKYTI
oho 2019-05-31 19:36:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
kas butu buve sunkus suzalojimas? ji fiziskai ir emociskai sulauzyta, o pateikiama lyg jai tik melyne butu itaises ar plauka isroves.    ATSAKYTI
Asmenine Nuomone 2019-05-31 19:27:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tikriausiai prokuroras jau savo vokeli gavo. Del to suzalojimai nesunkus. Manau Prokuroras turetu buti nesusijes su Jurbarko regionu.   ATSAKYTI
As 2019-05-31 18:58:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Nu ziauru gal reik kokiam mentui ispist dantis ir sakyt paskui lengvas se tau kuno suzalojimas ko ce skundies    ATSAKYTI
B tu po TX tu GB in h 2019-05-31 17:55:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Jei prokuroro ir teiseos dukra butu jis palietes, tikrai butu kitokie veiksmai.    ATSAKYTI
PP 2019-05-31 17:35:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Supuvusi LR teisingumo sistema. Kilus tokiai nepasitenkinimo bangai nesaugu ir chuliganėliui, kurio neuždarius į cypę iki teismo, gali nubausti vietiniai žmonės .   ATSAKYTI
Me 2019-05-31 17:32:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
"Tačiau prokuroras A. Stanislovaitis teigė, jog šiuo metu nėra duomenų, kad mergina būtų nukentėjusi sunkiai."

Jei sitam snukiui ismustu dantis, sulauzytu tracheja, sonkaulius... Tai jam skaitytus kai lengvas sumusimas? Salint toki idiota reik, iskart matos kad sedi lauros icikevičienės kyseneje!! Jau megina issukt snargli. I pravenus 3men siust, o ne antkoji det gyvuliui.   ATSAKYTI
As 2019-05-31 17:23:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Gydoma reanimacijos, o prokuroras teigia ,kad sužalojimai yra nesunkus ?! Žmonės , netylekit , čia galėj būti ir jūsų dukra ! Kokį tėvai tokį ir vaikai ! Jei tėvai būtų sąžiningi ,tai būtų kitą dieną lekia į klinikas ir prie tos mergaitės lovos! Bet ne, ieško uztareju ! O tą niekseli reikia teisti ir netik .... Kas pasigailes ,tos mergaitės ,juk ji mamos neturi ! Ačiū dievui ,kad tėtis yra ,tikiu kad jis apgins nuo to isgamos . Žmonės ,nenuleiskit rankų ,apginkit tą vargšė mergaitė !   ATSAKYTI
Ingi 2019-05-31 17:14:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Faktinė aplinkybė minima, kad mergina buvo sunkiai sužalota – šiai dienai teisinių pagrindų teigti, kad sužalojimai yra sunkūs, nėra, priešingai: nustatyta, kad sužalojimai šiai dienai kvalifikuojami kaip nesunkūs“, – sakė prokuroras.

Jus proto turite???? Tai tada, kokie buna sunkus suzalojimai???? Tokie prokurorai ir policijos pareigunai tik vaiku dazelyje gali vadovaut, o ne gint, saugot, padet...   ATSAKYTI
Uh tu po TX tv 2019-05-31 18:02:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kogero duoda prokuroras suprasti. Ta isgama galima patiems nesunkiai susirasti, uzdauzyt iki samones netekimo, izdauzyt dantis, sulauzyt zandikauli, na ir seip svarbu neuzmust. Ir ziurekit nieko uz tai nebus. Sedesi namie valgysi kaip ponas, o gal veliau besedint namie bus galima dar kanors panasiai pridauzt.juk tik apyranke ir tiek tos bausme.susimastyt reikia.   

Top Video

Darbuotojai užfiksavo poros akimirką restorane: visi internautai ėmė jų ieškoti
DABAR RODOMA
Darbuotojai užfiksavo poros akimirką restorane: visi internautai ėmė jų ieškoti
DABAR RODOMA
Pamačius šalia važiavusį automobilį išsitraukė kamerą: to dar nebuvo regėję
DABAR RODOMA
Keistos išvaizdos žuvis sukėlė sąmyšį: atrodo, kaip su žmogaus veidu
DABAR RODOMA
Venckienės palaikymo mitingo dalyvė: aš buvau pas Neringą kameroje
DABAR RODOMA
Šokiruojantis įrašas: policija elektra kratė vyrą, kurio rankose – vienerių metų vaikas
DABAR RODOMA
Vyras renka žmonių nagus: nepatikėsite, kam juos naudoja
DABAR RODOMA
Šuo tapo sensacija – šeimininkui moka pasakyti žodžiais, ko nori
DABAR RODOMA
Linksmos sesučių Emilijos ir Martynos pamokos, kaip kepti pyragą
DABAR RODOMA
Mikutavičius atskleidė, kokios aistros verda „X faktoriaus“ užkulisiuose
DABAR RODOMA
Išsitraukė kamerą, kai pamatė, ką porelė veikia viduryje gatvės
REKLAMA
Luiza Rinkevičiūtė (nuotr. stop kadras)
Vienuolika metų pas globėjus Amerikoje pragyvenusi vilnietė Luiza Rinkevičiūtė kreipėsi į teismą ir žada iš valstybės prisiteisti 0,5 milijono eurų už sugriautą gyvenimą. ...
Laiptinė (nuotr. stop kadras)
Į Šiaulių miesto ligoninę atvežta mėlynėmis nusėta šešerių metų mergaitė. Ją vaiko teisių pareigūnai medikams atvežė tiesiai iš namų. Įtariama, kad mergaitę mušė jos motina. ...
Nužudė šunis (nuotr. stop kadras)
Klaipėdos krašte – šiurpus šunų nugalabijimas. Pareigūnai tikrina įtarimus, kad norintis emigruoti vyras pats nužudė ir užkasė savo augintinius. Pastarųjų pasigedo vyriškio ...
Tragiška nelaimė – žuvo moteris (nuotr. Broniaus Jablonsko)
Policijos departamentas pranešė, kad lapkričio 12 d., apie 17.05 val., Vilniuje, Minsko plente, „Toyota Auris“ partrenkė moterį.  Automobilio partrenkta ...
„Aras“ Panevėžyje (nuotr. facebook.com)
Panevėžyje „Aro“ pareigūnai per specialią operaciją sulaikė „Audi“ automobilio vairuotoją. Iš socialiniame tinkle „Facebook“ plintančių nuotraukų matyti, kad iš „Audi“ ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

TVPlay
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų