Pertvarkos Vilniaus savivaldybėje – šienauja departamentus

Pertvarkant Vilniaus miesto savivaldybės administracijos struktūrą, joje nebeliks departamentų, mažinama ir skyrių.

Povilas Poderskis (Paulius Peleckis/Fotobankas)

Valdančiųjų inicijuojamoje pertvarkoje, kuri bus pristatyta politikams kitą savaitę, numatyta naikinti visus dešimt departamentų, vietoj dabar esančių 50 skyrių liks 41.

Administracijos direktorius Povilas Poderskis sako, kad pertvarka siekiama pereiti „nuo funkcionavimo prie paslaugų teikimo ir projektinio valdymo“. Jis tiki, kad tai „reikšmingai pagerins savivaldybės darbą“.

„Siekiama kokybiškai ir sistemiškai teikti savivaldybės paslaugas, spartinti atliekamų darbų tempą, išgryninti atsakomybes už projektus ir paslaugas“, – teigė P. Poderskis.

Anot jo, naikinant departamentus, sumažės sprendimų priėmimo grandinė, o skyrių vadovai taps tiesiogiai atsakingi už teikiamas paslaugas, prižiūrimas sutartis.

P. Poderskis teigia, kad savivaldybės iniciatyva neplanuojama atleisti nė vieno administracijos darbuotojo, jų yra apie 900.

„Darbuotojų liks tiek pat. Atleisti nieko neplanuojame, visi gaus pasiūlymus dirbti vienokį ar kitokį darbą. Natūraliai, ne visi to norės. Šiuo metu turime tris žmones, kurie nusprendė išeiti dėl asmeninių priežasčių – pensija ir panašiai. Devyni dar galvoja. Visi kiti sutinka dirbti toliau“, – sakė administracijos vadovas.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų