Paskutinės stadijos vėžys griauna moters gyvenimą: nežino, kas laukia dukrytės

Anželikai buvo keturiasdešimt metų, kai ji susilaukė pirmagimės. Tačiau nėštumas išbudino ligą. Kai Anželika pastojo, vėžys buvo remisijos stadijos, todėl medikai leido gimdyti. Visgi, liga atsinaujino, kai moteris laukėsi. Dar skaudžiau tai, kad vos tik sužinojęs apie gimdymą pabėgo jos buvęs mylimasis.

Po gimdymo vėžys užpuolė visu smarkumu. Šiandien Anželika išgyvena didžiausią nerimą: kas bus su dukrele, jei teks iškeliauti iš šios žemės. Neseniai moteriai buvo atliktas dar vienas chemoterapijos kursas.

„Šeštą nėštumo mėnesį lūžo dubens kaulai. Nukritau savo namo rūsyje, viena gyvenau tuo metu. Metastazės nuėjo į kaulus. Gerai, kad chalate turėjau telefoną. Paskambinau draugei ir po kurio laiko mane išvežė greitoji. Galvojau, kad padarys operaciją Cezario pjūvio, vaikas augs, o aš eisiu gydytis toliau“, – pasakoja ji.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ketvirtos stadijos vėžys griauna moters gyvenimą: nežino, kas laukia jos trijų metukų dukrytės

Šiandien sunkiai serganti moteris žino tik vieną – savo mamai dukros nepaliks. Ji tikina, kad prieš gimdymą visiškai nesulaukė mamos paramos, o iš jos girdėjo tik priekaištus, kodėl negimdė tada, kai buvo sveika. Andželika sako, kad pensininkė jos mama vis dar dirba, o savo laisvo laiko nors ir turi, bet anūkei neskiria. Anželika jau apsisprendė, kad mirties atveju savo dukrą paliks globoti pusseserei.

REKLAMA

„Ji gal ir myli mane, mano dukrą, bet nemoka parodyti. Neprisimenu, kad mane apkabino, pasakytų, aš tave myliu, būsiu su tavimi, aš to neprisimenu… Daugiau be mamos nieko neturiu: tėvas miręs seniai“, – guodėsi vieniša besijaučianti moteris.

Anželikos motina Aldona labai pergyvena dėl savo dukros sveikatos ir neslepia, kad buvo prieš gimdymą.

„Išsigandau, kad su ja bus blogai. Iš pradžių nebuvau patenkinta, bet po to susitaikiau, kaip yra. Būtų baisu anūkę kažkam kitam auginti palikti“, – prieš kameras baiminosi Aldona.

Šiandien Anželika daro viską, kad kuo ilgiau pati galėtų rūpintis ir auginti savo dukrelę. Moters kova su liga be perstojo tęsiasi jau trejus metus, tačiau ji mano, kad jai padėti gali tik Vokietijoje taikomas gydymas.

„TV Pagalba“ rado gydytoją, kuris gali padėti šios ligos ištiktiems ligoniams. Michaelas Weberis yra medicinos praktikas, daugiau kaip 20 metų dirbantis Vokietijoje. Jis yra sertifikuotas biologas ir gydytojas, vėžio gydymui taikantis fotodinaminę terapiją. Tačiau, kad būtų pradėtas toks gydymas reikia net 12 tūkstančių eurų.

Anželikai Skripkūnienei galite padėti finansiškai, paaukodami jos gydymui:

Gavėjas: Anželika Skripkūnienė

Banko sąskaita: LT34 7300 0100 1836 0768

Visą istoriją žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
N
Nijole
2019-05-26 13:44:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sunuole,ogal vezys pasitrauks,tuomet Ji ,tures gyvenimo prasme,duok Dieve Jai stiprybes!!!Kiekviena moteris privalo pajusti motiniska dziaugsma!!!Bus viskas GERAI !!!
Atsakyti
-5

l
lioniukas
2019-05-26 14:19:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu mes čia negalim būt mokytojaikada kam gimdyt . Turejau klasioke kuriai buvo nustate medikai vežį dar sovietmečiu gydės pasijuto geriau pati sakė kad tai žmonių tik kalbos kad negali pasveikt ir apskritai kad vėžys. Buvo jauna įsimylėjo , apsivedė , pagimdė ir ką vyras puikus šeima graži ir sugrįžo liga negailėdama nieko iaudiškai sakant suėdė vėžys per metus .Buvo baisu ir nesvarbu visai kad gimdė dar jauna būdama ir šeima turėdama tai yra liga baisi ir taškas ir nesvarbu kada gimdo visi gyvenam savo gyvenimus ir darom kaip mums išeina tuo metu
Atsakyti
-3

V
Virginija..
2019-05-26 15:57:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
..linkiu jums stiprybės,tikėkit tik geriausio,viltis užauginti dukrytę suteiks jums stiprybės gyventi..labai gerai suprantu jus ,nes pati 5 metai kovoju su 4 stad.,nes noriu pamatyti kaip užaugs mano anūkė..Tikėkit...........
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų