Tragedija studentų miestelyje: kvailiodama žuvo studentė

Šeštadienį po vidurnakčio studentų miestelį Vilniuje sukrėtė tragedija: iš dešimto aukšto nukrito ir žuvo 19-metė studentė.  Aplinkybės tikslinamos, tačiau jau paaiškėjo pirminė versija: mergina žuvo netyčia paslydusi balkone.

Policijos departamentas pranešė, kad 0.45 val. Saulėtekio al. prie namo rastas mirusios merginos apie 20 metų amžiaus kūnas. Pareigūnai įtaria, kad ji iškrito iš balkono 10 aukšte.

Šiurpią nelaimę matė kambariokė. Ji policijai papasakojo, kad su drauge iš vakaro buvo apsipykusios. Studentės susitaikė, vakare išgėrė butelį vyno.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tragedija studentų miestelyje

Po vidurnakčio merginoms išėjus į balkoną 19-metė studentė užsilipo ant taburetės ir ištarė: „Matai, aš visai nebijau aukščio“. Kvailiodama mergina paslydo ir nukrito žemyn ant šaligatvio.

Prie Saulėtekio alėjos 8-ojo pastato atvykę medikai apie pusvalandį bandė gaivinti merginą, jos širdis dar kurį laiką plakė. Tačiau labai sunkiai susižalojusios studentės nepavyko išgelbėti.

Žuvo Baltarusijos pilietė. Pirminiais duomenimis, mergina studijavo Vilniaus universitete.


Rašyti komentarą...
a
anonimas
2019-05-18 06:23:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Juk bailys, jei neišdrįsi- šiuolaikinio jaunimo protas. Tam ir yra į žmogaus smegenis integruotas baimės mechanizmas, kad vengti pavojingų situacijų. t.y. neeiti per arti skardžio krašto ir pnš, o ne ignoruoti pavojus vardan pasirodymo. Kaip žmonės nesupranta, kad mūsų kūnai yra per silpni ir turime juos kaip galime saugoti. amzina atilsi merginai ir užuojauta tėvams ir artimiesiems, tik gaila, kad niekas iš tokių įvykių nepasimoko.
Atsakyti
-8

l
lk
2019-05-18 07:58:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
nieko nepadarysi- gamtoje vyksta natūrali atranka.
Atsakyti
-2

S
Saululius
2019-05-18 09:14:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei būtų buvusi blaivi būtų buvusi atsargesne
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (23)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų