Aiškinosi, kas apmėtė BMW automobilį akmenimis

Kauno rajone į iškvietimą vykusiems pareigūnams teko aiškintis gana painoką situaciją. Į nurodytą sodybą atvykusius policininkus pasitiko jaunuolių pora, lūkuriuojanti šalia BMW automobilio. „Buvome apsipirkti parduotuvėje, atgal važinėdami kilome į kalną apsisukti ir užkliuvo  „audinė“  mūsų mašiną“, – situaciją atvykusiems pareigūnams ir laidos „Farai“ operatoriui trumpai nupasakojo pora.

Išlipę iš automobilio šie sulaukė ne atsiprašymo, o dviejų agresyviai nusiteikusių jaunuolių grasinimų. Poros teigimu, įvykus žodiniam konfliktui jų automobilį vaikinai apmėtė akmenimis.

„Va, akmenukas dar yra. Norėčiau pareiškimą parašyti, nes jie grįžtant mus sekė iki pat namų“, – incidento nuostolius aprodė BMW vairuotojas.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aiškinosi, kas apmėtė BMW automobilį akmenimis

Policijos pareigūnams greitai pavyksta surasti galimus persekiotojus. Šie kategoriškai neigia, jog sukėlė avarinę situaciją.

„Jis pats mums kelią užkirto, jis norėjo mus aplenkti, aplenkė, bet kažkuom nepatenkintas buvo. Užsukome iki ten ir jis pradėjo į mus akmenis mėtyti“, – kitokią versiją pateikia šie.

Visą situaciją žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų