2012-ųjų nacionalinės „Eurovizijos“ finalas (nuotr. Fotodiena.lt/Karolio Kavolėlio)

2012-ųjų nacionalinės „Eurovizijos“ finalas (nuotr. Fotodiena.lt/Karolio Kavolėlio)

Pagaliau ir Lietuva išsirinko savo atstovus, kurie atstovaus Lietuvai šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurse, vyksiančiame Azerbaidžano sostinėje Baku. Šeštadienio vakarą nugalėtoją rinkome iš keturiolikos nacionalinės atrankos dalyvių – Beissoul, Donny Montel (Donatas Montvydas), Vytautas Matuzas, „DAR“, Simona Milinytė, Monika Linkytė, „Vig Roses“, „Bekešo vilkai“, Sati, Greta Shmidt, „The Independent“, „Multiks“, Katažina, „Alive Way“ – visi skirtingi, visi ypatingi.

Šventinio vakaro komisiją sudarė: Vytautas Miškinis, Rosita Čivilytė, Artūras Novikas, Laurynas Šarkinas ir Vladimiras Prudnikovas.

REKLAMA

Pirmieji scenoje pasirodę jaunų vaikinų grupė „The Independent“ iš komisijos sulaukė 32-ų balų. Lengvą roką atliekanti grupė sulaukė komisijos palinkėjimų sėkmingai tobulėti ir tęsti muzikinė karjerą.

Antrieji „Alive Way“ su daina „Amazed by You“, kuri daugeliui primena ne vienos užsienio grupės stilių. „Po penkerių metų įsivaizduojame save pilname stadione žmonių“, - sakė vaikinai po pasirodymo. Renginio vedėjas Darius Užkuraitis po pasirodymo sakė: „Tokios dainos metu ir meilėje prisipažinti galima.“

Anot R. Čivilytės, grupė sukūrė puikią atmosferą, tačiau tai nėra eurovizinė daina. Ji grupei skyrė 7 balus.

Seksualioji JAV lietuvė Greta Smidt su daina „The One“ po pasirodymo sakė: „Manau kaskart kūrinys skamba kitaip, bet manau, kad šiandien mes labai gerai pasirodėm.“

A. Novikas atlikėjai skė, kad nors daina ir įdomi, ji, kaip atlikėjau daugumą natų ne dainuoja, o rėkia. „Daina manęs nesužavėjo, bet jūs gerai padirbėjote ir pasidarėte gerą reklamą ateičiai“, - sakė V. Prudnikovas.

Originali ir įvairiapusiška  dainininkė Sati pusfinalo metu komisijos buvo sukritikuota už dainos nevientisumą. Šį kartą buvo galima pastebėti įdėtas dideles atlikėjos pastangas - pasirodymas buvo išbaigtas, stilingas, o daina suskambėjo naujai ir stipriai. Tačiau tiek žiūrovai, tiek komisija akcentavo vieną pasirodymo trūkumą - daina, anot jų, netinkama „Eurovizijos“ konkursui.

Po pasirodymo Sati dėkojo mineralinio vandens gamintojams „Akvilė“ už suteiktą progą dalyvauti finale.

REKLAMA

„Tokia originali daina prašosi originalių komplimentų. Tačiau, kokia bebūtų įdomi daina, vokaliai, techniškai tu jos nesudainuoji“, - sakė R. Čivilytė.

Anot V. Prudnikovo, jis pritaria R. Čivilytės nuomonei, tačiau turi pripažinti, kad Sati pasirodymas finale yra daug stipresnis nei buvo pusfinalyje. Sati surinko 31 komisijos balą.

Hip-hop stiliaus dainą atlikęs Vytautas Matuzas su Evelina Vaitkute bei violančelininkais „Base Arc“ surengė tikrą šou - puikios vizualizacijos, stilius, gitaristas, fejerverkai. „Nerizikuočiau, jei negalvočiau laimėti“, - po pasirodymo sakė Vytautas, užtikrintas savo sėkme.

„Man kaip tokios muzikos gerbėjui, svarbiausia yra ritmas. Noriu, kad žmonės už jus balsuotų, sveikinu“, - sakė Laurynas Šarkinas.

Anot A. Noviko, Vytauto daina nuostabiai ritmiška ir puiki, trūksta tik ryškaus priedainio.  Komisija atlikėjui skyrė 37 balus.

Viena iš visos „Eurovizijos“ atrankos lyderių Monika Linkytė su nuotaikinga daina „Happy“ scenoje pasirodė atnaujinusi savo garderobą. Pusfinalio metu dėvėtą kūno spalvos suknelę su blizgučiais mergina papildė geltonais kutais bei plazdančius sparnus primenančiomis medžiagomis.

Audringų ovacijų LRT studijoje sulaukusi atlikėja po pasirodymo džiaugėsi: „Neįsivaizduojate, kaip gera stovėti ant šios scenos! Tai atperka visus vargus.“

„Tikrai profesionalu, tu puikiai dainuoji. Ta paskutinė gaida buvo jėga. Bet kažko trūko...“, - sakė R. Čivilytė.

„Tas „bytas“ viduryje dainos pradėjo atsibosti, štai kas buvo negerai“, - antrino V. Miškinis.

Anot V. Prudnikovo, dainai pritrūko „vulkano išsiveržimo“. L. Šarkinas prisipažino Monikai asmenines simpatijas, todėl balsuosiantis maksimaliais balais. Komisija Monikai skyrė 41 balą - tai didžiausia iki šiol šiame  finale skirta balų suma.

REKLAMA

Povilo Meškėlos auklėtinės „Vig Roses“ kaip ir dauguma atlikėjų finale pasirodė geriau nei pusfinalyje.

„Dviprasmiškas pasirodymas - pusė dainos patiko, kita pusė kažkokia keista“, - sakė V. Prudnikovas. „Man labai patik pasirodymas, ypač kojos - viena buvo kairė, kita dešinė - buvo labai gera“, - pusiau juokais, pusiau rimtai sakė L. Šarkinas. Merginos gavo 33 komisijos balus.

Grupė „Multiks“ sulaukė griežtų komisijos pastabų. „Manau pirmiausia reikia gerai atlikti dainą, tada bus galima kalbėti apie dainą“, - sakė A. Novikas.

„Jūs pasiekėt savo - pasirodėt finale ir gana gerai. Viso finalo metu norėjosi sakyti “next„, išskyrus gal Moniką. O jūs, kaip sakė Samas, padarytumėt gerą įspūdį pasirodę “afteryje", - sakė L. Šarkinas. Grupė surinko mažiausiai balų iš visų kol kas pasirodžiusių atlikėjų.

Katažina, tikriausiai vienintelė atlikėja nė trupučio nepakeitusi savo ugningo pasirodymo ir vienintelė atlikėja „Eurovizijos“ finale dainuojanti lietuvių kalba, scenoje jautėsi drąsiau ir pasirodė geriau nei pusfinalyje. Tačiau komisija nebuvo dosni komplimentų Deivydo Zvonkaus sukurtai dainai.

„Man nelabai patinka dainos žodžiai. Primena kažkada Eurovizijoje jau atliktą dainą - “čiūdna„ daina“ , - sakė V. Miškinis.

„Deivydas yra protingas kompozitorius, jis žino, kas patinka žmonėms. Euforija, meilė, jausmai - viskas tvarkoje. Bet palikime spręsti žiūrovams“, - sakė R. Čivilytė. Anot L. Šarkino, daina skirta ne „Eurovizijai“. Komisija Katažinai skyrė 32 balus.

Po pusfinalio sulaukusi nemažai kritikos dėl „auksinių“ kelnių, šešiolikmetė dainininkė pakeitė pasirodymo aprangą. Palikusi tą patį juodos ir auksinės spalvų derinį, dainininkė pasipuošė aukso spalvos suknele, pritariančios vokalistės - juodais rūbais.

REKLAMA

Jaunoji atlikėja, kaip visada tryško naiviu džiaugsmu. Anot R. Čivilytės, šį kartą Simonos pasirodymas buvo šiek tiek prastesnis nei pusfinalyje.

„Pasirodymas „superinis“, su dūmais ir pirotechnika. Bet manau žiniasklaida pakišo tau koją - tiek gyrė, gyrė. Todėl tikėjausi labai daug, o išvydęs nusivyliau, nes tai buvo tokia eilinė disko daina“, - sakė A. Novikas. R. Čivilytė atlikėjai žadėjo perspektyvas ateityje, tačiau pripažino, kad šįkart pasirodymas buvo prastesnis. „Vis dėl to tai finalas“, - sakė pati Simona. Komisija atlikėjai skyrė 31 balą.

Vienas nacionalinės „Eurovizijos“ lyderių - atlikėjas Artūras Žabas-Beissoul specialiai finalo pasirodymui pakeitė sceninius rūbus, vizualizacijas bei apšvietimą.

Po pasirodymo atlikėjas sakė, kad jį stebina jam skiriamas dėmesys. Anot A. Noviko, Beissoul daina gera, kokybiška, bet balso tonas yra šiek tiek erzinantis.

„Manau dėka tokio išskirtinio vokalo pirmiausia girdime ir matome tave, o ne dainą. Bet manau tai teigiamas dalykas“, - sakė V. Miškinis.

„Šį vakarą tai vienas iš pasirodymų, kuris tikrai džiugina“, - sakė L. Šarkinas. Komisija Beissoul skyrė 39 balus ir tokiu savo vertinimu nuliūdino studijoje konkursą stebinčius žiūrovus.

„Buvo labai gerai. Buvo puiki aranžuotė, Girmante, esi puiki dainininkė. Gal ir per gerai Eurovizijai“, - sakė R. Čivilytė. V. Prudnikovas suabejojo dainos tinkamumu „Erovizijai“, tačiau taip pat pripažino, kat atlikimas buvo puikus. Komisija „Bekešo vilkams“ skyrė net 44 balus.

Favoritu iki finalo laikytas Donatas Montvydas-Donny Montel puikiai atliko daug kalbų ir simpatijų sulaukusią dainą „Love is Blind“. Apie praėjusią savaitę garsiai nuskambėjusį incidentą dėl dainos plagijavimo Donatas sakė: „Svarbu, kad šalia yra racionaliai mąstančių ir profesionalius patarimus duodančių žmonių. O dėl tokių nutikimų tampu tik stipresnis ir atsparesnis.“

REKLAMA

„Žaviuosi Donato sugebėjimu būti „netrafaretišku“, be to pati daina veža. Man trūksta žodžių“, - sakė V. Miškinis.

„Atlikimas tirkai geras, melodija gal kiek banali. Bet balso tembras yra „superinis“, Donatai esi tikrai šaunuolis“, - sakė A. Novikas.

Anot V. Prudnikovo, Donatas gali keliauti po pasaulį ne tik su šia puikia daina, bet ir su savo nuostabiu balsu. Komisija ir vėl pribloškė visus Donatui skirdami po 10 balų.

Viso filmavimo metu lydere buvusi grupė „DAR“ su daina „Home“ po pasirodymo sakė: „Mes į Lietuvą norime atvežti šventę, padėkite mums.“ Komisijos nariai gyrė vaikinų vokalą bei pripažino, kad daina yra tinkama „Eurovizijai“. Anot A. Noviko, tai buvo puikus pasirodymas. Komisija grupei skyrė 46 balus.

Programėle Balsuok! balsus atidavę žiūrovai Donatui Montvydui skyrė per milijoną balsų. Antroje vietoje atsidūrė V. Matuzas, trečioje - Beissoul. Donatui Montvydui buvo skirtas prizas už pirmąją vietą - planšetinis kompiuteris.

Susumavus komisijos ir žiūrovų balus pirmose trijose vietose atsidūrė Donatas, DAR ir Monika. Pirmąją vietą užėmęs D. Montvydas laimėjo LATGA-A skirtus 15 tūkst. litų, grupei „DAR“ buvo skirtas 10 tūkst. litų prizas, Monikai Linkytei - penki tūkst. litų.

Susumavus visus - komisijos, žiūrovų, programėlės Balsuok! rezulatatus nugalėtoju tapo Donatas Montvydas. „Manau, kad tokie įvykiai dažnai nesikartoja, todėl noriu tarti žodį. Noriu padėkoti savo artimiesiems, kurie šitame “širšale" mane visada palaiko ir supranta“, - sakė Donatas, paskelbtas konkurso nugalėtoju.

Lietuvos „Eurovizijos“ finalo svečiuose pasirodė egzotiška atlikėja Angus, kuri atstovaus Prancūzijai Azerbaidžane bei atlikėjai iš Maltos.

Paulius
2012-03-03 23:20:46
Nusivyliau komisija,visą laiką prieš šį final būdavau už žmones,kurie sėdi komisijoje.Bet šį kartą nusivyliau jų vertinimais ,,Bekešo vilkų'' ir Donato Montvydo atžvilgiu,jie buvo įvertinti per gerai.Sutinku,vokalas jų nepriekištingas,bet ne to reikia Eurovizijai.Ber žemai įvertino Beissoul,jis tikrai sulauktų įpatingo dėmėsio Eurovizijoje.Dar nežinau,kas Keliaus į B?aku,bet tikiusi,kad žmonės balsuos protingai(nors kolkas to nepastebiu).
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
kipsas 2012-05-26 21:58:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
tai jmj kaip is anglijos reikia balsuoti? koks numeris?   ATSAKYTI
777 2012-05-05 23:14:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
LENGVAI IR LEGALIAI UŽSIDIRBKITE PINIGU Sveiki.Jeigu ieskote gerai ir tikrai apmokamo darbo namuose,butinai tai perskaityk, nes naudinga.Skaitant si straipsni jus galite pakeisti savo gyvenima.Tai pakeite mano gyvenima.As aptikau tai viename is skelbimu ir nusprendziau pabandyti.Dalyvaujant ivairiuose forumose, as randu sita straipsni,kuriame sakoma, kad galima padaryti tukstancius litu per keleta savaiciu idedant tik 6litus. Skaistalai, pagalvojau,tai turetu buti eilinis budas apmauti,bet nusprendziau perskaityti ir suzinoti kas siuloma. Toliau ten sakoma, kad reikia persiusti po 2lt i banko saskaita kiekvienam is saraso apacioje. Paskui isbraukti pirma saskaitos numeri ir irasyti savo saskaitos numeri i paskutine sesta eilute ir talpinate sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir skelbimuose Jokiu apgauliu… As pamasciau, kad nieko neprarandu isskyrus savo 12lt ir nusprendziau pabandyti.Ir atspekit kas… Po keliu dienu man i saskaita pradejo kauptis pinigai… As negalejau patiketi savo akimis, jog tai veikia.Per pora savaiciu susikaupe apie 1000lt , po triju savaiciu prisidejo dar apie 2000lt. dbr turiu uzdirbes 4000lt ir neskaitant smulkiu islaidu.Po pusantro men turetu buti apie 7000lt . Ir sita suma po truputi toliau dides. O prasidejo tik nuo 12lt.Noriu su jumis pasidalinti kaip tai dirba, nes tai naudinga ir jums, ir man. As jums pazadu, jeigu jus tiksliai seksite instrukcija ir neturesite vilciu gudrauti, jus pradesite gauti daug daugiau pinigu, negu tikites,per daug nesistengdami. Pasiulymas: Perskaitykite tai pora kartu. Issaugokite savo kompe, sekite instrukcija ir pinigai neprivers jusu laukti. Sutikite - tai paprasta. Tai absoliuciai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija, ir jusu indelis yra tik 12lt ir pora valandu internete… Svarbu: Tai ne apgavyste ir visiskai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir neprarandate, bet tai tikrai dirba. Atkreipkit demesi: Tiksliai sekite instrukcija ir 60000lt ir daugiau bus jusu nuo 40 iki 80 dienu laikotarpije. Visa tai sekmingai veikia del dalyviu saziningumo. Yra trys paprasti zingsniai: 1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaita betkuriame lietuvos banke. 2. Pirmiausia I zemiau esancia 6 banko saskaita perveskite 2lt. Po to perveskite po 2lt ir i sekancias banko saskaitas. Visa tai ivykdzius, jus padarete paslauga, ir svarbiausia - tai visiskai legalu. Jus taip pat prasote teisetos paslaugos, uz kuria mokate 1. LT547400012388523830 2. LT667044000124641003 3. LT587300010099915608 4. LT317044060007731216 5. Lt437300010123112555 6.LT204010042502974345. Dabar isbraukite is saraso Nr.1 saskaitos numeri, perneskite visas saskaitas vienu eiles numeriu i virsu, o i atlaisvinta Nr.6 eilute irasykite savo banko saskaitos numeri. 3. Darykite bet kokius pokycius, bet islaikykite pagrindine ideja, Isplatinkite sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir naujienu juostose, skelbimuose arba asmeniniais laiskais, isidemekite - kuo daugiau informacijos pasklis apie si straipni, tuo didesnes bus jusu pajamos ir tos pajamos tesiogiai priklauso nuo jusu. Sitas biznis sekmingai gyvuoja ir klesti del dalyviu saziningumo ir rimtumo. tdl viska atlikite kruopsciai ir nepagailekite 12lt nes jums tai atsipirks su kaupu. saziningumas daro pinigus. Ir kada jus pasieksite pirma eilute, jus turesite tukstancius lt tiesiog kaip saraso kurejas! Tai kainuoja tik 12lt ir kelias valandas nesunkaus darbo internete. Uzsiimkite tuo dabar, neatidekite rytdienai. Laikas pinigai. O dabar as papasakosiu, kodel jus bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai islosiate. Tiesiog paprasta aritmetika. Sakysim is 200 laisku ar straipsniu as gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiskia as uzdirbsiu 10lt budamas sestoje saraso pozicijoje. Dabar sitie 5 zmones isplatina dar po 200 pranesimu su jusu saskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako tik po 5 zmones – tai jau 500lt i saskaita Toliau sitie 25 zm. daro po 200 patalpinimu su jusu sask.Nr. 4 pozicijoje ir atsako vel 5 zm. – pajamos 2500lt. Toliau sitie 125 zm. patalpinus po 200 pranesinu ir gavus po savo 5 zm. jums duoda 12500lt pajamu (jus 3 pozicijoje) Toliau dar idomiau: sitie 625zm. daro 200 patalpinimu su jusu sask. Nr. 2 pozicijoje, atsako velgi po 5 zm. – tai 62500lt. toliau paskaiciuokite kokie pinigai cia, ir visai nesunkiai uzdirbti. Ar ne ispudingas skaicius Ir tai tik uz pirmutinius 12litu. siame biznyje svarbiausia buti saziningam. kitaip nieko nesigaus. Ar jus galite isivaizduoti kiek zmoniu kasdien visame pasaulyje prisijungia prie interneto ir skaito sita straipsni, kaip ir jus dabar skaitote. Kiekviena diena internete pasirodo nuo 200 iki 500 nauju vartotoju. Ir toliau dideja. Sekmes Svarbiausia buti sažiningu ir pinigai aplankys Jus labai greitai!   ATSAKYTI
asas 2012-03-10 08:51:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
nezinau,kam tai pelniga taip smugdyti Lietuvele su tokiais iskeptais talentais...   ATSAKYTI
blal sfsdf 2012-03-08 14:27:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
nieko gero ta daina   ATSAKYTI
Valdas 2012-03-07 23:24:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Montvydas geras vokalistas ,o daina visiskas s... neverta ne laiko gaist . Buvo ,kas galejo vaziuot ,bet eilini karta isrinkom ne ta kas vertas ,o ta ka ka prastume:)))))   ATSAKYTI
labai 2012-03-06 11:43:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
mylim Donatą.Šaunus,gabus,talentingas,darbštus,sumanus,ieškantis ir randantis.Pagarba Tau Donatai.Tikim Tavimi ir linkim sėkmės.   ATSAKYTI
AS 2012-03-06 08:04:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
ne balsas liame eurovizijoi,PASKUTINE VIETA GARANTUOTA MONTVYDUI,LAVONAI   ATSAKYTI
jis 2012-03-06 00:24:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Lietuviai visada stumeir stums kaip laimi tada bega pasitikt :D   ATSAKYTI
Nesuprantu 2012-03-05 13:38:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ką čia taip įkyriai vis mums siūlot? Taigi, parašykit kokį stebuklą mes ten pamatysim.    ATSAKYTI
z 2012-03-05 12:43:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
mda. neziuresiu ir siemet eurovizijos. kad geda nebutu...   ATSAKYTI
jkld 2012-03-04 22:34:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O Dieve Lietuviai!!! Atsibuskit nustokit skustis!!! Tikrai gera balsa Donatas turi :) O jus tik viskuo ziuriu skutis ir te mokat... Dieve Dieve ot valstybe... Pasidziaugtumet , kad tikrai gera daininka issiuntem, o ne nuobodybe kokia.. Idomu ar jus geriau sumastytumet. :DD   ATSAKYTI
321 2012-03-04 21:41:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
isprievartauta irgi moteris   ATSAKYTI
jj 2012-03-04 21:07:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
o tu nori pasakyt kad montvydas balsa turi???   ATSAKYTI
to stebetojas 2012-03-04 21:04:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
mazai stebi tai kas vyksta pasauly. beto, ne lietuviai balsuos uz savus kad ir kaip to benoretu. kitas dalykas, jei ir balsuotu tokie kaip tu, tuomet gal ir laimetu, kas cia zino. taciau ar butu geriau jei laimetu slamsto gabalo verta daina, kuri dar ir plagijatas akivaizdus???   ATSAKYTI
ggg 2012-03-04 21:00:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
jie nesupranta... deja ir lietuvos nemaza dalis pilieciu to nesupranta, nes labai visiems patinka asmenybe, o ne tai, kas atliekama ant scenos. kol neissikratys lietuviai senu s*udu is marskiniu, tol tokie ir tevaziuos eurovizijon ir apskritai, tokie ir tebus lietuvos scenose.   ATSAKYTI
Danute 2012-03-04 20:46:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nenustosiu stebetis musu tauta.Kaip pasaliniai sunys,pasislepe po netikrais vardais tik loti ant kitu ir mokat.Ir visi profesionalai zinovai.Ar bent gama sugroti moketumet?Laikykis Donatai.Ir tikrai,vaziuok i Baku su tikra pavarde.Sekmes tau linki didele Lietuvos isprususiu zmoniu dalis.
   ATSAKYTI
Asta 2012-03-04 20:27:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kad ir kokią gerą žinią Vytautas neštų, Eurovizija dainų, o ne gerų žinių konkursas, ir Europa tikrai neįvertintų ;)   ATSAKYTI
dane 2012-03-04 20:10:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
kas jums darosi su tuo montvydu kiba jus nematot ,kad jis ateme sanca laimeti vytautui matuzai    ATSAKYTI
Asta 2012-03-04 19:41:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Už Donatą labai nuoširdžiai džiaugiuos!!! Jei kas paklaustų, ar klausiau dainos žodžių? Ne, tikrai ne :) Užteko kitaip suskambėjusio balso ir puikios harmonijos! Manau, Donatas per pastaruosius penkerius metus labai patobulėjo ir subrendo kaip dainininkas, o dainos autorius tikrai žinojo, kam ją duoda :) Sėkmės, Donatai, ir neklausyk visokių paistalų! Tave palaiko visi mąstantys ir klausantys!
P.S. "DAR" man visai "abbiška" ir euroviziška daina, tik Grūdas pasirodė nestabilus. Kol kas didelė rizika jį leisti į bet kokius konkursus! Visų mažvaikių taip numylėta (bet nenubalsuota) Beisoul daina tikrai įdomi ir kabina, tik vat ėmė vaikis ir persistengė ruošdamasis: balsas girgždėjo... Jam dar reikėtų padirbėti kelerius metelius, ir gal netgi puikiausiai galėtų atstovaut LT :) Bet... kada nors ;) Dar ne laikas :)   ATSAKYTI
Mikas 2012-03-04 19:40:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
to nesamone - taip, pasirodo tu esi tikra nesąmonė :-DDD
-Montvilo daina yra gera, tinkanti, užkabinanti. O kaip užkabins kitus per Euroviziją, tai yra kaip jis tam pasiruoš, priklauso nuo jo dabar. Montvilai - gerai varai :-D ir jei paruoši dar vieną kitą kabliuką - bus įsimintinas tavo pasirodymas. Vat kaip tai turi atrodyti - tau nesakysiu, manau pats nutuoki. Sėkmės :-)   ATSAKYTI

Top Video

Policininką nužudžiusio vyro žmona: jis sirgo depresija, bet daug metų nesigydė
DABAR RODOMA
Policininką nužudžiusio vyro žmona: jis sirgo depresija, bet daug metų nesigydė
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Narkevičius – vėl įvykių sūkuryje: Trakų rajone sustabdytas keliuko remontas kelia daug klausimų
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Skaičiai gąsdina: per karantiną 11400 į septintą dešimtį įkopusių asmenų neteko darbo
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Žada masinį tyrimą dėl Covid-19: aiškinsis, kokį imunitetą sugebėjome įgyti
DABAR RODOMA
Farai. Klaipėdoje BMW lėkė tarsi viesulas: taranavo automobilį ir išrovė medį
DABAR RODOMA
„Pasikalbėkim #IŠNAMŲ“ su Zuokiene apie savanorystę COVID-19 židinyje ir nemalonų vyro akibrokštą
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Nausėda gimtadienį sutiko Nidoje, keturių žvaigždučių viešbutyje
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Lietuvoje savaitgalį – susirgimų koronavirusu šuolis
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Egzaminai prasidės birželio 22 d.: aiškėja tvarka, kaip jie vyks
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Koronaviruso židiniai plečiasi globos namuose: sergančiųjų daugėja Antaviliuose, Širvintose
REKLAMA
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų