News Bridgepix nuotr.

Šį vakarą būgnais mušamas ritmas praneš apie festivalio „Be2gether“ pradžią ir išreikš solidarumą karo gniuždomai Gruzijos valstybei.

Šiandien 17 valandą sostinės Rotušės aikštėje bus triukšmingai paskelbta antrojo muzikos ir menų festivalio „Be2gether“ pradžia. Į rekordinę būgnų fiestą planuojama surinkti kelis šimtus būgnininkų, kurie grodami kartu sukurs unikalią mušamųjų garsų simfoniją. „Drum2gether“ pavadintame renginyje skambės ir specialiai festivaliui sukurtas ritmas, kuris jau buvo pristatytas per gegužės mėnesį vykusią Gatvės muzikos dieną.Muzikinis pasisakymas

Šią būgnų fiestą nuspręsta skirti Gruzijai palaikyti. Kartu susirinkę muzikantai, menininkai ir aktoriai mušamųjų instrumentų garsais išreikš savo poziciją dėl karo ir sukurs „Georgia2gether“ muzikinį pasisakymą.

Mušdami būgnus savo poziciją ir neabejingumą dėl karinių veiksmų Gruzijoje parodys aktoriai: Saulius Balandis, Andrius Bialobžeskis, Dalia Michelevičiūtė. Taip pat „G&G Sindikato“ nariai Svaras ir Pushazas, operos solistai Rafailas Karpis ir Asmik Grigorian, grupės „Bix“ lyderis Samas, dainininkė Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“, grupės „Happyendless“ nariai, režisierius Arūnas Matelis, dainininkė Veronika Povilionienė.Laukiami visi

REKLAMA

Festivalio atidarymo renginyje - būgnų fiestoje - galės dalyvauti visi norintieji ir turintieji bet kokį instrumentą, kuriuo galima išgauti ritmą. „Visų entuziastų lauksime Rotušės aikštėje su būgnais, būgneliais ir bet kokiais kitais mušamaisiais instrumentais. Pažadu, kad bus daug būgnininkų iš visos Lietuvos ir kartu „barabaninsim“ vieną bendrą festivalio ritmą. Tai bus tarsi nedidelė repeticija prieš kelionę į festivalį prie Norviliškių pilies, kur visi kartu galėsime pratęsti būgnų fiestą“, - LŽ pasakojo „Be2gether“ organizatorius Giedrius Klimkevičius.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų