Pradėję savo karjerą kaip "Nesakyk Mamai! DJs" ir per pirmąjį vakarėlį sulaukė policijos vizito bei griežto įspėjimo, Manfredas, Kym Wild ir Miss America, nusprendė, kad groti jiems patinka.

Birželio 6 d. jie jau bus kartu išgyvenę per 200 renginių, kuriuose virino muziką, kepė dešreles, nešiojo karstą, rengėsi kryžiuočiais ir stebėjo kaip legendinis gerbėjas, netilpdamas savo kailyje, galva išdaužė klubo sieną. Jiems taip pat tekę sulaukti žeminančio prašymo "pagroti ką nors linksmesnio", tiesa tas žmogus taip susigėdo, kad pats nubaudė save išeidamas iš klubo ir savaitę lankydamas pamaldas.

Prikaupę įspūdžių ir draugų, pasikviesdami į pagalbą visus savo pažįstamus dydžėjus, "Metal On Metal" surengs svarbiausią koncertą - trejų metų gimtadienio reivą.

Pagrindiniai svečiai - "Punks Jump Up", remiksavę ne tik pirmąją vietą D.Britanijoje pasiekusią Robyn, bet ir "Klaxons", "Gossip", "Digitalism", "Simian Mobile Disco" ir kitus šokinius monstrus. MTV eteryje ir radijo stotyse renginio proga sukasi jų pakylėjantis singlas "Dance To Our Disco", kurį per kelias dienas nuo įrašymo nukovė ir išleido "Kitsune Records". "Punks Jump Up" ilgą laiką bendravę su lietuviais "MySpace" pagalba taip apsidžiaugė galimybe pasimatyti, kad pažadėjo groti iki kol liks gyvųjų.

REKLAMA

Taip pat ant scenos lips kaip niekada gausūs lietuvių draugai - visi, su kuriais bent kartą metalistai pasitiko saulėtekį, suskels savo žiauriausias dainas: technikai Pupa ir Benua, iš kito reivo parbėgantis Andrius Alien iš "Happyendless", beveik debiutuojantis gabuolis Humachines, visų mylima DJ Deficitas, roko genijus Sibiras, pasiutėliai Business 2000 ir dar, ir dar.      


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų