Ketvirtus metus iš eilės skelbiami fotografų mėgėjų konkursai, kurie sulaukia didelio susidomėjimo. Didelis dalyvių dėmesys paskatino periodinio žurnalo „Foto“ atsiradimą, kuris nuo šiol bus leidžiamas kas ketvirtį.

Žurnalas „Foto“ orientuojasi į fotomėgėjus, kurie aktyviai fotografuoja ir stengiasi savo mėgstamą hobį paversti tikra kūryba. Apytiksliai bent 10 – 20 procentų visų, bandančių fotografuoti skaitmeniniais aparatais, tampa tikrais fotomėgėjais. Jiems ir bus skirta didžioji dalis fototechnologijos ekspertų bei profesionalių fotografų patarimų.

Fotomėgėjai paprastai svajoja apie du dalykus – užfiksuoti tobulesnį kadrą ir įsigyti tobulesnę fototechniką. Šiuo atveju žurnalas apjungia ir pateikia fotomėgėjams reikalingą informaciją. Žurnale rasite įdomios ir naudingos informacijos, profesionalių patarimų, naujausių technologijų apžvalgą, ekonominės klasės kompaktinių kamerų testą, veidrodinių aparatų testą bei daug kitų patarimų.

Žurnale taip pat pristatomas foto produktų katalogas, kuriame pristatomi naujausi fotoproduktai – aparatai, objektyvai, kortelės, stovai, fotospausdintuvai ir kita naudinga fototechnika.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų