Pokalbiams apie savanorystę troleibuse Kauniečius kvietė A. C. Patria savanoriai. Neformaliai pasišnekučiuoti apie savanorišką veiklą – sritis, naudą, trūkumus, mokymąsi ir savo nepakartojamas savanoriškas patirtis galėjo visi, įlipę į spalvingai papuoštą Kauno gatvėmis riedėjusį troleibusą.

13 numeriu pažymėtas ir savanorių pilnas troleibusas, važiavęs įprastu savo maršrutu, kvietė nepabijoti velniško skaičiaus ir šokti vidun. „Idėja kilo mąstant apie tai, kaip galime parodyti visuomenei, jog savanoriai yra, ir paskatinti atsitiktinius žmones savanoriauti“, – sakė Europos savanorių tarnybos (EST) koordinatorė Milda Lukoševičiūtė.

„Savanoriavimas – tai dalyvavimas, o dalyvavimas yra tam tikra dvasinė būsena“, – teigia A. C. Patria organizacijos atstovai. Ja savanoriai bandė užkrėsti ir kauniečius. Kvietė prisijungti, dalyvauti ir jokiu būdu nesidrovėti, visiems smalsučiams garantavo jaukią atmosferą ir puikią nuotaiką! Renginį troleibuse buvo nuspręsta daryti gegužės 9-ąją, kada visa Europa mini Europos dieną, o ir Kaune savanoriaujantys jauni žmonės yra iš Europos. „Pagalvojom, kad troleibusas pasiekia daugiau žmonių ir dargi yra labai linksmas patyrimas patiems savanoriams. Jų atsiliepimai puikūs, jiems kelionė buvo linksma, triukšminga“, – pasakojo Milda.

REKLAMA

Kerstin iš Vokietijos bei makedonietė Blagorodna mokėjo keletą šūksnių apie savanorius, naudojosi ruporu ir kvietė žmones savanorystei, Enno iš Gruzijos puikiai kalba lietuviškai, todėl pravėrusi duris, ragino visus važiuoti nemokamai ir atsigerti šaltos arbatos, Andra iš Rumunijos bei Nantje iš Gruzijos vedė viktoriną apie savanorystę bei dalino prizus, atsirado nemažai drąsių keleivių, dalyvavusių savanorių rengtoje viktorinoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų