„TV pagalbos“ žvaigždei Žilvinui ši diena ypatinga: atskleidė didžiausią svajonę

Birželio 10 dieną „TV pagalbos“ gelbėtojas Žilvinas mini ypatingą dieną – šiandien jam sukako 48-eri. Vyras sako, kad jam gimtadienis tai diena, kai imi apmąstyti, ką spėjai padaryti, o kas dar ateityje. Tačiau Žilvinas kuklinasi ir sako, kad sau linkėtų vos poros dalykų, kurie yra patys svarbiausi.

30

Ketvirtadienio rytą nusileidus į svetainę Žilvino laukė maloni staigmena – pirmajame namų aukšte jo laukė žmona Ramunė ir dukrelė Mila, o jų rankose – tortas su žvakutėmis. Tam, kad kartu ramiai paminėtų gimimo dieną, pora nusprendė neleisti į darželį dukrelės.

Šeima Žilvinui labai svarbi, todėl ir pačiu svarbiausiu savo gyvenimo projektu jis vadina savo dukrytę Milą. Jis džiaugiasi, kad ji auga sveika, protinga, daug laiko leidžia gamtoje.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žilvinas Žitkus

Darbas ir per gimimo dieną

„Gimtadienis yra viena iš tų dienų, kai supranti, kad laikas bėga. O laikas bėga nenumaldomai. Ir turbūt šiandien tokia apmąstymų diena, kai imi galvoti, kaip tuos likusius metus praleisti kuo turiningiau ir prasmingiau“, – sako jis.

Žilvinas jau įgavo drąsos įgyvendinti ir tuos projektus, dėl kurių sėkmės nėra garantuotas. Pavyzdžiui, daryti pokalbių šou studijoje, kuri bus įrengta viduryje privataus ežero esančioje dirbtinoje saloje.

„Įsirengėme tokią salą, nuo kurios žmonės galės meškerioti ir kalbinsiu tuos, kurie mėgsta tokį užsiėmimą, kartu galbūt ir pagausime vieną kitą žuvytę. Minčių yra daug, reikia rasti joms visoms laiko, nes dažniausiai vykdant kažkokį projektą nukenčia šeimos reikalai“, – apie ateities planus kalba „TV pagalbos“ gelbėtojas.

Nepaisant to, kad šiandien Žilvinas švenčia gimimo dieną, žmonių bėdos ir nelaimės nelaukia, todėl „TV pagalbos“ gelbėtojas skubėjo padėti ir pagalbos prašiusiai šeimai.

„Turėjau iškvietimą, kur tarp šeimos nesantaika, vyksta skyrybų procesas ir nepavyksta susitarti, kad tėvelis matytų vaikus. Kadangi man pačiam teko 10 metų gyventi be tėvo, kadangi tėvai labai emocingai išsiskyrė, šita tema yra labai skaudi ir atrodo, kad didelis praradimas būtų, jeigu vaikai negalėtų matytis su savo tėčiu. Padarėme šiandien pirmąjį šeimos pasimatymą ir labai džiugu, kad net ir šią dieną radau laiko padėti kitiems žmonėms“, – sako jis.

REKLAMA

Sau palinkėtų poros dalykų

Žilvinas šypsosi, kad gyvenimu skųstis negali, nes turi viską, ko gali norėti negodus žmogus – mylinčią šeimą. Tačiau jis gali pasidžiaugti ir tuo, kad iki šiol jam pavyko išpildyti savo svajonę turėti nuosavą ežerą.

„Galbūt tai skamba, kaip didžiulė prabanga, bet man tai labiau yra įsipareigojimas padaryti taip, kad jis sulauktų žvejų dėmesio, o jame plaukiotų didžiuliai rykliai“, – šypsosi jis.

„TV pagalbos“ gelbėtojas tikisi, kad šiame ežere pavyks sukurti tikrą žvejų rojų, kad lietuvaičiai savo svajonių laimikį galėtų sugauti Lietuvoje.

„Gal tik norėtųsi, kad prie ežero greičiau atsirastų poilsio bazė, bet statybos kainuoja didžiulius pinigus, o kadangi su žmona gyvename iš atlyginimų ir nevagiame, tai viskas ganėtinai lėtai gaunasi. Elektros atsivedimas į tą sklypą kainavo 14 tūkst. eurų, o tai yra didžiuliai pinigai. Dabar yra elektros stotelė, bet objektų, prie kurių būtų galima ją prijungti, nepadaugėjo. Šiaip geri metai. Tikrai negaliu skųstis“, – šypsosi jis.

Paklaustas, ko sau palinkėtų gimimo dienos proga, Žilvinas sako, kad jo norai nėra dideli.

„Kartais jau jaučiu, kad artėjant 50-mečiui, ne viskam užtenka jėgų. Tai norėčiau sau palinkėti, kad paroje atsirastų daugiau valandų miegui. Bet aš galvoju, kad kai mes per daug kažko norime, norams išsipildžius visko būna per daug. Pabūsiu iš dalies kuklus ir daug visko nenorėsiu. Žinau, kad norai išsipildo, kai įdedi pastangų. Džiugu, kad atėjo šis suvokimas.

Palinkėsiu dar, kad sveiki metai būtų, kad dukrytė augtų sveikai, kad nelaimės aplenktų šeimą. Dažniausiai dirbame problematinėse situacijose, kur kažkas negerai, ir kai matau, kokios bėdos gali užklupti šeimas tiek ligų, tiek nelaimių pavidalu, jaučiuosi palaimintas, kad viskas mūsų šeimoje gerai“, – šypsosi „TV pagalbos“ gelbėtojas.


Rašyti komentarą...
M
Morta
2021-06-10 18:28:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveikinu su gimtadieniu ir dziaugiuosi ,kad tokiu nuostabiu seimu dar yra,sekmes
Atsakyti
-6

I
Ilgas
2021-06-10 17:38:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Su gimsiku, Zilve. Fotkej matosi grazu karpioka kazkada ikabines.
Atsakyti
-8

J
Jurgis
2021-06-10 17:52:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Seniuk varom kada į rybalka, su gimtadieniu Žilviną, graži tavo bobike, o dukra nuastabi, zentais neatsiginsi, kai užaugs,
Atsakyti
-9

SKAITYTI KOMENTARUS (27)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų