Tamponus dukterėčiai davusi teta sulaukė mamos įtūžio: kaltina atėmus nekaltybę

Paauglės teta papasakojo, kaip sesuo jai papriekaištavo dėl „nepadoraus“ elgesio dėl to, kad teta savo dukterėčiai davė tamponų, nes mergaitė per mėnesines vis išsitepdavo drabužius.

„Reddit“ socialiniame tinkle moteris pasakojo apie tai, kaip užsitraukė savo sesers rūstybę dėl klausimo, kuriuo mama su dukra kalbėti atsisako. Paauglės mama savo seserį, mergaitės tetą, apkaltino jos „nekaltybės atėmimu“, nes teta paauglei davė tamponų.

Socialiniame tinkle teta rašė: „Kai mano dukterėčiai prasidėjo pirmosios mėnesinės, kaip ir daugelis kitų mamų, sesuo paskambino man, prašydama jos dukrai paaiškinti, kas yra mėnesinės, kodėl jos būna ir kaip su tuo tvarkytis. Žinoma, aš to daryti visai nenorėjau, nes tai nėra mano pareiga, bet teko, nes kažkas turėjo paaiškinti situaciją mergaitei, kuri buvo persigandusi ir neturėjo žalio supratimo, kodėl kraujuoja.“

Pirmą kartą davė įklotų

Teta paauglei davė įklotų ir pasakė, kad jie pradedančiosioms tinka geriau, nei tamponai. Moteris tęsė pasakojimą: „Mėnesinės jai prasidėjo prieš maždaug metus, o prieš kelias savaitės ji vėl į mane kreipėsi sakydama, kad jai labai gėda, bet kad pirmos kelios mėnesinių dienos būna labai gausios ir kad mokykloje kraujas vis prateka ir ji išsitepa kelnes, rašoma dailystar.co.uk.

Jos mama jai pasakė, kad už dėmių valymą atsakinga ji pati, todėl ji bandė skalbti kelnes. Aš jai patariau, kaip lengviausia tai padaryti, ir kad kartais tai tiesiog beprasmiška, bet tada pagalvojau, kad verta jai nupirkti tamponų. Paaiškinau, kaip juos naudoti, ir daugiau apie tai nebegalvojau.“

Tačiau netrukus apie tai sužinojo paauglės mama ir labai supyko. Teta pasakoja, kad ji sulaukė itin skaudžių žodžių.

„Bekraustydama dukros kuprinę ji rado tamponus, kuriuos buvau davusi aš. Ji paskambino man ir mane aprėkė, sakydama, kad neva aš iš jos dukros atėmiau nekaltybę ir negalėjau be jos leidimo jai jų duoti. Tačiau ji nesupranta, kad dukra patiria patyčias mokykloje ir manau, kad aš pasielgiau gerai“, –  rašė ji.

„Tavo sesuo gėdingai mažai žino apie moters anatomiją“, – rašė viena komentatorė.


Rašyti komentarą...
d
ddd
2021-09-15 15:18:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geras, ka dar nebuvo bandziusi, CELKA BUVO?
Atsakyti
-1

M
Mama
2021-09-15 17:45:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Paauglės motina menkai išmano apie moters anatomiją, pati nesistengia to paaiškinti dukrai ir dar drįsta priekaištauti savo seseriai, kuriai pati ir užkrovė pareigą supažindinti mergaitę su mėnesinėmis ir apsauginėmis priemonėmis jų metu. Gėdos turėtų !
Atsakyti
0

M
Mama
2021-09-15 19:10:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mamos dabar neturi visai laiko,dukroms paaiškint apie menstruacijas,apie lytinį gyvenimą.Nes vis galvojama,kad dar neatėjo laikas.Paskui gali būti per vėlu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų