Skaudi moters istorija: kasdien gerdama gazuotus gėrimus neteko dantų

Moteris papasakojo, kaip 10 metų kasdien gerdama gazuotus gaiviuosius gėrimus neteko visų viršutinių dantų.

Victoria Nowakowski fiksavo savo dantų būklės prastėjimą nuo tada, kai 2017 metais odontologas pastebėjo pirmuosius sugedusių dantų ženklus. Moteris šias problemas aiškina keleto faktorių kombinacija – tai kasdienis gazuotų gėrimų vartojimas, prasta dantų higiena ir rūkymas. 1,7 milijono kartų peržiūrėtame savo „TikTok“ vaizdo įraše ji rodo nuotraukas, kaip atrodė jos dantys 2012 metais ir kuo jie virto 2017 metais.

Moteris aiškina: „Čia 2017 metai, kai dantys pradėjo gesti ir kai man pirmą kartą pasakė, kad visus viršutinius dantis reikės išrauti ir nešioti protezus. Pereikim prie 2020 metų – štai kaip mano dantys atrodė po dar trejų metų.“

Nuotraukoje matosi, kad Viktorijos dantys rimtai pradėję gesti – ant dantų karūnėlių matosi juodos dėmės. Kai kurie dantys jau suskilę, o priekiniai atrodo visai sugedę. Tada ji parodo rentgeno nuotrauką, kaip dantys atrodė prieš juos išraunant. Visi viršutiniai dantys moteriai buvo išrauti, kad odontologai galėtų pagaminti tinkamą protezą. Kituose savo vaizdo įrašuose ji dalinasi savo istoriją ir įspėja nenumoti ranka į dantų higieną, rašoma dailystar.co.uk.

Moteris sako: „Aš maždaug 10 metų gėriau kolą kiekvieną dieną. Rūkyti pradėjau prieš ketverius ar penkerius metus. 2017–2018 metais laukiausi – nežinau, ar tai galėjo prisidėti prie dantų gedimo ar šio proceso pagreitėjimo, bet mano dantys visai sugedo. Be to, aš labai bijojau dantų gydytojų ir minties, kad dantis reikės rauti, todėl visas šis procesas man kėlė tikrą siaubą – ilgai kaupiau drąsą spręsti problemą.“

Ji taip pat prisipažino, kad mokyklos lakais dantų nesivalydavo ir nesinaudodavo dantų siūlu – dabar moteris supranta, kad tai buvo lemtingas faktorius, dėl kurio dantys sugedo. Po tris mėnesius trukusio protezų pritaikymo proceso moteris dabar džiaugiasi lygia ir balta šypsena.


Rašyti komentarą...
V
Vita
2021-03-04 20:17:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuo Kolos,ar Pepsikolos,ar po skiepų gali prarasti dantis.Pati susidūriau,po skiepų išbyrėjo dantys,nedaug jų beliko.Tas žinoma seniai,gazuoto gėrimo negalima žaisti,nes kelią rugštingumą,kas turi du skrandžių,kasos problemomis.Pepsikola labai gerai obelys purkšti,nuo visokių amarų.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų