Nuotakos mirtis sukrėtė visą šeimą: po vestuvių išgyveno vos kelias dienas

Mergina nuo nepagydomo vėžio mirė vos prieš kelias dienas atšventusi savo svajonių vestuves.

Adarlele Ribas de Andrade buvo diagnozuota Ewingo sarkoma – reta kaulų ir aplink juos esančių audinių vėžio forma. Žinodama, kad laiko turi nedaug, ji nusprendė susituokti su savo išrinktuoju, kartu taip atsisveikindama su šeima ir draugais.

26 metų amžiaus nuotaka su retu vėžiu kovojo jau nuo 2018 metų gegužės mėnesio, kai pirmą kartą išgirdo savo diagnozę, bet nepaisant įvairių gydymo būdų ligos įveikti jai nepavyko.

Vestuvių dieną Brazilijoje gyvenanti mergina jau gėrė po 10 morfino tablečių per dieną. Sunkiausiu metu jai ištverti padėjo ir meilė. Su 28 metų amžiaus Ruanu Pablo de Lara ji internetu susipažino tik praėjusiais metais – pora iškart rado bendrą kalbą. Vestuves jie suplanavo dar tais pačiais metais, bet jas teko kiek atidėti dėl COVID–19 pandemijos, rašoma mirror.co.uk.

Vis dėlto, Adarlele liga vis sunkėjo, o jai taikomas gydymas buvo tik paliatyvinis, todėl pora nusprendė padaryti viską, kas įmanoma, kad tik vestuvės įvyktų. Ceremonijos metu mergina nors trumpam pamiršo skausmą ir visą dieną šypsojosi. Nors į Brazilijos Porto Vitoria mieste esančią bažnyčią jai teko važiuoti neįgaliojo vežimėliu, jai pavyko atsistoti pirmajam bučiniui su jaunuoju, o bažnyčioje buvo susirinkę visi poros draugai ir šeimos nariai.

Vyriausias pabrolys Felipe Joao Vetterleinas vietos žiniasklaidai sakė: „Neabejoju, kad tą dieną verkė net ir labiausiai užkietėjusios širdys.“

Vestuvės įvyko vasario 6 dieną, o dar po 10 dienų Adarlele mirė Curitibos miesto ligoninėje, kur buvo gydoma. Felipe sakė vietos spaudai: „Didžiausia žymę mums paliko jos šypsena.“


Rašyti komentarą...
S
Skaitytoja
2021-02-26 19:15:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip baisu namiškiams
Atsakyti
0

i
ingrida
2021-02-26 20:24:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jum tik turtas rūpi,o ne žmogus.Neveltui Lietuvei tokie yra ,kad tik turtas.Užuojauta
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų