Neįtikėtina tauragiškės sėkmė: trijų vaikų mama laimėjo 650 tūkst.

„Teleloto“ gimtadienio šventė žaidėjams atnešė ne tik daugybę daiktinių ir piniginių prizų, bet ir Aukso puodo laimėjimą. 650 947 Eur suma, didžiausias Aukso puodas nuo 2018 m. pabaigos, atiteko Rimai iš Tauragės.

„Kai pamačiau, kad biliete liko užbraukti tik vieną langelį, „Teleloto“ studijoje nuskambėjo skambutis, reiškiantis, kad Aukso puodas pasiekiamas ranka. Susijaudinau ir nepastebėjau, kiek dar žaidėjų laukia vieno vienintelio skaičiaus iki didžiulio laimėjimo. Tikrai nesitikėjau, kad man gali taip pasisekti. Sėdėjau ir galvojau – o kad laimėčiau nors paguodos prizą. 1000 Eur irgi būtų puikus laimėjimas, kuriuo labai džiaugčiausi“, – susijaudinusi pasakojo žaidėja.

Iki Aukso puodo laimėjimo buvo likę du kamuoliukai. Rima svajojo apie 1000 Eur laimėjimą, o kai iškrito žalias kamuoliukas, pažymėtas skaičiumi „64“, net nesuprato, jog būtent šio skaičiaus jai ir reikėjo, kad būtų užbraukta visa lentelė.

„Visą laiką galvojau – lai iškrenta reikalingas kamuoliukas, tegul kas nors laimi Aukso puodą. Taip net nepastebėjau ir nesupratau, kad skaičius „64“ buvo reikalingas būtent man. Praėjo kelios minutės, kol pradėjau galvoti, kad laimėjau. Labai stiprių emocijų nebuvo, nes tiesiog netikėjau savo sėkme“, – pranešime spaudai dalinosi moteris.

Kadangi Rima nebuvo tikra, ar tikrai laimėjo, paskambino sūnui ir paprašė patikrinti jos bilietą internetu: „Sūnus patikrino bilietą, patvirtino laimėjimą ir paragino išgerti širdies lašų. Sunerimo, kad pernelyg nesusijaudinčiau.“

Laimėjimą padalino per 10 minučių

Laimėta suma – didelė, tačiau Rima juokėsi, kad net ir tokį laimėjimą mintyse visiems išdalino per keletą minučių.

„Suma tikrai didelė, tačiau labai greitai ją padalinau. Dalinsimės į keturias dalis – trims sūnums ir man. Visi pasigerinsime gyvenimą. Džiaugiuosi, kad lengviau bus pačiai, taip pat galėsiu padovanoti geresnes sąlygas ir sūnų šeimoms“, – planais dalinosi laimėtoja.

REKLAMA

Atsiimdama savo prizą laimėtoja galvojo ir apie kitus žaidėjus: „Visada galvoju, kaip dreba tų žmonių, kuriems liekas užbraukti 2 ar 3 skaičius iki laimėjimo, širdys“.


Rašyti komentarą...
A
Aha nu jo
2021-05-04 14:35:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Svarbu neistaskyti tu pinigu visokiems niekams.... Po 10 metu butu idomu isgirsti, kaip sekes.....
Atsakyti
0

.
....
2021-05-06 22:09:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai pasidalins tai visiems tik normaliai jei reikia būsto ar dar ko nors
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų