Naktimis sunku užmigti? Atskleidė itin vertingą triuką

Milijonai žmonių visame pasaulyje kasnakt beviltiškai vartosi lovoje negalėdami užmigti. Tai reiškia, kad daugelis yra pasiryžę išbandyti viską, kad tik pavyktų bent vieną naktį gerai išsimiegoti.

Metodų yra įvairių – nuo atpalaiduojančios muzikos iki avių skaičiavimo, o taip pat ir modernesnių dalykų, pavyzdžiui ASMR – šnabždantys ar tyliai į ausį kalbantys žmonės – arba pagalvių purškimo levandų ekstraktais. Tačiau gali būti, kad yra paprastesnis ir efektyvesnis būdas gerai išsimiegoti – jis vadinamas „4-7-8“ metodu, rašoma dailystar.co.uk

Šią gudrybę išbandę žmonės dažnai lieka nustebę jos rezultatais – jie teigia, kad pakanka mažiau nei minutės šios kvėpavimo technikos, rašo „MedicalNewsToday“. Dr. Andrew Weilas, integracinės medicinos specialistas iš Arizonos universiteto atskleidė, kad ši kvėpavimo technika kildinama iš Indijos jogų, kurie ją naudoja meditacijos praktikų metu. Jis teigia, kad tai – pats geriausias jo atrastas būdas užmigti, netikėtai pabudus naktį.

„4-7-8“ metodui reikia keturias sekundes įkvėpti pro nosį, septynias sekundes sulaikyti kvapą ir tada lėtai per aštuonias sekundes iškvėpti. Pratimą kartokite tol, kol pradės po truputį imti miegas. Žinoma, kad šis metodas padeda nemigos apimtiems žmonėms, o taip pat padeda nuo nerimo, streso ir net savo pykčio valdymui. Tokį poveikį šis kvėpavimo pratimas turi todėl, kad ženkliai sulėtina pulsą.

Dr. A. Weilas aiškina: „Teorija tokia, kad kvėpavimui sąmoningai suteikus tam tikrą sistemingą ritmą, jis nevalingai po truputį pereina ir į nesąmoningą nervų sistemą. Tam reikia trupučio laiko. Todėl norimus pokyčius suteikia būtent šio pratimo kartojimas kelias savaites, mėnesius ar metus.“

Dr. A. Weilas rekomenduoja šį metodą kartoti du kartus per dieną, jei norite pastebėti realius rezultatus, o pirmą kartą „4-7-8“ seką pakartoti tik keturis kartus. Nesijaudinkite, jei atlikę šį pratimą pajusite lengvą galvos svaigimą – tiesiog prieš jį pradėdami atsigulkite.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų