Mamą pašiurpino parko darbuotojos elgesys: uždraudė jame lankytis 5 metus

Moteris tvirtina, kad jai buvo uždrausta penkerius metus lankytis pramogų parke, kai  darbuotojai ją užsipuolė dėl tariamai per trumpų šortų.

Bailey Breedlove pasidalino savo karčia patirtimi socialiniame tinkle „TikTok“ ir teigė, kad kai bandė nueiti šalin, ją pagrasino apkaltinti „nusikalstamu įsibrovimu“, rašo dailystar.co.uk. Balandžio 30 dieną ji su šeima dieną leido Frontier City pramogų parke, Oklahomoje.

Jos paskyroje @baileybreedlove970 patalpintame vaizdo įraše, sulaukusiame 1.7 milijono peržiūrų, matome, kad prie jos stovi parko darbuotojas ir moteris, apsirengusi marškinėliais su užrašu „policija“.

Sustabdė dėl per trumpų šortų

Vyras sako: „Palydėsiu jus. Noriu sužinoti jūsų informaciją, kitaip apkaltinsiu jus nusikalstamu įsibrovimu“.

Moteris sako, kad ji galės eiti, kai parodys tapatybę patvirtinantį dokumentą. Incidentą filmavęs vyras tvirtino, kad Bailey buvo sustabdyta, nes „jos šortai per trumpi“.

Bailey atsisako pateikti savo tapatybės kortelę ir tvirtina, kad jos dukrelė labai sunerimo dėl situacijos. Ji sako: „Žiūrėkite, ką padarėte mano dukrai“.

Vaizdo įrašas sulaukė virš 12 000 komentarų. Kitame vaizdo įraše moteris pasakoja, kad jie parke praleido tris valandas prieš pasirodant „policininkei“, kuri šaukė ant dukters dėl jos avalynės.

„Kai ji pradėjo šaukti kažką dėl mano šortų, aš bandžiau paprasčiausiai nueiti, nes ji atrodė juokingai su savo demonstruojama valdžia. Na, tada ir pakliuvau į bėdą. Pasirodo, negali imti ir nueiti ar ginčytis, kai tave kaltina dėl netinkamos išvaizdos.

Kai atsisakiau parke nusipirkti šortus, jie mane pasisodino ir pareikalavo mano tapatybės dokumento. Man baudos neskyrė, bet parke man uždraudė lankytis ateinančius penkerius metus“.

Tikina, kad nėra jų darbuotoja

Kai moteris kreipėsi į Oklahomos policiją, jai pasakė, kad vaizdo įraše užfiksuota moteris policininkės uniforma nėra jų darbuotoja.

REKLAMA

Savo naujame įraše socialiniame tinkle „Facebook“ ji sakė: „Kalbėjau su Oklahomos policijos departamento kapitonu ir jis užtikrino, kad moteris nėra jų darbuotoja. Jis manęs atsiprašė ir žadėjo situaciją ištirti.“

Six Flags, kuri eksploatuoja Frontier pramogų parką, savo oficialiame tinklalapyje rašo: „Draudžiama dėvėti rūbus, kurie yra laikomi įžeidžiančiais. Draudžiamos nešvankybės, nešvankūs gestai, nešvankūs pareiškimai, neteisėtų medžiagų nuotraukos, visi su gaujomis susiję daiktai ar drabužiai, kostiumai ar maskuotės, slepiantys tapatybę ir viso veido makiažas. Frontier City pramogų parkas turi teisę neįleisti lankytojų, jei nesilaikoma aprangos kodo“.


Rašyti komentarą...
x
xxL
2021-05-12 12:37:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
jei parkas privatus taisykles nustato parko savininkas. Ar šiai moteriai kiti parkai nežinomi ar su galva problemos?
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų