Karalienė Elžbieta II išgyvena skaudžią netektį

Karalienė gedi artimo draugo – mirė 91 metų amžiaus seras Timothy Colmanas.

Karalienė Elžbieta išgyvena seno ir labai artimo draugo netektį – mirė 91 metų amžiaus seras Timothy Colmanas. Jis buvo karalienės pusseserės vyras ir dažnai lankydavosi Sandringemo rūmuose, rašoma dailystar.co.uk.

Karalienė neteko vieno artimiausių draugų - ketvirtadienį, eidamas 92-uosius metus, mirė seras Timothy Colmanas. Jis buvo karalienės pusseserės ledi Mary Colman vyras ir dažnai lankydavo karalienę jos namuose Sandringeme, Norfolko grafystėje.

Mirė savo namuose

91 metų vyras mirė savo namuose Biksli Manore, netoli Norvičo, paskutinėmis gyvenimo akimirkomis su juo buvo šeimos nariai. „The Sun“ rašo, kad seras Timothy mirė praėjus devyniems mėnesiams po jo žmonos mirties sausio 2 dieną.

Ledi Mary Colman nekrologe buvo rašyta: „Ledi Mary Cecilia išėjo ramybėje, savo namuose, šeštadienį, sausio 2 dieną, būdama 88 metų amžiaus. Ji buvo labai mylima sero Timothy Colmano žmona, brangi Sarah‘os, Sabrinos, Emmos, Jameso ir Matthew mama, turėjo dešimt anūkų ir šešioliką proanūkių. Privataus šeimos atsisveikinimo su ja ir padėkos už Mary gyvenimą data bus numatyta vėliau.“

Ledi Mary už sero Timothy ištekėjo būdama 19 metų amžiaus. Jos vyras buvo kilęs iš žymios garstyčių kompanijos „Colman's“ savininkų šeimos. Judviejų vestuvėse dalyvavo princesė Margaret ir karalienės Elžbietos mama, Karalienė Motina. Pora susilaukė penkių vaikų – Jameso, Matthew, Sabrinos, Emmos ir Sarah‘os. Jie turėjo 10 anūkų ir 16 proanūkių.

Ledi Mary tėvas, kapitonas Michaelas Bowesas Lyonas, buvo Karalienės Motinos brolis, taigi, karalienė Elžbieta jai buvo pirmos eilės pusseserė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų