REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvos politikė, visuomenės veikėja bei socialinių mokslų daktarė Jurgita Šiugždinienė pastaruoju metu atsidūrė po padidinamuoju stiklu. Jai teko aiškintis dėl galimai iššvaistytų lėšų.

Lietuvos politikė, visuomenės veikėja bei socialinių mokslų daktarė Jurgita Šiugždinienė pastaruoju metu atsidūrė po padidinamuoju stiklu. Jai teko aiškintis dėl galimai iššvaistytų lėšų.

REKLAMA

Atlaikyti viešus skandalus – nemenkas išbandymas dažnam politikui.

Ekspertė Laura Šukienė, savo instagramo paskyroje sukiene_kunokalba tyrinėjanti tiek Lietuvos, tiek užsienio garsenybes, analizuodama J.Šiugždinienę atkreipė dėmesį į jos siauras akis ir didelę nosį. Ji atskleidė, ką tai reiškia ir kaip tai susiję su žmogaus asmeninėmis savybėmis.

Išplatėjusi žandikaulio linija

Laura Šukienė pastebi, kad šiai moteriai dėl ovalaus veido itin tinka būti diplomate. Taip pat atkreipiamas dėmesys ir į praplatėjusį žandikaulį: „Su amžiumi ši linija praplatėjo. Taip pat pastebimas dar vienas vadovo bruožas – plati nosis pagal viso veido struktūrą.

Tai parodo, kad ji – puiki strategė. Akys pakankamai uždaros – jos itin panašios į premjerės Ingridos Šimonytės akis.

REKLAMA
REKLAMA

Tokia jų forma išduoda, kad žmogus labiau orientuotas į save, o ne į aplinką. Tai nėra stipriai besidalijančio žmogaus akys.

Ministrės nosis tiesi, o tai parodo, kad ji yra taisyklių besilaikantis žmogus, jai sunku joms nusižengti“, – sako ekspertė.

REKLAMA

Jos teigimu, J.Šiugždinienės veide itin išreikšta vidurinioji veido zona, nuo antakių iki nosies apačios, kuri yra atsakinga už emocinį intelektą, jausmus bei empatiją.

„Ji jaučia daug emocijų, tačiau jų neištransliuoja. Nei lūpos, nei akys nėra plačios, todėl daugelį dalykų išgyvena viduje.“

Taip pat ji pastebi, kad pastaruoju metu, per spaudos konferencijas, galima pastebėti akivaizdų ministrės blaškymąsi, nenuoseklų atsakinėjimą: „Po kai kurių klausimų jį sumirksi kelis kartus, o tai – pasimetimo ženklas, tikėtina, kad ji pasijunta nepatogiai.“

REKLAMA
REKLAMA

Saugo savo jausmus

L.Šukienė sako, kad ministrė – pakankamai drąsi moteris, jos kaklas, vertinant moterų kaklus, yra stambesnis nei vidutinis, o tai nusako jos drąsą bei ryžtą.

J.Šiugždinienės veidas atskleidžia, kad ji – strategė, tačiau tuo pačiu yra emocionali, jaučia žmones, gali suvaldyti situaciją, tačiau itin kruopščiai saugo savo jausmus ir jų aplinkoje neparodo.

snukis plytos prašosi
Tai ponia sėdėdama seime ,nesiruošia gražinti nepateisinamai paimtų pinigėlių. Reikia, kad teisėsauga tokius išmestų į gyvenimo šiukšlyną.
Man tai jos veidas sako,kad yra debilavotas žmogus.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų