Italijos pasilinksminimo vietos: čia vyksta geriausi vakarėliai

Italija turtinga įvairiais skirtingais miestais su savita kultūra – čia rasite ir ramesnių vyno barų, kuriuose galėsite mėgautis vyno taure ir puikia kelių draugų kompanija, ir triukšmingų klubų, kuriuose šėlstama iki paryčių.

Bendravimo kultūra ir naktinis gyvenimas Italijoje visiškai skiriasi nuo to, ką matote dienos metu. Saulei nusileidus, kiekviename didesniame mieste, įgysite nepakartojamą naktinio gyvenimo patirtį, kurios negausite niekur kitur pasaulyje.

Nuostabus ir švytintis Milanas

Milanas, kuriame yra daugybė geriausių pasaulyje naktinių klubų, yra puiki vieta, jei norite mėgautis muzika, šokiais ir nuostabiais vynais, kokteiliais ir kitais gėrimais. Milanas yra žinomas ne tik dėl daugybės naktinių klubų, bet ir barų, holų – tai viskas, ko reikia, norint paragauti maksimalų Italijos naktinio gyvenimo skonį.

Vietos, kurias patariame aplankyti: „Hollywood Rythmoteque“, „The Doping Club“, „Monkey Cocktail Bar“, „Just Cavalli Milan“, „Backdoor 43“, „H Club Diana“ – tai yra geriausi naktiniai klubai Milane.

REKLAMA

Nesibaigiančios pramogos Romoje

Naktinis gyvenimas Romoje atgyja vakarop turistams beplūstant į miestą pasimėgauti tuo, ką jis siūlo. Pagrindinis skirtumas tarp naktinio gyvenimo Romoje ir daugumoje kitų miestų yra tas, kad naktinės pramogos čia labiau orientuotos į miesto kulinarinius stebuklus ir gėrėjimąsi puikiais vynais, atvežtais iš visos Italijos. Jei jums labiau patinka elektroninės muzikos šokių klubai ir barai, daug tokių taip pat rasite Romoje ir aplink esančiose vietovėse.

Vietos, kurias privalote aplankyti: viešą erdvę „Piazza Navona“ – su kavinėmis ir vyno barais, puikiai pritaikytą naktinėms pelėdoms, „Testaccio“ rajoną, garsėjantį namų muzikos klubais, salsos diskotekomis, barais ir kitomis naktinėmis vietomis, barą „Jerry Thomas Speakeasy“, naktinį klubą „Shari Vari“ – „Playhouse“.

Ilgi naktiniai vakarėliai Florencijoje

Išpuoselėtame Florencijos mieste yra daugybė nuostabių vietų, kur galima mėgautis puikia muzika ir šokti visą naktį. Naktinis gyvenimas Florencijoje jaudina ir priverčia jaustis gyvu. Tai yra vienas iš geriausių miestų, į kuriuos reikia nuvykti, jei atostogų Italijoje metu norite neįtikėtinos naktinio gyvenimo patirties.

Vietos, kurias siūlome aplankyti: „Blob“ klubą, barą „Moyo“, „Space Club“, 27-ąjį visuomenės namą, pubą ir barą „Sverso“, „Joshua Tree Pub“.

Geriausi paplūdimio vakarėliai Versilijoje

Lido di Camaiore, Viareggio, Marina di Pietrasanta ir Forte dei Marmi, miestai yra Toskanos pakrantės dalis, vadinama Versilija (Versilia). Šis Italijos regionas garsėja naktiniu gyvenimu ir šią vietą itin mėgsta jaunimas iš visos šalies. Versilija yra vieta, kur galite mėgautis geriausiais paplūdimio vakarėliais visoje Italijoje. Tai – vaizdingas regionas, kuriame rasite keletą geriausių šalies diskotekų klubų.

Vietos, kurias rekomenduojame aplankyti: paplūdimio klubą „Ostras“, „Septyni obuoliai“ („Seven Apples“), „La Capannina di Franceschi“.

Sicilija: daugiau nei tik klubai ir barai

Naktinis gyvenimas Sicilijoje yra gana savitas. Vietiniai ir turistai vakarėliuose neretai dalyvauja iki 4 valandos ryto, švęsdami juos puikiuose paplūdimio baruose, kuriuose patiekiami geriausi kokteiliai. Naktį Sicilija pulsuoja energija, o eidami į garsiuosius jos klubus ir barus tikrai pajusite jėgų antplūdį.

REKLAMA

Vietos, kurias patariame aplankyti: „Addaura Reef“ Palerme, „Boheme Mixology Bar“ Katanijoje, „Morgana Lounge Bar“ Taorminoje, „Vitelli“ barą Savocoje.

Venecija: blizgantys kruizai kanaluose

Kaip ir Romoje, Venecijoje taip pat yra keletas nuostabių klubų ir barų, kuriuose galite nusiaubti šokių aikštelę arba, atvirkščiai, tyliai gurkšnoti itališką vyną, todėl tai yra laikomas vienas geriausių vakarėlių miestų Italijoje. Venecijoje galite patirti jaudinančių nakties nuotykių su visa draugų kompanija arba mėgautis gėrimais, klausant gyvos muzikos ir besigrožint kerinčiais miesto vaizdais. Kaip bebūtų keista – čia jaukią vietą vakarėlyje sau gali rasti ir intravertai, ir ekstravertai.

Vietos, kurias privalote aplankyti: Venecijos džiazo klubą, „BAR El Borrachero“, „Piccolo Mondo“.

Triukšmingi gatvės vakarėliai Lečėje

Salento sostinė Lečė visuomet siūlė aukštos kokybės naktinį gyvenimą, viliodama daugybe poilsio barų, klubų, barų ir alaus daryklomis. Tylias šio miesto, Baroko stiliaus, gatves, saulei leidžiantis, pripildo muzikos skambesys ir energingas jaunimo plepėjimas. Tai vieta, kurioje drąsiai galite mėgautis naktiniu gyvenimu, vienoje rankoje laikydami picos gabalėlį, kitoje – kokteilį.

Vietos, kurias rekomenduojame aplankyti: „Laurus“, „Dejavu“, paplūdimio barą „Polepole“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų