Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Penktadienį Zodiako ženklams atsikvėpti neteks – laukia neeilinės veiklos ir apmąstymų metas, todėl prireiks budrumo.

Penktadienį Zodiako ženklams atsikvėpti neteks – laukia neeilinės veiklos ir apmąstymų metas, todėl prireiks budrumo.

REKLAMA

Štai ką žada žvaigždės:

Avinas

Nepervertinkite savo jėgų darbe. Niekur neskubėkite. Mažiau rizikuokite, nesitikėkite, kad praslysite. Jokių avantiūrų. Nesistenkite kam nors paaiškinti savo norų, ketinimų, jausmų.

Tauras

Koncentruokitės. Kuo planingiau veikite, atsiribokite nuo nereikalingų darbų. Stenkitės nepervargti ir dėl smulkmenų nesinervinti. Ieškokite sąjungininkų, pagalbininkų.

Dvyniai

Būkite atidūs: galite susikompromituoti. Nepraraskite objektyvumo bei saiko. Tai pagelbės ne tik jums, bet ir aplinkiniams. Nepriimkite svarbių sprendimų, vėliau jie gali tapti nesėkmių priežastimi.

Vėžys

Pasitikėjimo savimi nestigs, tačiau ne viskas bus taip sklandu, kaip manote. Dairykitės povandeninių uolų. Neskubėkite. Prasideda sudėtingas metas, kai iš jūsų gali būti pareikalauta daugiau, nei galite duoti.

REKLAMA

Liūtas

Tapsite lyderiais. Būsite labiau įžvalgūs, drąsūs ir ryžtingi. Tiesa, kol kas neskubėkite priimti atsakingo sprendimo, neskelbite karo. Būsite linkę perlenkti lazdą, nors tai tik audra vandens stiklinėje.

Mergelė

Atėjo laikas sustoti, gerai apsižvalgyti ir viską įvertinti. Jau nebesiveržkite į priekį, nebūkite tikri dėl savo nuomonės teisingumo. Venkite didelės atsakomybės bei dalykinių konfliktų.

Svarstyklės

Keistas laikas, kai neaišku, ko labiau saugotis, svetimų ar savęs. Jūsų pačių nuomonė irgi gali netikėtai pasikeisti, tai bus nenaudinga visiems. Labiau remkitės savo jėgomis.

Skorpionas

Nepervertinkite savo sėkmės. Pasistenkite atsiriboti nuo tuščių rūpesčių ar svarbių reikalų, neprivalomo bendravimo. Vienatvėje mintys taps aiškesnės, nuoseklesnės. Galbūt persvarstysite svarbų savo asmeninio gyvenimo faktą.

Šaulys

Svarbiausia turėtų būti artimųjų norai, interesai. Pamąstykite, ar išties rūpinatės savo šeima, ar tai tik deklaracija? Įvykių neskubinkite, palengva viskas ims spręstis jūsų naudai.

REKLAMA
REKLAMA

Ožiaragis

Nusišypsokite, nurimkite. Dažniau nusileiskite artimiesiems, antrajai pusei: jūsų nepasitenkinimas perdėtas. Šiuo metu esate kritiški, nepakantūs, dirglūs, gal verta pailsėti?

Vandenis

Aktyviai veiklai netinkamas laikas. Nešvaistykite jėgų kalboms, įtikinėjimams, tuščiai laiką sugaišite, o apčiuopiamų rezultatų nesulauksite. Mažiau žadėkite, venkite su aplinkiniais dalytis savo mintimis, jei nenorite ginčų, nusivylimų.

Žuvys

Dvilypis metas: norai bus dideli, tačiau rezultatai nekokie. Reikalai strigs, tai sunkoka diena, ypač nemalonus, net pavojingas vakaras. Vertėtų atidėti svarbius reikalus kitai savaitei.

Šaltinis: www.vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų