Išgirdusi, kaip ją vadina vyras, nėščia mama puolė į ašaras: pravardė įskaudino

Nėštumas daugeliui moterų − tarsi pasivažinėjimas amerikietiškais emocijų kalneliais. Potraukio maistui ir net nuotaikos svyravimų tiesiog neįmanoma suvaldyti. Vienam vyrui atsirūgo jo pastabos apie nėščios žmonos keistus pomėgius.

Situacija įkaito, kai jis netyčia pasakė, kad namuose siautėja „Skanėstų Baubas“, kuris suryja viską, ką randa. Tačiau iš tikrųjų tai buvo tik jo besilaukianti žmona, rašo dailystar.co.uk.

Socialiniame tinkle „Reddit“ įrašą paskelbęs tėtis paaiškino, kaip jo žmona laukiasi dvynukų  ir nuolat kramto saldumynus.

Po to, kai jų penkerių metų dukra pastebėjo, kad dingsta jos skanėstai, tėtis tvirtino, kad kaltas filmo „Sezamo gatvė“ personažas „Skanėstų Baubas“.

Rado tuščią saldumynų dėžutę

Jis rašė: „Mudu su žmona turime penkiametę dukrą Ellie.  Ellie mėgsta saldumynus ir labai kremtasi, kai jie dingsta. Mano žmona yra nėščia, laukiame gimstant dvynukų. Ji negali susilaikyti nuo saldumynų. Vakare mano žmona atėjo pas mane ir pasakė, kad suvalgė visus likusius saldumynus. Aš pasakiau, kad jokių problemų – ryte nueisime į parduotuvę ir nupirksime. Tada Ellie atėjo į virtuvę ir rado tuščią saldumynų dėžutę. Ji pribėgo prie manęs ir pasakė, kad įvyko nelaimė – dingo saldumynai!“.

Tėtis pridūrė: „Padėjau jų ieškoti, bet po kelių minučių ji suprato, kad jų tikrai nebėra. Aš jai pasakiau, kad „Skanėstų Baubas“ tikriausiai įsisuko kol ji miegojo ir pavogė sausainius. Nereikia nė sakyti, kad šiuo metu ji labai pyksta ant „Skanėstų Baubo“.

Kitą dieną tėtis nusivedė dukrą į parduotuvę ir jie nusipirko saldumynų, bet kai grįžo namo, jo žmona nesijautė laiminga. Jis papasakojo, kaip, nusivedusi jį į šalį, pasakė, kad įskaudinau jos jausmus, pavadinęs „Skanėstų Baubu“. Internetiniame forume žmonės užjautė abu tėvus, kai kurie žmoną pavadino „ypač jautria“.

Dėl jautrumo kaltas nėštumas

Vienas rašė: „Man patinka – tai visai sveika. Jūsų žmona nėščia, todėl yra ypač jautri (tai yra visiškai normalu). Tikiuosi, kad dukra pagaliau atleis tikrajam „Skanėstų Baubui“.

Kitas patikino: „Aš tik atsiprašyčiau žmonos ir pažadėčiau daugiau to nesakyti, paaiškinkite jai, kad taip linksminotės su savo dukra“.

O trečias pridūrė: „Priminkite savo žmonai, kad saugote jos reputaciją penkerių metų dukros akivaizdoje“.


Rašyti komentarą...
R
Renatas
2021-08-31 20:07:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labas vakarėlis,,keystas kažkoks vyriškis,,nėr ką daugeu,,ir be pridurti,,gero vakaro jums,,ir sekmes
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų