Į skalbimo mašiną įberkite šių miltelių: rezultatas maloniai nustebins

Valymo entuziastai pasidalino pigiu triuku skalbimo mašinoms valyti. Ponios Hinch gerbėjai tvirtino, kad šis triukas taip pat pašalina „kalkių nuosėdas“.

Valymo žvaigždė ponia Hinch, kurios tikrasis vardas yra Sophie Hinchliffe, išgarsėjo po to, kai socialiniuose tinkluose ir televizijoje pasidalijo savo valymo patarimais ir rekomendacijomis. Valymo entuziastei „Instagram“ tinkle pavyko surinkti daugiau nei 4,1 milijono sekėjų.

Gerbėjams labai patinka jos patarimai, jie netgi  kituose socialiniuose tinkluose sukūrė savo grupes, skirtas pasidalinti valymo patarimais ir gudrybėmis.

Vienoje socialinio tinklo „Facebook“ grupėje  vartotoja paklausė, kaip išvalyti skalbimo mašiną ir ją nukalkinti, rašo express.co.uk. Socialinių tinklo vartotoja Natalie Davenport sakė: „Gyvenu kieto vandens zonoje ir nerimauju dėl skalbimo mašinoje besikaupiančių kalkių. Žinau, kad turėčiau pradėti naudoti priemones iš parduotuvės, bet gal yra koks nors kitas būdas kalkėms pašalinti? Savo virduliui nukalkinti aš paprastai naudoju actą. Ačiū!“

Įrašą užplūdo valymo entuziastų komentarai

Populiariausias siūlymas buvo naudoti sodą. Socialinio tinklo „Facebook“ vartotoja Anita Wright patarė: „Tiesiog naudokite sodą kiekvieną kartą skalbdami… tai tinka drabužiams, skalbimo mašina lieka švari ir sodos milteliai daug pigesni nei priemonės iš parduotuvės.

Jackie Hicks rašė: „Kiekvienam skalbimui naudoju šaukštelį sodos“. Tracie Fergusson pritarė: „Vienas šaukštelis sodos“. Sandra Baum rašė: „Kiekvienam skalbimui naudoju sodą“.

Sarah Newman atsakė: „Aš paprastai tiesiog skalbiu 90 laipsnių temperatūroje, įpilu 125 ml skalbimo priemonės ir nemažą kiekį sodos miltelių, kurie, atrodo, neleidžia susidaryti kalkėms. Aš taip pat gyvenu labai kieto vandens zonoje“.


Rašyti komentarą...
I
Ilona
2021-10-14 15:34:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Seniai naudoju soda, ne tik valo kalkes, bet pilu 2 valg. saukstas kartu su miteliais i skalbimo masina, skalbiniai yra minksti, nenublunka ir svarus.
Atsakyti
-17

T
To Virgis
2021-10-15 08:10:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geriamoji soda parduodama kiekvienoj maisto produktų parduotuvėje, galima nusipirkti ir vaistinėse.
Atsakyti
0

T
To Valdas
2021-10-15 08:12:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuvoje labai kietas vanduo, manau, soda rūbų nesuės, o suminkštins vandenį, bus naudinga ir rūbams ir skalbimo mašinai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų