Geriausi šeimos stalo žaidimai Kalėdoms

Kalėdos yra turbūt pati jaukiausia šventė metuose. Visa šeima ryte nekantrauja susitikti prie Kalėdinės eglutės, išpakuoti dovanas, atsigerti arbatos ir pabendrauti. Tačiau tam, kad Kalėdinės nuotaikos nepradingtų taip greitai, galima užsiimti veikla, kuri patiks visai šeimai. Vaikiški žaidimai arba stalo žaidimai suteikia galimybę bendrauti daugiau, kooperuotis ir linksmai praleisti laiką. Taigi, kokie stalo žaidimai Kalėdoms tinka labiausiai? 

Šachmatai

Tai nėra populiarūs vaikiški žaidimai, tačiau šachmatai yra senas, tradicinis ir labai turiningas žaidimas, kurį turėtų mokėti kiekvienas. Kadangi Kalėdos yra tradicinė ir sena šventė, o tipinės tobulos Kalėdos yra namuose, geriant karštą šokoladą prie židinio, tai tradiciniai šachmatai puikiai tinka šiam deriniui. 

Pabandykite Kalėdų rytą kartu su vaikais sužaisti keletą šachmatų partijų ir pamatysite, koks šis žaidimas yra ypatingas tam tikromis aplinkybėmis. 

Monopolis 

Tai yra žaidimas, kuris patinka beveik visiems. Negana to, Monopolį žaisti gali visa šeima, kadangi taisyklės yra ganėtinai paprastos, o pats žaidimo procesas malonus ir psichologiškai apdovanojantis. Nors greičiausiai šį žaidimą užbaigti galima nepraėjus nei valandos – tai nutinka labai retai ir dažniausiai žaidimas nusitęsia valandų valandas! Taigi, jeigu ruošiatės žaisti Monopolį Kalėdų rytą, turėkite omeny, kad artimiausių 3-4 valandų planus tikrai teks atšaukti. 

REKLAMA

Monopolis yra labai smagus žaidimas ir kiekviena minutė žaidžiant yra jaudinanti. Monopolio rūšių yra daug, todėl šis stalo žaidimas gali būti laikomas ir kaip vaikiški žaidimai. Jeigu dar neteko bandyti – artėjančios Kalėdos yra pats geriausias laikas naujiems nuotykiams! 

Scrabble 

Dar viena nesenstanti klasika. Nors pats žaidimas yra daugiau nei 80 metų senumo, dėka modernizuotų ypatybių jis yra be galo populiarus ir šiandien. Scrabble – tai žodžių žaidimas, kurio metu kiekvienas žaidėjas turi mažas plyteles su raidėmis, iš kurių yra dėliojami žodžiai žaidimo lentoje. Kiekviena raidė turi skirtingą taškų kiekį, todėl iš retų raidžių sudarytas žodis daug vertingesnis nei, pavyzdžiui, „medis“.

Viską rasite vienoje vietoje 

Jeigu ieškote Kalėdinių dovanų arba tiesiog stalo žaidimų Kalėdų rytui, kviečiame apsilankyti internetinėje parduotuvėje www.senukai.lt. Čia siūlomi įvairių rūšių vaikiški žaidimai, stalo žaidimai visai šeimai ir begalė kitų prekių kone visiems jūsų poreikiams. Užeikite ir Kalėdoms pasiruoškite ypač lengvai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų