Eilinė grožio procedūra vos nesibaigė tragiškai: dabar mergina įspėja kitas

Kai pradedate lūpas putlinti užpildais, labai lengva pamiršti, kokią riziką jūsų sveikatai jie gali sukelti.

5

Užsienio socialinių tinklų žvaigždė Lauren Faulkner nusprendė ištirpinti lūpų užpildus, tačiau jai net nešovė į galvą, kad gali sulaukti alerginės reakcijos.

Virusiniame „Tiktok“ vaizdo įraše mergina aiškina, kad norėjo nufilmuoti, kaip atrodė prieš ir po užpildo ištirpinimo. Norint ištirpinti užpildus, pirmiausiai reikia lūpas patepti šaldančiu kremu, o tuomet suleisti fermento hialuronidazės, kuri ir tirpdo lūpų užpildą.

Vaizdo įrašas prasideda vaizdu, kaip Lauren į automobilį. Prieraše parašyta, kad tai turėjo būti „užpildo ištirpinimui skirtas vaizdo įrašas“.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lauren pasireiškė alerginė reakcija

Pasidarė sunku kvėpuoti

Tačiau greitai Lauren matoma atsilošusi specialistės kėdėje po į lūpas suleistų injekcijų. Ji rašo: „Tai buvo momentas, kai supratau, kad kažkas ne taip. Po kelių minučių mano kūnas pasidengė dilgėline ir maniau, kad nualpsiu. Mano gerklė ėmė tinti ir man pasidarė sunku kvėpuoti“.

Laimei, grožio specialistė turi slaugės išsilavinimą, todėl ji iškart atpažino alerginę reakciją ir iškvietė greitąją pagalbą.

Lauren pasidalijo nuotraukomis, kuriose matosi, kaip vos per kelias minutes ištino jos veidas.

„Tai jūsų ženklas visuomet pasitikrinti ar jūsų lūpų specialistė turi medicininį išsilavinimą. Man pasisekė, nes viskas galėjo baigtis daug blogiau“, – rašė ji.

Lauren nuotraukose matosi jos ištinusios lūpos, skruostai ir paakiai. Mergina rašė, kad tomis pačiomis paslaugomis naudojosi ir anksčiau, buvo naudotos ir tos pačios priemonės, tačiau jokios reakcijos nebuvo.


Rašyti komentarą...
a
a
2021-08-30 11:14:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Viskas normaliai, pagal smegemine ir isvaizda - tobulas balansas
Atsakyti
-3

P
Petriuks
2021-08-30 09:18:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lupytes kaip kumelaites.
Atsakyti
-1

z
zivyle
2021-08-30 10:28:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pradžioje specialistė turi daryti patch testą į ranką ir stebėti ar niekas nevyksta. Tik tada injekuoti i lupas. Pasirodo to specialiste nedare.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų