Diana Nausėdienė parodė išskirtinį skonį: pasipuošė elegantišku kostiumėliu

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda savaitės pradžioje lankėsi Ukrainoje. Antradienį šalies vadovas dalyvavo Konstantino Ostrogiškio paminklo inauguracijoje, o kartu su juo buvo ir pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė, kuri pasipuošė išskirtiniu kostiumėliu.

8

Pirmoji šalies dama pasipuošė dviejų dalių šviesaus audinio kostiumėliu su švarkeliu, kuris turi net du akcentus – išraiškinga apykaklę bei kutais puoštas kišenes. 

D. Nausėdienės įvaizdį papildė balti klasikiniai bateliai, lašo formos perlų auskarai bei jau pamėgta elegantiška šukuosena.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nausėdienė parodė išskirtinį skonį: pasipuošė elegantišku kostiumėliu

Antkapinio paminklo atidarymas

Konstantinas Ostrogiškis, iš ukrainietiškų žemių kilęs, vienas žymiausių Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės karvedžių, pasižymėjo išskirtinėmis asmeninėmis ir dalykinėmis savybėmis, kariniais gebėjimais ir nuopelnais.

„Šiandien jį geriausiai prisimename kaip 1514 metų Oršos mūšio nugalėtoją. Būtent ši pergalė sustabdė tuometinę Maskvos ekspansiją ir pažabojo jos ambicijas. Konstantino Ostrogiškio triumfas ne tik perspėjo apie Rytuose kylančią grėsmę europietiškajai civilizacijai, bet ir akivaizdžiai įrodė, kad ši grėsmė yra įveikiama“, – sakė Prezidentas.

Šio antkapinio paminklo autoriai – skulptoriai Olesis Sydorukas, Borisas Krylovas ir Arūnas Sakalauskas.

Šalies vadovas džiaugėsi, kad bendromis Lietuvos ir Ukrainos pastangomis pavyko atkurti kartu su Uspenjės soboru prieš 80 metų sugriautą Konstantino Ostrogiškio antkapinį paminklą.


Rašyti komentarą...
G
Genovaitė
2021-08-25 14:31:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai graži elegantiška pora. Sėkmės ir sveikatos Gerb. Prezidentui ir poniaiDijanai
Atsakyti
-1

M
Morta
2021-08-25 16:33:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal pagaliau pakeitė stilistą. Pirmą kartą tikrai atrodo elegantiškai.
Atsakyti
0

A
Ach...
2021-08-26 02:07:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prezidentienės kostiumėlis, kaip visada, labai gražus, bet ką galvoja mūsų delegacijos kai kurie nebrandūs vyrai, kurie oficialiam vizitui su sportbačiais baltais padais ir brezentinėm kelnėm važiuoja. Čia jau besąlygiškai ir neleistinai gėda visai Lietuvai daroma. Gauna didžiulius atlyginimus, o vaikšto kaip iš second hand,o. Situacijos nesuvokimas nerodo didelio proto, rodo nepagarbą aplinkiniams, pačiam renginiui. Tokią nuotrauką gėda kam rodyti: šitie klaikiai apsirengę veikėjai dergia visą delegaciją. Prezidento ir Užsienio reikalų protokolo skyrius privalo reaguoti iš anksto į bendrą delegacijos kultūros lygį, išvaizdos, aprangos kodus. Toks įspūdis, kad mūsų Garbieji Prezidentas su Prezidentiene atsivežė valkatų iš bomžatniko būrį. Susiimkite, ponai, nes toks įspūdis, kad ne į savo renginį pataikėte.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų