Auklė pasidalino genialiu patarimu: verkiantį kūdikį nuraminsite akimirksniu

Danielle Manton-Kelly iš Dorčesterio „TikTok“ socialiniame tinkle pasidalijo vaizdo įrašu, kaip paprastai galima nuraminti kūdikį.

Auklė pasidalijo gudrybe, kaip ji nuramina kūdikį ir užmigdo vos per kelias sekundes – tai taip paprasta ir jau šiandien galite tai išbandyti.

Keturių vaikų motina Danielle Manton-Kelly pasidalijo vaizdo įrašu „TikTok“ svetainėje po to, kai auklė jai parodė būdą, kaip rankose laiko moters jauniausią sūnų Viljamą, o šis atrodo labai atsipalaidavęs.

Auklei šį būdą parodė osteopatė Lucy – stovėdama moteris laiko kūdikį vienoje rankoje paguldžiusi jį ant pilvuko, o kita − judina jo kojas.

Kūdikis kaip mat užmiega

Lucy teigia, kad tai padeda virškinimui, todėl kūdikis jaučiasi patogiai, o netrukus jau pradeda šypsotis ir vėliau užmiega.

Vaizdo įraše Lucy sako: „Dažniausiai matome kaip mamos ar auklės švelniai masažuoja kūdikio pilvuką, tačiau tai nepadeda“.

Matome kaip ji rankoje laiko ant pilvuko paguldytą Viljamą, o kita ranka kūnelį švelniai suka laikrodžio rodyklės kryptimi, sakydama, kad tai stimuliuoja žarnyno judėjimą.

Ji aiškina: „Jei pilvelyje nėra judėjimo, tada pienas užsibūna vienoje vietoje ir žemyn juda per lėtai, prasideda rūgimas, kaupiasi dujos ir prasideda skausmai. Pakeldamos ir prilaikydamos jo užpakaliuką, sukite „aštuoniukes“ – taip patempiate tai vieną, tai kitą šoną“.

Lucy vis kartoja judesius, o Viljamas šypsosi, atsipalaiduoja ir jo akytės pamažu merkiasi. Danielė sako, kad niekada dar nematė jo taip „besimankštinančio“.

Nuo pat įkėlimo pradžios įrašas buvo peržiūrėtas virš 2 milijonų kartų, sulaukė virš 150000 „patiktukų“ ir beveik tūkstančio komentarų.

REKLAMA

„Jis toks patenkintas! Gal kas nors tą patį gali padaryti ir man? Man 28, o taip nė karto ir nepavyko atsipalaiduoti“, − rašo Elle.

Kitas komentatorius apgailestavo: „Kad būčiau tą žinojęs prieš 4 metus!“.

Danielle turi savo interneto tinklalapį TheEnchantedNanny, kuriame tėvams siūlo patarimus ir pagalbą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų