Perspėja visus tėvus: populiarūs vaikiški batukai sudarkė vaiko kojytes

Jungtinėje Karalystėje gyvenančios mamos turi atradusios vaikų batų parduotuves ir prekės ženklus, kurie idealiausiai tinka atžalos kojai. Tačiau kartais norisi paslysti į šoną ir, pasidavus mados šauksmui, nupirkti ne tai, kas patogu, o tai, kas populiaru ir „ant bangos“.

Batukai nuspaudė vaikui kojytes (nuotr. facebook.com)

Šįkart JAV gyvenanti moteris pasidalijo savo dukrelės istorija, kiek žalos mažametės pėdoms pridarė itin populiarios guminės basutės vaikams.

Jos taip pat populiarios tiek Lietuvoje, tiek JK, todėl moters istorija tinka visiems, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos. Ji tvirtina, kad savo atžalos skaudžia istorija ir savo pačios gauta pamoka dalijasi todėl, kad tokių skausmų išvengtų kuo mažiau vaikų.

„Prieš kelias savaites dukrai Rosie nupirkau gumines basutes ir nuo tada mes kovojame su baisiais padariniais. Po vienos dienos su basutėmis, iš darželio ji grįžo su didžiulėmis pūslėmis ant kojų. Basutėse jos kojos praleido vos vieną dieną! Ligoninėje mes praleidome itin akylai prižiūrimos.

Po nesuskaičiuojamo kiekio antibiotikų ir tepalų, pagaliau galime šiek tiek lengviau atsikvėpti. Dėkojame Dievui, kad mums itin tiko ir padėjo hormoninis tepalas. Mano mažoji Rosie tikra kovotoja.

Nuo pūslių, iki odos šalinimo ir kraujavimo… Ačiū Dievui, kad nepateko jokia infekcija. Nors, žinoma, prieš akis dar ilgas gijimo etapas. Dar turime apsilankyti netgi pas plastikos chirurgą, kad sužinotume, ar jai nereikės persodinti odos ir ar neliks akivaizdžiai matomų randų“, - savo istorija ir šokiruojančiomis nuotraukomis socialiniame tinkle dalijosi moteris.

Įrašas buvo pasidalintas dešimtis tūkstančių kartų, tačiau dėl jame patalpintų šokiruojančių nuotraukų „Facebook“ paskyroje turinys liko blokuojamas.


Rašyti komentarą...
n
nu
2019-04-26 21:12:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai nesamone tos gumines...
Atsakyti
0

X
Xxx
2019-04-26 21:38:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kur buvo aukletojos kad per visa diena to nemate, ir abejoju kad su tokiom zaizdom vaikas ramus butu..
Atsakyti
0

N
Naujiena :)
2019-04-26 21:35:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žurnalistai visai nebeturi ko rašyt...Jau prieš metus ar daugiau identišką straipsnį skaičiau. Tik tada net buvo minimas "Next" prekinis ženklas... ;)
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų