Neapsigaukite – tai ne fotošopas: lietuvės darbai sukelia šiurpą

Iš Naujosios Akmenės kilusi Gintarė Matuzaitė visada buvo meniškos sielos žmogus. Nors šiuo metu mergina gyvena Vilniuje ir dirba pardavėja, tačiau laisvalaikiu ji kuria įspūdingas kaukes ir makiažus, kurie priverčia ir grožėtis, ir prisidengti akis.

Pardavėja Gintarė laisvalaikiu kuria įspūdingas kaukes-makiažus (nuotr. asm. archyvo)
10

Mergina sutiko su naujienų portalu tv3.lt pasidalinti ne tik savo darbų nuotraukomis, kurias talpina „Instagram“ paskyroje, bet ir papasakoti, iš kur semiasi įkvėpimo tokiems darbams.

Įkvėpimo šaltinis – „Youtube“

Jau nuo vaikystės Gintarei patikdavo su pieštukais perpiešti mėgstamiausius filmukų personažus. Taip pat mergina improvizuodavo: „Jei piešdavau kažką iš savo vaizduotės, stengdavausi, kad darbai būtų kitokie nei visų. Visą vaikystę svajojau dirbti kažką susijusio su daile.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Įspūdingas talentas: pamatę jos darbus, dengsitės akis

Sulaukusi pilnametystės, persikrausčiau į Vilnių, nusprendžiau metus padirbti ir pagalvoti, ką iš tikrųjų norėčiau studijuoti. Per tuos metus atradau „Youtube“ platybes ir jau šiuo metu garsų ir gerai žinomą kanalą „Glam & Gore“. Pažiūrėjusi Mykie video nusprendžiau, kad ir aš taip noriu.“

Gintarė yra baigusi Higieninės kosmetikos kosmetiko profesiją Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centre, nes norėjo sužinoti daugiau apie makiažo pagrindus. „Ten buvo kelios grimo pamokos, bet didžiąją dalį išmokau būdama „Youtube“ ir bendraudama su kitais meistrais per „Instagram“,“ – sako Gintarė.

Pasikeitė atsikrausčiusi į Vilnių

Mergina gyvena Vilniuje ir dirba pardavėja. „Nors esu pakeitusi kelias darbovietes, visus 6 metus dirbau pardavėja-konsultante. Dirbau įmonėse, susijusiose su įvairia kosmetika. Išmokau ne tik makiažo ir veido priežiūros gudrybių, bet ir psichologijos vingrybių. Tai be galo įdomus, dinamiškas ir tuo pačiu išsunkiantis darbas,“ – prisipažįsta Gintarė.

REKLAMA

Kaip pasakoja Gintarė, anksčiau ji manė, kad būtinai reikia dirbti darbą, susijusį su hobiu. „Dabar užaugau, subrendau ir supratau, kad man, darbas ir hobis, turi būti du skirtingi dalykai.

Laiko rėmai, kurie yra bet kokiame darbe, man yra nepriimtina. Prie vieno mano darbo kartais tenka sėdėti ne vieną ir ne du mėnesius, neturėčiau tokios prabangos iš to uždirbdama duoną,“ – papasakojo Gintarė, paklausta, ar jos darbas susijęs su pomėgiu.


Rašyti komentarą...
D
Daiva
2019-04-05 19:03:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Eina sau! Talentinga ir dar originali lietuvė, wow! Nepasiduok, taip ir toliau!
Atsakyti
0

A
A
2019-04-06 10:49:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šiurpu, bet tikras talentingos menininkės darbas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų