Šių metų Šulijos prognozės Lietuvai: nerimauja dėl kelių dalykų

Naujieji metai gali atnešti netikėtų dalykų ne tik kiekvienam iš mūsų, bet ir visai Lietuvai. Taigi, kas šį laikotarpį laukia mūsų valstybės, atskleidžia TV3 sinoptikas, astrologas Naglis Šulija.

N. Šulija atskleidė, kas 2019 metais laukia Lietuvos (nuotr. 123rf.com)
12

Tiesioginės tv3.lt transliacijos metu astrologas Naglis Šulija atskleidė tai, kas laukia Lietuvos. Apačioje jums pateikiame tikslias jo prognozes:

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sužinokite, kas jūsų laukia: N. Šulijos horoskopas 12.31- 01.06

Naglio Šulijos 2019 m. prognozė Lietuvai.

Kada kalbame apie asmenį arba šalį, privalu žinoti gimimo datą. Svarbu pabrėžti, kad neužtenka tik metų, mėnesio ir dienos, reikalinga žinoti minučių tikslumu. Tuomet sudaromas horoskopo brėžinys, dangaus skliautas dalijamas į tam tikrus sektorius. Iš jų sprendžiama – kas ir kaip.

Ačiū Dievui Lietuvos valstybės horoskopą žinome visai neblogai. Taigi išskirti galima kelias tendencijas.

Pirmoji yra susijusi su pinigais. Kiekviename horoskope yra sritis, iš kurios astrologai sprendžia apie asmens arba šalies pajamas. Šiame sektoriuje kelis metus buvo planeta, kuri atstovauja discipliną ir atsakingą požiūrį – Saturnas.

2019 m. pradžioje ši planeta iš pastarojo sektoriaus pasitrauks ir įžengs planeta, kuri, viena vertus, skatina augimą ir plėtimąsi, tačiau kita vertus, kartu ir tam tikrą perspaudimą.

Pavyzdys: ta pati planeta, Jupiteris, buvo nuo 2006 m. pabaigos iki 2008 m. pradžios. Visus 2008-uosius. Tuomet Lietuvoje pinigais lijo. Atrodė, kad išėjus į gatvę ir pakišus kepurę į ją pinigų tiesiog prikris.

REKLAMA

Tai dabar tas pats Jupiteris apsuko visą Zodiako ratą ir cikliškai sugrįžta į tą pačią padėtį. Todėl yra tikimybė, kad dėl tam tikrų priežasčių įplaukos į šalį didės. Ir aną kartą tas pinigų srautas netgi persiskirstė tarp paprastų piliečių – nebuvo likęs didžiųjų įmonių sąskaitose.

Taigi, šiek tiek nerimauju, kad šie infliaciniai procesai 2019 m. gali stiprėti.

Iš pirmo žvilgsnio tai visai gerai, mes visi gaunam šiek tiek daugiau pinigų, tas yra labai gerai. Bet ką mes su jais darome – paliekame prekybos centruose. O šie, tuo tarpu, padidina kainas, taip ir sukasi infliaciniai procesai.

Tai gali būti puiki proga sakyti viršininkui – reikia geresnės algos, pridėk. Viršininkas, atsižvelgęs į augančią ekonomiką, skirs daugiau pinigų, taip ir užsukdamas pastarąją mašiną.

Ši tendencija tęsis iki 2020 m. pradžios.

Yra valstybės horoskopo sritis, iš kurios sprendžiama apie komunikaciją. Konkrečiau – žiniasklaida. Per pastarąjį skyrių keliavo Juodojo mėnulio planeta. Tai Mėnulio orbitos epogėjaus taškas. Čia dažnai pasitaiko bereikalingų emocijų. 2018 m. buvo bandyta paveikti žurnalistiką iš politikos pusės. Tam priežasčių būta mažai, o emocijų daug. Ir ne pačių gražiausių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų