Sakoma, kad nėra svarbesnės pareigos pasaulyje už buvimą mama. Tačiau neretai jaunos mamytės taip įsijaučia į šią rolę, kad vis dažniau pamiršta ir pačios save. Štai klaipėdietė Reda Mauricienė ne tik sugeba puikiai pasirūpinti savo šeima, bet taip pat ir atranda laiko savo grožio procedūroms.

R. Mauricienė ne tik puikiai rūpinasi savo šeima, bet taip pat nepamiršta ir savęs  (nuotr. asm. archyvo)

R. Mauricienė ne tik puikiai rūpinasi savo šeima, bet taip pat nepamiršta ir savęs (nuotr. asm. archyvo)

Klaipėdietė Reda Mauricienė – iš tiesų akį traukiantį, neeilinės išvaizdos moteris. Tačiau ši moteris gali pasigirti ne tik išskirtiniu savo grožiu, aplinkinius ji ne ką mažiau stebina savo sugebėjimu suspėti visur.

Augindama 2 metų sūnelį ji ne tik puikiai susitvarko su žmonos ir mamos pareigomis, bet taip pat ir dirba vizažiste, plaukų stiliste.

Prireikus – padeda vyras

Nors Redos kasdienybė mažai kuo skiriasi nuo kitų mamų įprasto grafiko, vis dėlto moteris atranda laiko ne tik savo namams, vaikui ir vyrui, bet taip pat greta darbų neapleidžia ir savo išvaizdos.

„Ryte suruošiu mažylį į pusės dienos darželį, kuriame jis būna užsiėmęs iki pietų. Tuo tarpu, aš spėju susitvarkyti namuose, pagaminti pietus, užregistruoti moteris makiažams ir šukuosenoms. Suruošiu siuntas ir jas išsiunčiu, nes taip pat prekiauju ir kosmetikos produktais“, – pasakoja pašnekovė.

REKLAMA

Tiesa, Reda pripažįsta, kad ir jos kasdienybėje būna akimirkų, kai moteris tiesiog fiziškai nebespėja atlikti visų darbų.

Kadangi kartais ji dirba net nuo ketvirtos valandos ryto, tokiais atvejais jos pareigas perima vyras ir su malonumu padeda savo žmonai. Abu sutuoktiniai dirba laisvu grafiku, todėl tai tampa dideliu pliusu, auginant sūnelį.

Abu tėvai – lygūs

Kalbant apie vaikų auklėjimą, Reda atvirauja, kad jų namuose yra keletą paprastų taisyklių. Visų pirma, šeimoje nėra gero ar blogo tėvo – tiek mama, tiek tėtis yra lygūs.

„Stengiamės nelepinti per daug vaiko ir leisti žinoti jo ribas. Jeigu nusikalsta – turi bausmes – ramybės kampelį ar atimti žaislai. Neesu iš tų mamų, kuri nusileidžia, kaip pasakiau taip ir bus, bet po kol kas labai puikiai su savo vaiku susikalbame ir sutariame“, – sako berniuką auginanti mama.

Nors visos moterys trokšta traukti aplinkinių žvilgsnius, vis dėlto vis dažniau atsitinka taip, kad gimus vaikeliui, moteris visą dėmesį skiria jam, o save pamiršta. Tačiau akivaizdu, kad R. Mauricienės atveju tai tikrai negalioja. Augindama dviejų metų sūnelį ir besirūpindama savo šeima – ji tiesiog švyti.

R. Mauricienė ne tik puikiai rūpinasi savo šeima, bet taip pat nepamiršta ir savęs  (nuotr. asm. archyvo)

R. Mauricienė ne tik puikiai rūpinasi savo šeima, bet taip pat nepamiršta ir savęs (nuotr. asm. archyvo)

Atrasti laiko sau

R. Mauricienės manymu, kiekviena moteris gali atrasti laiko savo išvaizdai ir grožiui, tik svarbu tai suprasti ir savęs neriboti.

„Manau labai daug priklauso ir nuo antrųjų pusių. Jeigu vyras viską permeta ant moters pečių, jai gali ir nelikti laiko. Kadangi mano vyras išleidžia mane visur, kur man prireikia, tad nelieka bėdų dėl savo grožio procedūrų. Aš neriboju vyro, jis neriboja manęs. Jeigu reikia, vadinasi reikia ir pasiaukojame vienas dėl kito“, – sako ji ir priduria:

REKLAMA

„Kitos moterys aptingsta, bet mano manymu, tai labai blogai, nes ir vyrui, manau, norisi žiūrėti į gražią moterį, ir vaikams rodyti pavyzdį“.

Stengiasi suteikti pozityvumo

R. Mauricienės sugebėjimas laviruoti tarp mamos, žmonos pareigų ir išlaikyti išskirtinę išvaizdą nelieka nepastebėtas ir kitų. Moteris savo „Instagram“ paskyroje turi daugiau nei 20 tūkstančių sekėjų. Nors moteris sutinka, kad aplinkinių dėmesys jai visada patinka, vis dėlto jis kartais būna ir ne pats geriausias.

Tačiau R. Mauricienė tik patikina, kad ji nekreipia dėmesio į piktus žodžius ir užtikrintai atšauna neigiamiems komentatoriams – „Mane negatyvas lygiai taip pat stumia į priekį, kaip ir pozityvas!“.

„Manau daugelį žmonių traukia tie, kurie gyvenime kažką veikia, sukuria gražias šeimas, dirba mėgstamą darbą, sugeba susitvarkyti ir dar kitus motyvuoti. Žmonėms reikia dažnai pasisemti pozityvo, gerų emocijų. Tuo aš ir stengiuosi dalintis. Esu gana konkretus žmogus, tad ir aštresnio žodžio nevengiu, nors žmonėms dažnai tai irgi patinka – arba ne“, - pasakoja R. Mauricienė.

Klaipėdietė mama taip pat draugiškai savo patarimais pasidalija su visomis kitomis moterimis, kurios į ją kreipiasi dažniausiai su kosmetiniais, išvaizdos, laiko ar idėjų klausimais. Tačiau kaip sako pati R. Mauricienė – svarbiausia nepamiršti savęs.

„Mylėkite save ir būtinai nepamirškite vyrų. Skirkite laiko sau, neužsisėdėkite namuose. Juk gyvename tik kartą“, – pataria pašnekovė.

 

As
2018-12-18 21:43:02
Pries kelis metus narkotikus sniodavo, klube kardavos vyram ant kaklo... dabar ideali moteris. Nejuokinkit.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Jabytute 2018-12-31 08:29:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Dar viena spakliovke islindo ir kam tokio sudo reik gyventu ramiai ir psio tai ne lenda visokios plastmases    ATSAKYTI
Nolitux 2018-12-30 18:45:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
jurgita.lt kokiom pozom issidraikius. Ko ta moteriske iesko? Euru? List i subines atidirbus gerai. Nu dviveide boba, ne be reikalo visi atsisake sitos ale drauges subinlaizes.   ATSAKYTI
Ziviliuks 2018-12-30 18:16:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Babunia su gerom ausim. Kam reda slepi jas? A chirurgas per mazai uzlenke?   ATSAKYTI
Velniukste 2018-12-30 03:49:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Nu kaip cia negraziai apie moteriske.. Jos vyras irgi nesventas buvo, gloste kazkada man uzpakaliuka tuometiniam klube "sodzius". Nu ir ka? Butu idomu pamatyt nors viena cia sedinti sventuoli. Itariu nera tokiu, kitu atveju maldaknyge dabar skaitytumet, o ne straipsni apie aki patraukusia moteryte. Visi mes su praeitim, geresne, blogesne. Koks skirtumas?... O del straipsnio: turi pinigu ir uzsisako, nuo to tik jos bizniui geriau. Kasantras ta pati padarytu, turintis savo versla, jei tik nauda is to butu apciuopiama.    ATSAKYTI
As uzjauciu tave labai 2018-12-30 18:56:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Prie ko cia vyras? Normalus yra. Nu nepasiseke su bobike, paskubejai arturiuk......buciukas tau.   
Kristopė 2018-12-27 22:19:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Svarbiausia kad ta ideali "alia" moteriška, kuri turi tobulą vyrą (apie jos vyrą nieko blogo nesakau) Klaipėdos akropolyje viešai kabino vyruką dailų, nu kaip kekšė kokia raitesi, bet jos vyrui matyt tinka keksytė tokia...    ATSAKYTI
Mindaugas 2018-12-27 22:30:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Nemoka pasirinkti aprangos visai, kojos storos, trumpos, nu kai prifotochopina pagal save tai nuotraukoj neatrodo, bet realiai kaip invalide atrodo, gal su klubais netvarkoj jai, bet kam skelbtis alia ideali, jei su trūkumais yra realiai?   
Ch uj v palto 2018-12-23 19:58:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Ji ir atrodo 30 nei daugiau nei maziau nu nachui malt suda. Nors viena suka i tema parasytu. 45 papai jau zeme velkasi. Nebent ju ner tada galima i liemenele susukus idet. Nachui malt mesla? Ten durnele rase kad ji vidurines nebaigus. Pamirsau paklaust. Ou dura! Kur rasiai galima pasidomet? Kur cia rasti tam irodymu?? Nu pati aiskiai matyti kad vidurine baigiai. Zjbis tau. Pavydim   ATSAKYTI
As...as...as... 2018-12-23 19:17:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Moteriškei 30 metu...na bet atrodo kaip 45 metuku   ATSAKYTI
Ch uj v palto 2018-12-23 12:28:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Ogonj voda i mednye truby. Ant kaktos begancia eilute parasyta. Bet norisi paklausti tu salavu o jus ten kartu koksa trauket?? Ka bliat? Viena dura raso maciau klube kita bliat maciau tualete. Sekiojai is paskos? Gal kartu traukt padejai? Kas jums dalbajobes trukdo taip kaip jai nusipirk straipsni ir pakalbet apie savo ruzavus triusikus? Kur buvau kiek geriau vafliai barzda tekejo ir t.t. Privaziavo nuopisu is kaimu suka visa miesta apsikot nezino ka daryt kur nusipist ka apsikt. Nusiprausk suka po dusu dantis praperstus issivalyk bliat   ATSAKYTI
Vardas 2018-12-25 02:02:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Cia vyras raso, gina savo zmona   
Ch uj v palto 2018-12-26 18:27:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Jos niekas negina. Cia didesne puse jos net nepazįstanciu kurie drebia mesla. Savo seimose chuj znaet kas vyksta velniai veisiasi bet bliat apie svetima tai daugiau zino negu kas pas save skalbenkej. Dazniausiai debilkos kurios sedi su vaikais po 7 ir daugiau metu. Atrofuotais smegenim eda cipsus ir lindi snukiaknugej. Ekspertes svetimu seimu  
Mimis 2018-12-23 03:27:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Nu slykstu skaityt...zodziai tusti...nusileiskit ant zemes ir pasiziurekit į save is sono kaip elgiates, viesumoj ar namuose ir t.t tai tobulybes atsirado...pavydui nera ribu..jau lietuvoj zmoniu lygis zemas..tik jau apsirenkt per mazai bus blogai..pasidazyk vel blogai..tai kas toliau...   ATSAKYTI
Matos 2018-12-21 00:59:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kiek retuso daug cia, karpu ant veido neliko ne vienos.... maciau ja vienoje Akropolio parduotuviu, turi dideliu karpu ant veido, nuotraukose oda vaskine. nu nebejuokinkit....   ATSAKYTI
Mimis 2018-12-23 03:29:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Pirma isiaikink kas yra karpos ir kaip jos atrodo....  
Ch uj v palto 2018-12-23 12:30:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Nuo pizdos karpas nusiraskyk pirma tada rasyk  
Kristina 2018-12-20 21:30:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kuris cia be nuodemes lai meta ta akmeni...    ATSAKYTI
Ginte 2018-12-20 21:18:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
visi kas ja pazistat ir turit kokiu pikantisku istoriju ar nuotrauku parasykit man i feisbuka gintare petraviciute nuotrauka profilio is virsaus su akiniais ant galvos   ATSAKYTI
Ginta 2018-12-20 19:54:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Įdomu, ar nors 12 klasiu baigusi, nes bendravimas septintoko-aštuntoko lygio   ATSAKYTI
Eiline 2018-12-20 18:54:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
kurvele   ATSAKYTI
Raktas 2018-12-20 23:10:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Pavydi?  
kiek 2018-12-20 18:09:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Reikia bijoti savo tikro veido, jog neišeit į gatvę nepasidažius. Apsimeta turtinga milijoniere, o net savo namų ko gero,neturi. Lietuvoje tiek gražių moterų, kurios be makiažo atrodo labai gražios, arba mažai skoningai pasidažiusios. O ji turbūt su juo net miega.   ATSAKYTI
Lina 2018-12-20 11:16:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
C...va ji,o ne mama.Kiek vargti tenka tokių mamų vaikų auklēm,auklėtojom.Maivosi kiekvienam žingsny ir pozuoja,nuoširdumo 0.
   ATSAKYTI
Ch uj v palto 2018-12-23 20:01:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Pati gal aukletoja? Tai jei dalbajobe esi kuri nieko nesugeba ko lendi kur nereik? Eik tada troleibuso vairuot vargu nebus. Auklem pinigus moka. Dar nuosirdumo reik? Idi nachui sabaka jei nezinai ka parasyt  
Me 2018-12-20 10:54:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
tai Kai pradejo su mauricu, ar pamenat nuotrauka kur ji ant jo uzsilipus, o jis triusikus istempes jos, plika tarpviete sviete    ATSAKYTI
Va va 2018-12-20 23:11:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Niekam neidomus ravo prisiminimai.  
Chujnia 2018-12-20 10:10:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Neveltui Pikul drauge, abi tokios pat :D ilgai ir su tuo Mauricu neužsibus.. atsibos, reiks naujo koto ir isleks.... nzn kaip ji gali būti aukštuomenėj.. matyt Lietuvoj taip jau yprasta kad kurvos sedi aukščiau...
anglijoj klube betkas pasiimt ja galedavo... :D    ATSAKYTI
Vasia 2018-12-20 16:59:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tikrai buvo tokie laikai, kai ja galejo tureti betkuris panorejes  
Saule 2018-12-20 06:35:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Šunys katės loja karavanas eina... Siaubas.    ATSAKYTI
jeigu 2018-12-20 19:07:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
ji butu buvus padori moteris tikrai tokiu komentaru nebutu  
Guzis 2018-12-20 01:00:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
O visai pohui    ATSAKYTI

Top Video

Automobilių mokestis Lietuvoje: koks scenarijus yra realiausiais
DABAR RODOMA
Automobilių mokestis Lietuvoje: koks scenarijus yra realiausiais
DABAR RODOMA
32 Valančiūno taškai neišgelbėjo „Grizzlies“
DABAR RODOMA
Kulvinskytė prakalbo apie šeimos pagausėjimą: to laukia visa šeima
DABAR RODOMA
Bijojo judėti net automobilyje: „ledo bombos“ talžė automobilio langą
DABAR RODOMA
Vyras nufilmavo, kaip degalinė apgavo ir priskaičiavo daugiau už kurą
DABAR RODOMA
Paviešinta: apsvaigintą moterį nusitempė nepažįstamas, o apsauga nieko nesiėmė
DABAR RODOMA
In memoriam Vitalijus Cololo: draugai ir bendražygiai apie mirusį vyrą
DABAR RODOMA
„X faktoriuje“ – pirmoji kritika Gerdai: teisėjai pasakė, ko nori iš jos
DABAR RODOMA
Paviešintas įžūlus moters poelgis parduotuvėje: ją teisė 4 milijonai internautų
DABAR RODOMA
Akimirka sujaudino tūkstančius: berniukas pirmą kartą išvydo spalvas
REKLAMA
Vos metro ir 24 cm ūgio Reda: buvau vadinama ir lilipute (nuotr. asm. archyvo)
Renatos Šakalytės-Jakovlevos laidoje „Lūžis“ vieši renginių organizatorė Reda Aurylaitė. Į šį pasaulį ji atėjo su įgimta achondroplazijos liga, dėl kurios sutrinka kaulų ...
Luca Trapanese (41) iš Neapolio, Italijos, savo dukrą Albą įsivaikino, kai jai tebuvo 13 dienų  (nuotr. Instagram)
Savanoriu su specialiųjų poreikių vaikais nuo 14 metų dirbęs vyras papasakojo, kaip džiaugiasi įsivaikinęs mergaitę, kurios dėl jos sveikatos būklės nenorėjo niekas, rašoma ...
Sigutės namai – mergaičių svajonė (nuotr. asm. archyvo)
Netelpa galvoje – surinkti daugiau nei 1 100 lėlių! Kaip ir kur jas eksponuoti, kokią aplinką sukurti? Sigutei Kiaulėnienei iš Pačeriaukštės kaimo (Biržų r.) tokių klausimų ...
Tessa Hansen-Smith (nuotr. facebook.com)
Retą alergiją vandeniui turinčią universiteto studentę išberia, kai ji verkia, prakaituoja ar maudosi duše, rašoma dailymail.co.uk. Tessa Hansen-Smith serga akvagenine ...
Simono diagnozė nustebino net visko mačiusius gydytojus: tokį sutrikimą pasaulyje turi vos 4 vaikai  (nuotr. asm. archyvo)
Simonas – ilgai lauktas ir planuotas sūnus. Nėštumo metu Donata su vyru svajojo apie tai, kaip atrodys jų sūnus, ką pirmiau jis ištars: „mama“ ar „tėti“. Tačiau praėjus 4 ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

TVPlay

Top Video

Automobilių mokestis Lietuvoje: koks scenarijus yra realiausiais
DABAR RODOMA
Automobilių mokestis Lietuvoje: koks scenarijus yra realiausiais
DABAR RODOMA
32 Valančiūno taškai neišgelbėjo „Grizzlies“
DABAR RODOMA
Kulvinskytė prakalbo apie šeimos pagausėjimą: to laukia visa šeima
DABAR RODOMA
Bijojo judėti net automobilyje: „ledo bombos“ talžė automobilio langą
DABAR RODOMA
Vyras nufilmavo, kaip degalinė apgavo ir priskaičiavo daugiau už kurą
DABAR RODOMA
Paviešinta: apsvaigintą moterį nusitempė nepažįstamas, o apsauga nieko nesiėmė
DABAR RODOMA
In memoriam Vitalijus Cololo: draugai ir bendražygiai apie mirusį vyrą
DABAR RODOMA
„X faktoriuje“ – pirmoji kritika Gerdai: teisėjai pasakė, ko nori iš jos
DABAR RODOMA
Paviešintas įžūlus moters poelgis parduotuvėje: ją teisė 4 milijonai internautų
DABAR RODOMA
Akimirka sujaudino tūkstančius: berniukas pirmą kartą išvydo spalvas
Eurojackpot „X faktoriaus“ užkulisiai: nuo scenos nužengusi Martyna įvertino savo pasirodymą
DABAR RODOMA
Eurojackpot „X faktoriaus“ užkulisiai: nuo scenos nužengusi Martyna įvertino savo pasirodymą
DABAR RODOMA
Kauno raj. nukrito lėktuvas
DABAR RODOMA
Eurojackpot „X faktoriaus“ užkulisiai: Paulius papasakojo, su kuriais dalyviais netruko susidraugauti
DABAR RODOMA
Eurojackpot „X faktoriaus“ užkulisiai: trečiosios transliacijos jaudulys ir dalyvių pasiruošimas
DABAR RODOMA
Grybauskaitė apsilankė maltiečių rengiamoje akcijoje – pilstė sriubą drauge su kitais
DABAR RODOMA
Atsisveikinimas su Cololo – artimieji ir draugai lieja ašaras
DABAR RODOMA
Patikrino: ar verta važiuoti šventėms apsipirkti į Lenkiją
DABAR RODOMA
Nepavykus susitarti dėl pinigų ugniagesiai ir kiti pareigūnai ruošiasi streikams
DABAR RODOMA
Neįprasti vaikų vardai: kalbininkai draudžia, o tėvai eina į teismus ir laimi
DABAR RODOMA
Tyrimas parodė, apie kokias dovanas labiausiai svajoja gyventojai
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų