Vaiko verksmas parduotuvėje (tv3.lt fotomontažas)

Vaiko verksmas parduotuvėje (tv3.lt fotomontažas)

Dėl naujojo nemušimo įstatymo ir vaikų paėmimo iš šeimų, panašu, įbauginti tūkstančiai tėvų. Pastaruoju metu ypač daugėja atvejų, kai žmonės, norėdami būti pilietiškais ir pranešti apie galimą smurtą ar vaikų nepriežiūrą, nepagrįstai kreipiasi į pareigūnus arba net viešoje vietoje ima filmuoti ar fotografuoti vaikus ir jų tėvus.

Tokioje situacijoje atsidūrė ir vilnietė Olivija, kuri sako potyriais pasidalijo socialiniame tinkle, taip bandydama perspėti ir kitas mamas.

„Mieli valdininkai, iki dabar aš buvau tik stebėtoja viso šito absurdo dėl vaikų atiminėjimo, kuris vyksta. Kas antras straipsnis „už ką dar atims vaiką“. Ok, tiesiog perskaitydavau ir tiek. Patys vaikų dar neturim, bet yra mažoji dukterėčia, trejų metų mergytė.

Savaitgaliui atvyko į svečius. Susiruošiam ir einam į „Norfą“, paprasčiausią „Norfą“, paprasčiausių trūkstamų produktų ir šio bei to skanaus vaikui“, – pasakoja vilnietė.

REKLAMA

Viskas prasidėjo, kai moteris su dukterėčia nuėjo į žaislų skyrių. „Užėjus į parduotuvę prie žaislų skyriaus, vaikas, aišku, stabteli, ir stveria pirmą pasitaikiusį žaisliuką ir sako: „Ar gali nupirkti?“.

Prieinu, pažiūriu, kad kažkoks plastmasinis rutuliukas kainuoja 23.99 eurų ir sakau vaikui, kad išsirinktų kitą, bet ji nesupranta, kad kaina yra neadekvati ir tik todėl neimu. Startuoja verkti. Įlindo tarp žaislų lentynų, atsigulė ir verkia. Labai garsiai.

Net graudu žiūrėti. Pritupiu šalia ir sakau, kad palauksiu, kol paverksi. Tupiu šalia, ji nenustoja. „Gali gal dar garsiau, niekas tavęs negirdi.“ Bet staiga tą akimirką man ant galvos atsistoja ir stovi moteris su savo mažamečiu. Stovi ir viešai sako: „Nu, palaukiam, tuoj jinai ant jos užrėks, aš nufilmuosiu ir vaikų teises iškviesiu.“

Pakeliu aš į ją galvą, pažiūriu į jos vaiką ir vaikui sakau: „labas, gal nori šito rutuliuko?“ Vaikas čiumpa jį iš mano rankų ir žiūrėt į savo mamą: „Noriu, noriu rutuliuko.“

Tada pakeliu galvą ir sakau: arba traukite 24 eurus arba sėkmės aiškintis vaikui. Ji tesugebėjo išpūsti akis. Mano mažoji kaip ir nurimo, išlindo ir lentynų ir tiesiog nuėjome savo reikalais. Moteris liko prie žaislų skyriaus su kaprizais rodančius vaikus.

Gal ir nederėjo „užkabliuoti“ jos vaiko, bet čia viršūnė, kai atsistoja ant galvos ir laukia progos paskųsti, kad atimtų pas kažką vaiką. Štai iki ko valdžia sugebėjo suformuluoti žmonių mąstymą.

REKLAMA

Mieli, valdininkai, gal atkreipkite dėmesį, kad atėjus į elementarią „Norfą" vaikui žaislo už 23.99 € (82 litus) žmogus turbūt nepamena tokių laikų, kad būtų pirkęs! Tvarkykit kainas. Patys skriaudžiat vaiką per tėvų prizmę.

Mums su mažąją savaitgalio nesugadinot, rezultate vaikas nusprendė geriau kačiukui pelytę paimti. Didžiuojuos ja, bet atsibodo ginti šalį, kuri jau nebežino kur dar užsikelti kainas, ar ant žmogaus gydymo ar ant vaiko žaisliukų“, – piktinosi moteris.

Jai antrino šimtai feisbuko vartotojų ir mamų, kurios tvirtino bijančios išeiti į gatvę su vaiku dėl itin aktyvių ir pilietiškų žmonių, galinčių filmuoti ir fotografuoti galimai netinkamą elgesį su vaikais.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad pastaruoju metu per Lietuvą aidintys smurto prieš vaikus atvejai ir vaikų teisių apsaugos specialistų reakcija į juos sukiršino visuomenę. Kol vieni džiaugiasi sugriežtinta vaikų apsauga, kiti stebisi, kaip lengvai šeima gali netekti savo atžalų.

Vaiko teisių specialistai ramina visuomenę, kad jų atvykimo nereikia bijoti, svarbiausia – bendradarbiauti.

Vaiko teisių apsaugos specialistai, pradėję nagrinėti gautą pranešimą dėl galimo vaiko teisių pažeidimo, apsilanko šeimos namuose arba nuvyksta į kitą vaiko buvimo vietą, susitinka su vaiku ir jį išklauso (išskyrus tuos atvejus, kai vaikas dėl amžiaus, sveikatos būklės, esamos būsenos negali išreikšti savo nuomonės) bei susitinka su vaiko tėvais (ar kitais atstovais pagal įstatymą).

REKLAMA

Kodėl reikia įsileisti vaiko teisių apsaugos specialistus į namus? Reikia suprasti, kad tai yra jų darbas, jie privalo reaguoti į pranešimą apie galimą vaiko teisių pažeidimą ir neįvertinę situacijos (grėsmės vaikui lygio), negali žinoti, kaip konkrečioje šeimoje rūpinamasi vaikais.

Kaip būtų racionaliausia sutikti vaiko teisių specialistą?

„Bendradarbiaujant ir nenusiteikiant priešiškai, be jokios baimės. Nereikia jausti priešiškumo. Specialistas ateina pasikalbėti ir įvertinti vaiko situaciją, ar vaikui yra saugu, ir dažnai taip ir būna, kad mes nuvykstame, su tėvais pakalbame ir atsisveikiname, tai pakankamai dažni atvejai. Taigi labai svarbu būti atviriems, padėti specialistams įvertinti visas aplinkybes, kalbėtis“, – sako vaiko teisių apsaugos specialistai.

Pasidalinkite savo istorija su mumis.

TURI NUOTRAUKŲ AR VIDEO MEDŽIAGOS ŠIA TEMA?
Atsiųsk mums!
SIŲSTI

Dėkojame! Medžiaga sėkmingai išsiųsta redaktoriui.

Peržiūrėjus, ji bus patalpinta į straipsnį.

SIŲSTI
arba
PRIDĖTI
Klaida: nuotrauka, kurią bandote įkelti, užima per daug vietos ... (kažkas panašaus)
Įkelkite savo turimas nuotraukas ar video medžiagą ir nurodykite savo kontaktinius duomenis, kad prireikus galėtume su jumis susisiekti.
PUBLIKUOTI
PUBLIKUOTI

 

Kur kreiptis jeigu nesutinkate su vaiko teisių specialistais?

Kur kreiptis jeigu nesutinkate su vaiko teisių specialistais?

 

 

 

2018-11-15 09:10:50
Tuoj vaikų teisių tarnybos darbuotojai vaikščios su kepurėmis ant kurių bus parašyta ,,VKT'' Pamatysime ir kitus - rėmėjus, aktyvistus su raiščiais ant kairės rankos , ant kurių bus parašyta ,,VŠ'' (vaikui šakės). Kaip senais gerais laikais...
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
[email protected]

Naujienų portalo tv3.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB All Media Lithuania sutikimo draudžiama.

Panasi istorija 2018-11-19 08:01:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Mums panasiai buvo ikea parduotuvej... Nebeinam te. Daugiau, bijom kad nufilmuos kaip vaikas nervuojas, jog negali pazaist ten, o ten tiek zaislu graziu... Bet visko pasaukyje nenupirksi... Taigi prasidejus vaikiškam "neboriu namo noriu zaisti" su visais pasivartymais ir t. T. su baime kaip koks vagis vaika i glebi pasiemiau ir begau i masina, kad tik kas beprisistatytu....    ATSAKYTI
Dija 2018-11-18 17:49:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Man idomiausia kur tie vaikuciai,buna nuvezti, tikrai nemanau, kad normalios seimos uzsiima tokiu verslu, lt dar toli grazu lygintis su kitom salim,pirma tvarkytu zmonems algas, kad vaikai gyventu nepritekliuj, seimos neturi is kur mokykloms apipirkti vaikus, rubai, maistas ir t.t.algos neatitinka kainu...O ka daryt jei vaikas ligonis, vaistai beveik nekompensuojami    ATSAKYTI
Vika 2018-11-18 15:51:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Iskreipta vaiku gyneju istatymu sistema atriso rankas tokiems sadistams geradariams kaip sitoj istorijoj. Jau darosi bloga, kad kiekviena pikdziugiska boba gali kistis i tavo vaiko auklejima. Turim ir mes tokia kaimyne sena bobute,ji viena gyvena, ramybes nori. Tai kai mano vaikai pradeda zaist, begioti po buta, atbega man duris lauzt- jei nenuraminsi vaiku, tai i vaiku teises paskambinsiu ir tavo vaikus issivez.   ATSAKYTI
Leila 2018-11-18 08:52:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kaži jei vyrą muši irgi atims iš žmonos    ATSAKYTI
2018-11-17 19:06:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Jei nors kartą turėsite reikalų su vaikų teisėmis,tai turėsit angelus sargus iki kol užaugs vaikai.    ATSAKYTI
Jonas 2018-11-17 18:54:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nuo kada valdininkai mieli?   ATSAKYTI
Augustė 2018-11-16 21:54:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Oi, skaitau ir matau -Bulgakovo "Šuns širdis", gal skaitėt ir tikrai matėt filmą. Ten buvo toks "dom komas" ir ukvedys Švonderis ir Šarikovas (buvęs šuo), kuris, kai jau buvo žmogus, gavo darbą valstybinėj tarnyboj, su Švonderio rekomendacijom. Tai va, jis gaudydavo kates, ir kaip jis tai profesionaliai darė, ir su kokiu pasitenkinimu (dušyli-dušyli, dušyli-dušyli), reikia pamatyti. Tai visa šita VaikųTeisių tarnybos mėsmalė ir faršas labai jau primena Bulgakovo romano scenarijų. Taigi posėdis tęsiamas -istorija kartojasi.   ATSAKYTI
Darius 2018-11-16 12:22:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kirvi I rakas ir vis tik izengs tiesiai I kakta bet pries tai neistari ne zodzio kaip klausia ar galim uzeiti tiesiog pasitrauki I sona o kas kirto tavo duru slenksti be leidimo jis nusikaltelis pries kuri gali naudot jega bent jau tai konstitucija jums leidzia nes norvegu pedofilam jusu vaikai pardaviinejemi juk sitiek milijonu nebereikalo skyre kazkokiai Lietuvai kad prastumtu savo iskrypeliskus nusikaltimus pilna vidijo internete kaip isaiskinta nauja didele pedofilu grupuote norvegi   ATSAKYTI
Grazina 2018-11-16 10:35:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Lietuviai nuo seno megsta skusti.Pokario metais skunde savo tautiecius ir veze juos i sibira,veliau skunde partijsi tuos zmones kurie lankesi baznycioje ir zmones negalejo uzimti geresnes vietos,o dabar atejo laikas atimti kitu zmoniu vaikus,bet kaip auklejom ar auklejam mes -nesvarbu   ATSAKYTI
Аudra 2018-11-16 01:51:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Pažadinkit mane prašau ! Tai sapnas ar siužetas iš karinio filmo? Gestapininkai taip pat sakydavo, kad jų atvykimo nereikia bijoti, svarbiausia – bendradarbiauti, nenusiteikiant priešiškai, be jokios baimės lipti į vagoną kuris važiuoja į konclagerį Jie ramindavo, kad nereikia jausti priešiškumo, nes ten bus geriau. O kuo viskas baigdavosi mes visi žinome... Negaliu sulaikyti ašarų, negi tai vyksta iš tikrųjų !!!?
   ATSAKYTI
Valdas 2018-11-15 22:55:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Visada protingi žmonės aiškindavo,- sutikai mešką su meškiukas ar šernę su šerniukais traukis...kažkam nedašyla ,kad sutiks ir šeimą su vaikiukais...kolkas dar neužsirovė...užsiraus   ATSAKYTI
ar tylėsim? 2018-11-15 22:40:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Na tiesiog būkime biedni, bet teisingi ir įvardinkime viską tikromis sąvokomis. Kas eina į socialinius mokslus? Tik tie kas niekur kitur nesugebėjo įstoti. Tokie visiški nevykeliai su labai didelėmis ambicijomis, nes siekia AUKŠTOJO. Ir šiems nevykeliams bukapročiams, dabar suteikiama visiškai neribota valdžia. Jie juk ja mėgaujasi, o tarptautinis nusikaltėlių sindikatas, nugriebia grietinėlę, pametėdamas savo smogikams chunveibinams trupinius. Tas pats buvo ir bolševikinės revoliucijos metu. Kol puspočiai chunveibinai dalinosi ponų tiusikus ir pešėsi dėl jų rūsių konjako, tikri turtai atiteko tiems kas viską organizavo.
Tiesiog pagalvokite, žmonės kurių visas gyvenimas nesekmės ir atliekų rankiojimo pavyzdys, dabar tampa mūsų ir mūsų vaikų mokytojais. Jie nurodinės kaip mes turime gyventi ir auklėti vaikus. Jeigu kas nors Lietuvoje mano, jog - "nieko baisaus, aš prokuroras, ar teisėjas ar koks įtakingas politikas, manęs nelies". Tegu galvoja dar kartą. Šitie socialiniai nevykeliai (tiksliau jų neafišuojami bosai), dabar yra MŪSŲ VISŲ VAIKŲ SĄVININKAI IR GYVENIMO SPRENDĖJAI! Ar jūs suvokiate visą padėties siaubą?    ATSAKYTI
Jurgita 2018-11-16 07:59:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Atsiprašau, bet ar jūs esate tikras,kad visi socialiniai darbuotojai yra nevykėliai. Aš manau,kad visur visokių darbuotojų yra. Jūs juk nepažystat visų socialinių darbuotojų tai kodėl taip teigiat? Purvą pilt lengviausiau tik po to, kad nereikėtų pačiam išsisemt.  
JO 2018-11-15 22:38:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kas darosi? Atsakymą išgirdau Seimo narių Puidoko ir Šakalienės diskusijoje kažkokioje laidoje. Visiškai rami, tarptautinių nusikaltėlių lobistė, aiškiai išdėstė banditų reikalavimą: 300 milijonų eurų vaikų grobimo sistemai "kad ji pagerėtų". Dabar įsivaizduokite, kad mūsų valstybė skiria tuos 300 milijonų. Juos gi reikia "ĮSISĄVINTI". Kaip įsisavinti? Kursai, mokymai, seminarai, praktikos ir t.t. ir pan. Jus manote kodėl Lansbergių šeima užsiima "mokymais"? Tai geriausias biznis, niekada nesibaigiantis, be jokių rizikų ir bereikalingų visuomenės klausimų (pav. iš kur trąšos arba kur padėjote pinigus keliams, renovacijai ir pan), o išmokys ar neišmokys, tai net ne klausimas, svarbu, kad MOKYS (aišku ne dykai). Tai aukštasis kriminalinis pilotažas. Šiems mokymams reikalinga žmogiška medžiaga. Kur ją imti? Be abejo pirmyn į šeimas. Šis "PASLAUGŲ ŠEIMOM PAGERINIMAS" už 300 milijonų, išvirs į tokį pragarą, kurį sugeba suorganizuoti tik iš purvo į valdžią pakilę degradai. Prisimenat bolševikus ir jų "rūpinimasi" darbo liaudimi ir valstiečiais. Ir darbininkams ir valstiečiams, tas jų teisių SAUGOTOJŲ rūpestis, pavirto mirtimis, lageriais ir vergove.    ATSAKYTI
ala 2018-11-15 21:37:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
filmuojama asmeni as asmeniskasi paduociau i teisma!!! del to ir auga vaikai dabar nepaklusnus,islepinti ir tp.del visko kalta valdzia puse lietuvos jaunimas narkomanai ir pidofilai,lizbijetes,anksciau tarybineis laikais sito nebuvo...debilu salys!!!!   ATSAKYTI
Seip sau 2018-11-15 20:19:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
O kaip dabar su privatumo politika, ar turi teise pasalinis asmuo filmuoti, fotografuoti kita asmeni, be jo sutikimo?    ATSAKYTI
Rima 2018-11-15 20:07:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tikra nesamone su vaiku atiminejimais kur tikrai reikia paimt vaikus tai jie nemato,bet kur tikrai viskas gerai tai jie cia pat prisistato. Mano vaikai jau suauge, gaudavo dirzo, bent jau dabar jauciu pagarba ir vaikai tikrai dabar yra pakraupe kas darosi su vaiku atiminejimu.   ATSAKYTI
BRONIUS 2018-11-15 18:01:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
, TAIP ELGTIS NEGALIMAKAD KAIP DABAR ELGEMASI.PIRMA REIKE PARUOSTI SPECELISTUS.O DABAR --SURINKO YVAIRIUS ,PIRMUS PASITAIKIUSIUS,Arba pazystamus kurie ilgai neranda darbo , ir ydarbino.dave teise is gimdytojiu atimti jiu kudikius. isprotejot. IR VISUOMENE NEPARUOSTA.TAI TAS PAT KAIP PASAKYTI --PAMATYSIM RUKANTY ,SUIMAM IR KISAM Y KALEJIMA. TOKIE VEIKSMAI TAIP NEDAROMI.O KAD GRASINA, TAI SEIP PASIPIKTINUSIO ,NEPROTAUJENCIO DARBAS. BET PLESENT VEIKA IS TEVELIO RANKU, GALI JEME SUVEIKTI INCTINKTAS [ ,KAIP KAD KIEKVIENAS ZVERELIS GINA SAVO VAIKUS ]IR TADA TAS TETIS UZ SAVO VEIKSMUS NEATSAKYS. JIS BUS NEPAKALTINAMAS, NES PATEKS Y EFEKTO BUSENA ,KADA ZMOGUS NEGALI SUVOKTI KA DARAS....   ATSAKYTI
2018-11-15 17:36:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kiek dar tylės žmonės. Ale ir kantrūs tie lietuviai.   ATSAKYTI
Pirtininkas 2018-11-15 17:12:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Puikiai galiu ištrynt galvą tokiems bendradarbiams. Visas mano bendradarbiavimas gali būti prie kiemo vartų,(jei turėsiu laiko,). Būkit malonūs, ištirkit situaciją, šiukštu iki tol neliesdami vaiko, o tada atsiūskit kvietimą į savo "specialisto" tarnybą- ten ir pasikalbėsim. Suprantama pokalbis bus filmuojamas. Toliau žiūrėtume kokių veiksmų galima/reikia imtis, ir jei butų neišvengiamas vaiko paėmimas- turėčiau žinoti kur jis, ir lankymas butų kasdien apie dvi valandas. Vaikas gali buti paimamas tik tuo atveju, jei abu tėvai uždaromi į cypę, o bobutė mirus, dukterėčia girta, pusbrolis Norvegijoje, su seserimi susipykusi, ir panašiai. Vaikus laikinai globai paimti gali tik artimas giminaitis, pagal giminystės eilę.   ATSAKYTI
Lima 2018-11-15 16:29:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ar teisiškai yra leidžiama filmuoti ir fotografuoti bei filmuoti svetimus vaikus be tėvų sutikimo?    ATSAKYTI
Allla 2018-11-16 18:40:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Čia tai gerai pasakyta. Darželiose auklėtojams negalima filmuoti vaikų be tėvų sutikimo, o "atkakliems" piliečiams reiškė galima????   
GAUK NEMOKAMĄ tv3.lt NAUJIENLAIŠKĮ Į SAVO PAŠTO DĖŽUTĘ:
UŽSISAKYTI

Top Video

Paskutiniai keturi „Žalgirio“ kirčiai Tel Avive – tai nuskandino „Maccabi“
DABAR RODOMA
Paskutiniai keturi „Žalgirio“ kirčiai Tel Avive – tai nuskandino „Maccabi“
DABAR RODOMA
Stebėjo paukščius, sugavo šiukšlintoją: vyras į mišką vežė atliekas
DABAR RODOMA
Kuriamas naujas planas šeimoms: žada rojų, bet, kaip bus išties?
DABAR RODOMA
Radžis sukritikavo sparčiai populiarėjantį Džeilandą
DABAR RODOMA
Tragiškas gaisras Šilutėje – ugniagesiai vos privažiavo
DABAR RODOMA
Stano siunčia žinutę apie vėžį: įsiklausyti verta visiems
DABAR RODOMA
Kaunietis sėda į teisiamųjų suolą: kūdikį spardė ir mušė
DABAR RODOMA
Naujas ginklas kovoje su šešėliu: konfiskuoti turtą bus paprasčiau
DABAR RODOMA
Dobrovolskio nužudymo byloje – blogos žinios nuteistiesiems
DABAR RODOMA
Atnaujino 20 metų neremontuotą kambarį: palaukite, kol pamatysite, kaip
REKLAMA
Feisbuke – šimtai ryškiaspalvių kojinių nuotraukų
Kovo 21-ąją minima Pasaulinė Dauno sindromo diena. Tą dieną žmonės raginami pasipuošti skirtingomis kojinėmis ir taip parodyti solidarumą su žmonėmis, kuriems – Dauno ...
Vaiko nakvynė pas senelius baigėsi netikėtai (nuotr. asm. archyvo)
Po nakvynės pas senelius keturmetė mergaitė namo grįžo atrodydama visai kitaip, rašoma mirror.co.uk. Dukrą išleidusi pasibūti pas senelius, viena mama manė, kad gali ramiai ...
Naujagimis (asociatyvi nuotr.) (nuotr. 123rf.com)
Žiūrėdami per televiziją filmuotus vaizdus apie badaujančius vaikus iš, pavyzdžiui, Afrikos, žiūrovai kraupsta. Atrodo, kad tos šalys toli, pas mus tokių problemų neturėtų ...
Tėvams Sigitai ir Ramūnui – tai antrasis vaikas šeimoje.
Kauno rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje šiais metais jau užregistruotas 200-asis kūdikis – Oskaras Reškevičius, gimęs kovo 8-ąją. Tėvams Sigitai ir Ramūnui – ...
naujagimis (nuotr. 123rf.com)
Moteris Hiustone šešetuką pagimdė vos per devynias minutes: toks atvejis – vienas iš 4,7 milijardų. Thelma Chiaka sekmadienio rytą nuo 4:50 iki 4:59 pagimdė šešis naujagimius. ...
REKLAMA

Top Video

Paskutiniai keturi „Žalgirio“ kirčiai Tel Avive – tai nuskandino „Maccabi“
DABAR RODOMA
Paskutiniai keturi „Žalgirio“ kirčiai Tel Avive – tai nuskandino „Maccabi“
DABAR RODOMA
Stebėjo paukščius, sugavo šiukšlintoją: vyras į mišką vežė atliekas
DABAR RODOMA
Kuriamas naujas planas šeimoms: žada rojų, bet, kaip bus išties?
DABAR RODOMA
Radžis sukritikavo sparčiai populiarėjantį Džeilandą
DABAR RODOMA
Tragiškas gaisras Šilutėje – ugniagesiai vos privažiavo
DABAR RODOMA
Stano siunčia žinutę apie vėžį: įsiklausyti verta visiems
DABAR RODOMA
Kaunietis sėda į teisiamųjų suolą: kūdikį spardė ir mušė
DABAR RODOMA
Naujas ginklas kovoje su šešėliu: konfiskuoti turtą bus paprasčiau
DABAR RODOMA
Dobrovolskio nužudymo byloje – blogos žinios nuteistiesiems
DABAR RODOMA
Atnaujino 20 metų neremontuotą kambarį: palaukite, kol pamatysite, kaip

TELEVIZIJA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų